Treść opublikowana przez daglas
-
S3 8V white arrow
Czuć w srodku, że jest mniej miejsca nawet nie chodzi o miejsce na nogi a o szerokość auta w środku, drzwi pasażera są blisko. Nie mniej odbyłem już dwie podróże z żoną i 9 miesieczna córką więc wózek łóżeczko turystyczne i inne pierdoły i wniosek taki że da się jechać po ludzku. Co do różnic względem a3 teoretycznie nie wiele w praktyce trochę tego jest ... Skrzynia ta sama akurat Silnik inny stopień sprężania wałki bodajże inne, rzutuje to też na moce przy tych samych gratach gdzie w s3 robisz 460 km tak w a3 wychodzi 420. Inne turbo w a3 is20 wydajność max 320 km Jeżeli o wydech chodzi to wydech w a3 a dokładniej tłumik końcowy mocno duszący przez co cichutko na nim bardzo. A3 ma dwa katy S3 jeden ale to i tak jak wstawiasz dp to całość wywalasz. Heble w s3 są srednie a w a3 już conajmniej mizerne. Tak na szybko tyle Ogólnie mała ilość różnic a część takich że można sobie podłubać i zrobić z a3 kozak wóz więc śmiało można kupować bo furka fajna.
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Już wiedziałem chwilę wcześniej co się kroi i starałem przenieść zainteresowanie Grześka na inny tor jeżeli chodzi o V8 ale uparł się na b7 no wóz ciekawy, wyjątkowy i oby dobrze służył i dawał wiele radości bo o to głównie chodzi w tej zabawie. Nie zawsze trzeba być najszybszym, najładniejszym a tak jak wspomniałem wyżej ważny jest banan na twarzy przy wejściu do auta. Bezawaryjności !
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Nie wiem może jestem dziadem ale dla mnie ten wóz normalnie stoi nie jest żadna koza a to że spasu niema i nie drze błotnika to świetnie bo można w różnorakich warunkach dać po garach. Jest git jak dla mnie ale czerwony ładniejszy
-
S3 8V white arrow
Wydech okazał się za głośny na trasy więc go przebudowalem teraz jest tak... Przegazówka na zamkniętej i otwartej klapie i jazda już z otwartą. Na zamkniętej podczas jazdy mega cichutko VID_20200607_145331.mp4
-
S3 8V white arrow
O kurde z fotkami lipa faktycznie, poprawie to w wolnej chwili póki co udało znaleźć mi się czas i zająłem się wydechem.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Nie wiem czy podbicie ceny o ok 7 tys względem seryjnego średnio doposażone go egzemplarza to duzo akurat jak sprzedawałem to tak rynek się klarowal.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Trzymam kciuki żeby szybciej Ci się sprzedała niż moja. Ja niestety 6 miesięcy czekałem odpisując zawracaczom d*py po czym zadzwonił konkretny klient, przyjechał, obejrzal, zrobiliśmy rundkę i zabrał. Co następne w planie ? Może być na PW jak nie chcesz publicznie planów zdradzać
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Też za***iste koła i będą pasowały
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Dla mnie to jest kwestia gustu już. Ja np uwielbiam koła typu oz superleggera ultra leggera motec ultralight ats dtc itp. ale nie każdemu się takie koła podobaja
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Kozak furka. Felgi jak felgi ale reszta w mój gust lota by się tylko na klapę przydała i będzie kosa
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Inna koncepcja na koło ?
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Wizualnie mega na plus, trochę koksu by się przydało bo silnik potencjał ma pozdrowki
-
S3 8V white arrow
Trochę brudny ale nawet brudny cieszy oko
-
S3 8V white arrow
Jest taki plan
-
S3 8V white arrow
Oz superleggera 18" 8j et bodajże 35
-
[RS6 C5] Mocny RySiek
Nie raz widziany na spocie. Mariusz dba jak mało kto, piękna fura super utrzymana
-
Black S3 8V 400ps+
Fajny wydech. Kto robił ? Mas jakiś filmik jak gra ?
-
S3 8V white arrow
No dokładnie to ten
-
S3 8V white arrow
Dobra udało się coś cyknac na szybko
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Wedle życzenia, wlasnie wleciał
-
S3 8V white arrow
Siemanko Z racji większej ilości wolnego czasu z wiadomych w chwili obecnej przyczyny postanowiłem wrzucić nastepce b7, mam nadzieję że uda się podtrzymać poziom modyfikacji względem poprzedniej b7. Wszystkie modyfikacje i serwisy robię sam z racji tego, że sie m.in tym zajmuje więc staram się aby wóz był dopracowany na 100%. Lista modyfikacji: Downpipe Inlet pipe Muffler delete Intercooler Forge Customowy dolot Box jb4 Moc - w tej chwili nie znana Od zakupu zrobiłem serwis olejowy (silnik, haldex, DSG ) no i wleciał dp mojej roboty oraz dolot reszta już gotowe produkty Pokusiłem się też o zmianę grilla oraz wleciało lekkie koło oz superleggera które wcześniej siedziało w b7. W chwili obecnej przydałoby się ustawić 6 mapę w jb4 aczkolwiek będę musiał chyba zmienić opony bo muszę dużo zmniejszać doładowanie na pierwszym biegu żeby z launcha mi ładnie skleił. Z czasem powlatuja jeszcze jakieś mody wizualne oraz nie wykluczam stage 2+ jak już zacznie brakować mocy, póki co jest ok Tutaj auto zanim dostało się w moje rece Tu zająłem się lakierem one step + zabezp woskiem który miałem pod ręką Custom dolot Montaż grilla Tu moje smarki i montaż dp Montaż ic Końcówki Postaram się w wolnej chwili coś pocykać bo nawet niemam zdjęć całego auta Pozdrówki
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Sporadycznie zaglądam na forum ale widzę że wóz nadal w formie
-
Audi S4 B7 LIMO / 2.7 BiT Black Vader by Pro Performance
Pomysl może tylko nad czymś mocniejszym na boczku przy dupsku, od wsiadania strasznie się ciacha materiał w kuble
-
Audi S4 B7 LIMO / 2.7 BiT Black Vader by Pro Performance
Bacznie obserwuje, ciekaw jestem efektu
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Auto sprzedane, można zamknac