Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J


Mizur138

Rekomendowane odpowiedzi

Co do skaczącej półki to ja na początku usztywnilem półkę wkladając kulki z foli stretch jako prowizorka i pomoglo, ale z czasem odpuscilo i teraz myślę nad wygluszenie luki czyms poządnym między półką a blachą.

Btw ta mała maskownica suba portafi wydawac denewujące dźwięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mizur138 napisał:

utaj tez kilka pytan do was. Po zamaontowaniu BOSE Stage 1 ( jak by ktos nie wiedział to wymiana samych glosnikow) niestety pojawil sie klopot bo sub tak zaczał ostro grac ze tylna połka mi tam skacze i pojawia sie nie przyjemny dzwiek,na obecna chwile calkiem go odłaczylem i tak jestem mega zadowlony ale musze cos z tym zrobic,czy ktos z osob tutaj majacy system BOSE w sedanie wie jak z tym sobie poradzic?

Na początek wywal tą piankę na obwodzie obudowy suba i wklej dobrą uszczelkę gumową, poprawi się przenoszenie drgań. Samą półkę (w karoserii) to już najlepiej wygłuszyć matami bitumicznymi, a plastikowe mocowania ustalające 'miękkiej' półki owinąć taśmą parcianą. Jedyny problem, którego osobiście nie udało mi się jeszcze rozwiązać to ta nieszczęsna blenda siatkowa. Siedzi sztywno w półce ale sama składa się z plastikowej ramki i alu siatki i te dwa elementy drgają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2018 o 12:00, afroo. napisał:

Na początek wywal tą piankę na obwodzie obudowy suba i wklej dobrą uszczelkę gumową, poprawi się przenoszenie drgań. Samą półkę (w karoserii) to już najlepiej wygłuszyć matami bitumicznymi, a plastikowe mocowania ustalające 'miękkiej' półki owinąć taśmą parcianą. Jedyny problem, którego osobiście nie udało mi się jeszcze rozwiązać to ta nieszczęsna blenda siatkowa. Siedzi sztywno w półce ale sama składa się z plastikowej ramki i alu siatki i te dwa elementy drgają.

Ok rozumiem i dzięki za informacje co i jak,jeszcze myślę nad odłączeniem tego całkowicie suba a wstawieniem suba w bagażnik od Mazdy 6. Tez zastanawia mnie sytuacja z zamiana pinów przy subie,podobno to poprawiało granie i nie wiem czy ktoś w tym subie z Bose nic nie grzebał bo tłucze tym basem jak poj...  a 3 opcja jest taka ze po prostu zamontuje suba z wersji podstawowej i do tego jeszcze spróbuje podłączyć z Mazdy 6.  Coś na pewno będę kombinował,bo tego tak zostawić nie mogę :D

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, davidlive napisał:

Wszystkie zdjęcia Zawsze filtrujesz ? 

Staram sie aby wyostrzyć

 

gGGXrcB.jpg

o7hV4Sj.jpg

5Rq0D3k.jpg

djWzLXn.jpglECD3DY.jpgKxH6UlZ.jpg

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja .. mam pytanko..

Do tych lamp co mamy widze że masz CLH w lusterku... działa w nich wogule???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adam87 napisał:

Heja .. mam pytanko..

Do tych lamp co mamy widze że masz CLH w lusterku... działa w nich wogule???

Z lusterkami nic nie było robione,miałem kupować 14 pin i wszystko ogarniać ale dałem sobie spokój z tym.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mizur138 napisał:

Z lusterkami nic nie było robione,miałem kupować 14 pin i wszystko ogarniać ale dałem sobie spokój z tym.. 

Ale chodzi mi o środkowe, że masz czujnik zmierzchu. I czy przełącznik świateł masz z pozycją auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mizur138 napisał:

Z lusterkami nic nie było robione,miałem kupować 14 pin i wszystko ogarniać ale dałem sobie spokój z tym.. 

Moim zdaniem sporo kasy za taki bajer składania, a i tak nie wiadomo jak mocno się składają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam87 napisał:

Ale chodzi mi o środkowe, że masz czujnik zmierzchu. I czy przełącznik świateł masz z pozycją auto

aaa dobra teraz czaje,tak u mnie wszystko działa jak trzeba ale ogolnie mało z tego korzystam bo zawsze nie ustawiam na auto.

 

3 minuty temu, Marcin Lipiński napisał:

Moim zdaniem sporo kasy za taki bajer składania, a i tak nie wiadomo jak mocno się składają.

Tak jak mowisz,u mnie brakuje aby fotochromu i skladania bo z tego co zauwazylem podgrzewanie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marcin Lipiński napisał:

Moim zdaniem sporo kasy za taki bajer składania, a i tak nie wiadomo jak mocno się składają.

Ja mam składane z pilota i naprawde polecam, tym bardziej jak ktoś parkuje na ciasnych parkingach w mieście.. niby jak się złoży lusterko to nie ma miejsca nie wiadomo ile ale większa pewność że się nie urwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mizur138 napisał:

aaa dobra teraz czaje,tak u mnie wszystko działa jak trzeba ale ogolnie mało z tego korzystam bo zawsze nie ustawiam na auto.

Bo właśnie niewiem czy jest sens zakładać lusterko z czujnikiem (mam szare a sufit czarny), przełącznik z auto (mam), szybe zmieniać bo i tak mi się szykuje....

A powiedz mi czy też masz tak jak ja że jak zgasisz samochód to te lampy świecą jeszcze pare sekund??? Zależy to od przejechanej trasy.. jak krótka (pare km) to świeci 2-5 sekund a jak dłuższa to nawet z 10s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam87 napisał:

A powiedz mi czy też masz tak jak ja że jak zgasisz samochód to te lampy świecą jeszcze pare sekund??? Zależy to od przejechanej trasy.. jak krótka (pare km) to świeci 2-5 sekund a jak dłuższa to nawet z 10s.

Tak tez tak mam ale to juz takie lampy mi to osobiscie nie przeszkadza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mizur138 napisał:

Tak tez tak mam ale to juz takie lampy mi to osobiscie nie przeszkadza :D

Mnie też to nie przeszkadza nawet czasami pomaga, takie szybkie coming home :grin:.. a odpowiada za to moduł który jest podłączony bezpośrednio do aku i lamp i właśnie zależy od naładowania akumulatora... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adam87 napisał:

Mnie też to nie przeszkadza nawet czasami pomaga, takie szybkie coming home :grin:.. a odpowiada za to moduł który jest podłączony bezpośrednio do aku i lamp i właśnie zależy od naładowania akumulatora... 

 

Z lamp jestem mega zadowlony siweca naprawde extra,drugi raz bym kupil taki zestaw a bixa olal :D

Edytowane przez Mizur138
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zadowolony :decayed: oczywiście zależy od gustu ale mnie też się podobały te ala b8.. jednak wygrały te :banan:

Podobają mi się jak świecą, w nocy xenon świeci jak powinien..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, jedynem slowem LUX. Barrrdzo dobrrrra rrrobota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, muunv napisał:

Łukasz, jedynem slowem LUX. Barrrdzo dobrrrra rrrobota :)

Karol Dziekowac,coraz bliżej końca niż początka :D Z wyglądu to już dużo nie idzie zrobić,jedynie środek jeszcze bardziej ogarnąć i zostaje tylko ta wymarzona mechanika V6 :D:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, muunv napisał:

Co tam jeszze dlubiesz w srodku?

Chce całkowicie ogarnac tego BOSE,fotele do obszycia z boczkami,dekory rs4 jeszcze troszke jest :D zawsze to jakies zajecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...