Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J


Mizur138

Rekomendowane odpowiedzi

bez sensu z tym silnikiem grzebać jak ma być swap, zwłaszcza że już jest ładnie porobiony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, davidlive napisał:

Pompa ob s4 b7 nie będzie pasowała. Pamietaj ze baj jest od b6. 

Z tego co dowiedziałem się to jest to ta sama pompa co i w b6 s4 więc powinna wejść,najwyżej będzie się coś kombinować.

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2018 o 08:19, cysiek18 napisał:

Dobrze jest kupić auto od kolegi z forum, :) w razie co powie co jest w aucie :D

Będziesz zmieniał turbo, ponownie stroił 1.8t a później wrzucisz 2.7 biturbo ? ?

2.7 bi turbo tak szybko nie wrzucę,za mało czasu jestem w Polsce żebym oddać auto i zrobić A potem pojeździć i posprawdzac wszystko. Dlatego aktualnie chce nowy program zrobić a co do turba to czymś muszę jeździć a moje już ma minimalne luzy więc też muszę coś z tym zrobić. A nie jeździć jak się całkiem rozpadnie A potem koszta będą większe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mizur138 napisał:

2.7 bi turbo tak szybko nie wrzucę,za mało czasu jestem w Polsce żebym oddać auto i zrobić A potem pojeździć i posprawdzac wszystko. Dlatego aktualnie chce nowy program zrobić a co do turba to czymś muszę jeździć a moje już ma minimalne luzy więc też muszę coś z tym zrobić. A nie jeździć jak się całkiem rozpadnie A potem koszta będą większe..

A kto ci robił obecne turbo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cysiek18 napisał:

A kto ci robił obecne turbo ?

Byla robiona u TurboSpec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Autku już położona świeżutka farba :d wiec z efektu jestem mega zadowolony :D 

Moze ktos z was bedzie wiedzial jak z nakładaniem powłoki ceramicznej na nowy lakier oraz wosku,słyszałem juz kilka wersji i proboje sie upewnic co i jak :D Czy trzeba czekac jakis czas od malowania zeby wykonac te zabiegi ? słyszałem ze 1 miesiac...

 

 

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu Autko pomalowane a przy okazji szybki shoot oraz zamontowanie z Maxton-a listw bocznych,wiecej zdjec zrobie jak bedzie czas :D

37377448_1632117296914575_1560636805781389312_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efektu w tym świetle nie widać, patrzac na to ze i przed malowaniem miales zadbany lakier ;)

 

Wrzuć cos jak bedzie pogoda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o lakier a o caloksztalt - kozak woz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HOLMATRO napisał:

Efektu w tym świetle nie widać, patrzac na to ze i przed malowaniem miales zadbany lakier ;)

 

Wrzuć cos jak bedzie pogoda ;)

Ciężko będzie tak stwierdzić bo każdy ma tam swoje mankamenty,ja chciałem przede wszystkim mieć nowy lakier i pozbyć się wad które były a teraz jest igła i jestem mega zadowolony. Jeszcze tyle rzeczy teraz do zamontowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie martwi to ze listwy drzwiowe i przyokienne nie były ściągane do malowania, sam z tym teraz walczyłem po poprzednim malowaniu łuszczył sie lakier najpierw w szczelinach pod nimi a z czasem wykruszył sie poza szczelinami. Teraz przy malowaniu boku wycinalem wszystkie listwy możliwe i malowalem osobno. Ale bądź dobrej mysli, auto petarda, jeszcze 2,7biT i kino. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, HOLMATRO napisał:

po poprzednim malowaniu łuszczył sie lakier najpierw w szczelinach pod nimi a z czasem wykruszył sie poza szczelinami. Teraz przy malowaniu boku wycinalem wszystkie listwy możliwe i malowalem osobno.

Miałem to samo ;) i powiedziałem lakiernikowi, że ja wszystko porozbieram sam, on miał tylko dobrze pomalować - co myślę, że mu się udało :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Mizur138 napisał:

Wkoncu Autko pomalowane a przy okazji szybki shoot oraz zamontowanie z Maxton-a listw bocznych,wiecej zdjec zrobie jak bedzie czas :D

37377448_1632117296914575_1560636805781389312_n.jpg

Na pierwszy rzut oka ładnie wyszło :thumbup1:

A jak lakier na lusterkach??? 

