Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
10 godzin temu, Mizur138 napisał:

Na allegro masz 2 sztuki za 250 zł z tego co kojarzę. Więc zamiast z maxtonn możesz kupić o wiele taniej z allegro. Co do jakości nie wiem ale te z maxtonn są bardzo solidnie wykonane.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Tylko, że te z maxtona są ładniejsze i chyba bardziej wysunięte ;) 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, niwet napisał:

Tylko, że te z maxtona są ładniejsze i chyba bardziej wysunięte ;) 

He cos za cos :D Zobaczymy jak to siadzie u mnie,bo sam jestem ciekaw efektu końcowego.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadło troszke dupereli :D 

DSC02568.JPG

Udalo sie tez ogarnac kratki z RS4 wiec teraz aby to powycinac dobrze i spasowac z kratkami zwyklymi.

DSC02563.JPG

Graty Serwisowe,tutaj jeszcze kilka rzeczy dojdzie.

DSC02555.JPG

Dekory cały komplet - Rybia Łuska

DSC02571.JPG

 

Opublikowano

Z tymi dekorami to dla mnie najgorszy wybór jaki mogłeś dokonać... sam mam rybią łuskę i idź pan z tym w ch*y:angry: zaś reszta na :good:

Opublikowano
  • Autor
Z tymi dekorami to dla mnie najgorszy wybór jaki mogłeś dokonać... sam mam rybią łuskę i idź pan z tym w ch*y:angry: zaś reszta na :good:
Hmm ja je wziąłem na hydrografike i będę robił w czerń to dlatego[emoji16] w mojej poprzedniej B7 nie narzekalem na nie były ok.

Na dniach dodam może zdj z malowania auta jak brajdak porobi.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przełącznik swiatel masz z A3?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Przełącznik swiatel masz z A3?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka


Szczerze nie wiem,kolega z forum mi to ogarniał i sam składał z kilku.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
15 minut temu, Mizur138 napisał:

Hmm ja je wziąłem na hydrografike i będę robił w czerń to dlategoemoji16.png w mojej poprzedniej B7 nie narzekalem na nie były ok.

Na dniach dodam może zdj z malowania auta jak brajdak porobi.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

"struktura" zostaje rybiej łuski do tej hydrografiki? te wypustki czy jak je nazwać :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
"struktura" zostaje rybiej łuski do tej hydrografiki? te wypustki czy jak je nazwać :eusathink:
Kurde nie jestem pewien tego bo dopiero będę się dowiadywal co i jak. Ale mam nadzieję że zostaną zawsze to jakiś efekt dodatkowy będzie.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Teraz, Mizur138 napisał:

Kurde nie jestem pewien tego bo dopiero będę się dowiadywal co i jak. Ale mam nadzieję że zostaną zawsze to jakiś efekt dodatkowy będzie.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Mnie akurat ta struktura drażni... wolę zwykłe bez wytłoczeń i dać do oklejenia carbonem:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Mnie akurat ta struktura drażni... wolę zwykłe bez wytłoczeń i dać do oklejenia carbonem:decayed:
No zobaczymy jak to wyjdzie,zawsze na zapas będą stare zwykłe. Narazie to i tak czekam na dokończenie malowania potem AirRide i dopiero te pierdolki. Może i też nowe fele wjada bo jeśli wchodzą pod AirRide 20 to trzeba z tego skorzystać heh

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
4 minuty temu, Mizur138 napisał:

No zobaczymy jak to wyjdzie,zawsze na zapas będą stare zwykłe. Narazie to i tak czekam na dokończenie malowania potem AirRide i dopiero te pierdolki. Może i też nowe fele wjada bo jeśli wchodzą pod AirRide 20 to trzeba z tego skorzystać heh

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

przy gwincie też wchodzą 20 :decayed: tylko trzeba mieć dobrze skręcony gwint :) 

Opublikowano
  • Autor
przy gwincie też wchodzą 20 :decayed: tylko trzeba mieć dobrze skręcony gwint [emoji4] 
A to tego nie wiedziałem. No ale też nie chce tym gwintem kręcić. Za bardzo nakrecilem się na Air-a więc będzie wygodniej i praktyczniej.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie ktos chetny na Rotory od DawMaca bo chce sprzedac swoje. Parametry 19' 8,5j Et35 + opony zimowe 225/35/19. Felgi jak i opony w stanie idealnym.

Opublikowano
  • Autor

Zeby nie bylo ze z autem sie nic nie dzieje:D no wiec uzbieralem troche gratow o ktorych juz wspominałem ale no niestety moj lakiernik mial kupe roboty tez i ze moje auto ma byc zrobione idealnie tak jak chce itp. wiec terminy calkiem sie przesuneły i niestety wszystkiego na raz nie mozna miec ?

 

A wiec takie zdjęcie

 

35098123_1582673541858951_4251990985652830208_n.jpg

 

 

35143831_1582186265241012_6703401616327835648_n.jpg

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

Ładnie się dzieje :whistling:

Malujesz całe auto czy elementy które trzeba..

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Adam87 napisał:

Ładnie się dzieje :whistling:

Malujesz całe auto czy elementy które trzeba..

Maluje Calutkie,jak cos robic to porzadnie ?

Opublikowano

Bardzo elegancko, moja od poniedziałku również do kabiny wpada, ale ja maluje tylko połowe.. ;) Powodzenia

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Bardzo elegancko, moja od poniedziałku również do kabiny wpada, ale ja maluje tylko połowe.. ;) Powodzenia

No ja juz auto robie tylko dla Siebie wiec postanowiłem ze maluje całe i pozbede tez sie wgniecen i uszkodzen lakieru. 

Opublikowano
1 godzinę temu, Mizur138 napisał:

Maluje Calutkie,jak cos robic to porzadnie ?

 

Godzinę temu, Mizur138 napisał:

No ja juz auto robie tylko dla Siebie wiec postanowiłem ze maluje całe i pozbede tez sie wgniecen i uszkodzen lakieru.

W sumie racja.. odświerzony lakier, to autko będzie wyglądało jak z salonu :naughty:

A jeszcze zapytam jak malujesz cały to w ori kolor czy dorzucisz coś perły???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.