Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
54 minuty temu, niwet napisał:

Dzięki, pomyślę jeszcze nad tym ;) 

Co ciekawe teraz znalazlem Max Load ori Rotora przy parametrach 8,5J ET43 19' jest 650kg. Nie wiem czy jest to prawdziwe....

http://www.original-felgen.com/8k0601025cn8au.html

Natomiast felga u Dawmaca ma 700 kg

 

Opublikowano
  • Autor

Android na swoim miejscu. Co do radia to tył niestety gra bardzo słabo,jutro będę to ogarniał za pomocą modułu. Szybko wstaje i chodzi bardzo dobrze. Niestety trzeba dokonać rzeźby górnej części radia ponieważ po osadzeniu go w kosz blokuje Esp,wizytownik oraz kubeczek.

Przy okazji wymieniłem zwykły zestaw Esp wizytownik oraz kubeczek na zestaw w chromie. 5510a0bb0d2a7088433dc3b5e0856dd8.jpg

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

To ten od tych navi z forum?
Bo wygląda inaczej

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, Karasik2 napisał:

To ten od tych navi z forum?
Bo wygląda inaczej

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Nie od nich nie. Maja takie jak i ja mam . Wiadomo o co chodzi :D

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

Funkcje pewnie będą cieszyć, ja jednak wolałem przy zmianie pozostać przy oryginale. Jakoś tego tu nie czuję :( Plastyk już widać, że inna epoka no i brakuje tego chromu na dole, który dodaje smaku w RNS-e. Tak poza tym gratuluje pracowitego dnia.

Opublikowano
2 godziny temu, Mizur138 napisał:

Nie od nich nie. Maja takie jak i ja mam ale to czy kupisz tam czy na allegro to to samo jest tylko oni tak nakrecaja temat. Wiadomo o co chodzi :D

Powiem ci że na plus mają niezły support ale kasowo to przepaść w necie wydaje mi się że są dostępne duzooo tańsze mam w Krakowie firmę co mają na androidzie 7.1.1 do B7 z montażem za 1.5k

Teraz mam Myślenice czy brać używkę RNS-E czy androida ..

Jak oceniasz swojego androida??:warto?? Działają funkcje na kierownicy jest tak na filmikach z YouTube?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Karasik2 napisał:

Powiem ci że na plus mają niezły support ale kasowo to przepaść w necie wydaje mi się że są dostępne duzooo tańsze mam w Krakowie firmę co mają na androidzie 7.1.1 do B7 z montażem za 1.5k

Teraz mam Myślenice czy brać używkę RNS-E czy androida ..

Jak oceniasz swojego androida??:warto?? Działają funkcje na kierownicy jest tak na filmikach z YouTube?

Wszystko dziala tak jak trzeba i dzwiek jest tez przyjemny:D zrobie aby tyl i wiem ze bedzie extra gralo :D Tam placisz aby za support przewaznie

Opublikowano

awaryjki chyba często używane szkoda, że nie ma w chromie :) do mnie też już płynie ten model navi.

Opublikowano
  • Autor
awaryjki chyba często używane szkoda, że nie ma w chromie [emoji4] do mnie też już płynie ten model navi.
To będziesz miał dobra rozkmine z tym tylem[emoji16] sam się jeszcze mecze ahh te systemy audi[emoji16]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

rzadko jeżdżę z tyłu także dam rade :grin: a tak na serio to cenna uwaga nigdzie nie znalazłem wzmianki o tym. Udało Ci się podłączyć kierę multi?

Opublikowano
  • Autor
rzadko jeżdżę z tyłu także dam rade :grin: a tak na serio to cenna uwaga nigdzie nie znalazłem wzmianki o tym. Udało Ci się podłączyć kierę multi?
Nie zabieralem się do tego zresztą teraz poważny plan bo do sierpnia chce już mieć 2.7biturbo

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

U kogo robisz swap? CzornyCustoms daje rade z 2.7

Opublikowano

M-nokian brałeś ten sam model czy ten z dwoma gałkami lewa prawa..?teraz mają promo na stronie goście z Polski 1750.00

Edytowane przez Karasik2

Opublikowano
  • Autor
U kogo robisz swap? CzornyCustoms daje rade z 2.7
Tak u Czorny. Już o tym pisałem w temacie kiedyś tam. A teraz już temat chce ogarnąć w całości taka jak trzeba.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Robisz przekładkę na 2.7 a co ze starymi gratami? jakaś wyprzedaż? :)

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Bknz napisał:

Robisz przekładkę na 2.7 a co ze starymi gratami? jakaś wyprzedaż? :)

Hmm ze starymi gratami... Licze ze ktos wezmie caly silnik z całym osprzetem jaki mam :D

Opublikowano

Spox. jak byś sprzedawał na części to daj znać przygarnął bym parę rzeczy :D

A vosseny sprzedane?

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Bknz napisał:

Spox. jak byś sprzedawał na części to daj znać przygarnął bym parę rzeczy :D

A vosseny sprzedane?

Vosseny to set na lato,chociaz caly czas mysle czy nie dac Rotora na lato :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jeśli ktoś by był zainteresowany to Autko do kupienia.
Więcej info na priv.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Które auto twoje? Miałeś swapa na 2.7 robić?2why??

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.