Podoba się????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam87 napisał:

Na pierwszy rzut oka ładnie wyszło :thumbup1:

A jak lakier na lusterkach??? 

Podoba się????

Właśnie zapomniałem Adam ?

Lusterka wyszły extra,jestem bardzo zadowolony a kolor mi pasuj bardzo ? Lakier szedł aż z Norwegi więc dzięki Adam za ogarnięcie.

Zdjęć postaram się zrobić lepszych w następnym tyg. Bo ta fota jedna aby przy odebraniu auta i nie było czasu ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Mizur138 napisał:

Właśnie zapomniałem Adam ?

Lusterka wyszły extra,jestem bardzo zadowolony a kolor mi pasuj bardzo ? Lakier szedł aż z Norwegi więc dzięki Adam za ogarnięcie.

Zdjęć postaram się zrobić lepszych w następnym tyg. Bo ta fota jedna aby przy odebraniu auta i nie było czasu ?

Cieszę się że podpasowało :good:

Czekam niecierpliwie na fotki :decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2018 o 22:20, Mizur138 napisał:

Na Autku już położona świeżutka farba :d wiec z efektu jestem mega zadowolony :D 

Moze ktos z was bedzie wiedzial jak z nakładaniem powłoki ceramicznej na nowy lakier oraz wosku,słyszałem juz kilka wersji i proboje sie upewnic co i jak :D Czy trzeba czekac jakis czas od malowania zeby wykonac te zabiegi ? słyszałem ze 1 miesiac...

Sorry za jakosc :D

 

 

Nic nie nakładaj, lakier jeszcze posiada i za 1,5m zrobisz korektę i wtedy coś położysz. A za dwa lata wyjdzie ruda :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2018 o 16:13, HOLMATRO napisał:

@Mizur138 co to za farba dokładnie? Satyna jak w oryginale ?

Kod lakieru to LAP6

W dniu 18.07.2018 o 18:46, H4mm3R napisał:

Nic nie nakładaj, lakier jeszcze posiada i za 1,5m zrobisz korektę i wtedy coś położysz. A za dwa lata wyjdzie ruda :grin:

Oby jak tej rudej nie bylo hehe :D Dzieki za info przyda sie napewnpoo

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec czas coś ujawnić po tak długim czasie bez żadnych modów itp ?Autko wróciło wiec z malowania,z którego jestem mega zadowolony,zostały poprawione niektóre elementy ponieważ wymagały poprawy i teraz już jest igiełka.

A z innych rzeczy które się pojawiły w Audi 

  • - Stabilizator przód RS4 B7 
  • - System Bose Stage 1 
  • - Nakładki na pedały RS4 B7
  • - Zamontowanie dokładek bocznych do progów z Maxtonn Design w kolorze MAT

Na dniach zostaną wykonane czynności :

  • - Wymiana Oleju LM SHT 5W40
  • - Filtr Oleju
  • Świece zapłonowe platynowe NGK nr PFR6Q
  • - Cewki Zapłonowe
  • - Wtryski z 525CC na 630CC
  • - Montaż Pompy Paliwa ORI S4
  • - Montaż SUBA z Mazdy 6

 

Tutaj tez kilka pytan do was. Po zamaontowaniu BOSE Stage 1 ( jak by ktos nie wiedział to wymiana samych glosnikow) niestety pojawil sie klopot bo sub tak zaczał ostro grac ze tylna połka mi tam skacze i pojawia sie nie przyjemny dzwiek,na obecna chwile calkiem go odłaczylem i tak jestem mega zadowlony ale musze cos z tym zrobic,czy ktos z osob tutaj majacy system BOSE w sedanie wie jak z tym sobie poradzic?

 

  • Dodane lepsze zdjęcia :D

y4UMkvX.jpg4meXJZC.jpgPSve7IJ.jpgwKlWFwI.jpg1ZXxDoZ.jpgl52WwTC.jpgRkNZWum.jpg

Edytowane przez Mizur138
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...