Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J


Mizur138

Rekomendowane odpowiedzi

Do AIR nie trzeba gwintu, zwykły sportowy KIT np z MTS za 1000zł by wystarczył, a zaoszczędzoną kasę zainwestowałbyś w sensowne sterowanie typu accuair lub airlift. A tak to pewnie skończy się na zwykłym sterowaniu i manometrach, gdzie nigdy auta nie ustawisz równo.
Sterowanie planujesz na każde koło osobo czy tylko przód/tył? 
Kurde no to ładnie. Gwint w ciągu 14 dni mogę zwrócić więc jeszcze mam kilka dni więc dobrze że teraz mówisz co i jak.
Chyba muszę się odezwać do Ciebie na pw co i jak. A zestaw mam że sterowaniem na przód i tył tylko gdyż myślałem że takie coś wystarczy.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tył wystarczą Ci sportowe mts, które kupisz za ok 300zl para z gwarancją na 2lata. Przód może być używka, byleby gwint był ok. Wysyłasz do pecar katowice do regeneracji (wymienia cały wkład) koszt 500zl. Do tego okucia za 1500zl. W sterowanie przód/tyl bym się nie bawił. Wyobraź sobie że masz blokadę przepływu, zaparkujesz na nie równym terenie, podbije powietrze i jak ruszysz to auto krzywo pojedzie... Dlatego tańszy gwint, a lepsze sterowanie i na 4 koła.

Wysłane z 1+3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, H4mm3R napisał:

Na tył wystarczą Ci sportowe mts, które kupisz za ok 300zl para z gwarancją na 2lata. Przód może być używka, byleby gwint był ok. Wysyłasz do pecar katowice do regeneracji (wymienia cały wkład) koszt 500zl. Do tego okucia za 1500zl. W sterowanie przód/tyl bym się nie bawił. Wyobraź sobie że masz blokadę przepływu, zaparkujesz na nie równym terenie, podbije powietrze i jak ruszysz to auto krzywo pojedzie... Dlatego tańszy gwint, a lepsze sterowanie i na 4 koła.

Wysłane z 1+3T
 

A co bys powiedzial o takim zestawie juz na kazde kolo osobno.Dobre to bedzie ??

- Zbiornik: 15l + obejmy (opcjonalnie inny zbiornik)
- Kompresor:  VIAIR 380C (opcjonalnie inne kompresory Viair)
- Czujnik ciśnienia i przekaźnik
- Sterowanie na kablu: 9-przyciskowy pilot Marco Garage
- Sterowanie bezprzewodowe przód / tył
- Manometry: 2x 1,5" VIAIR ( opcjonalnie 3 manometr dla zbiornika lub inne)
- Okucia: Marco-Garage Aluminium
- Poduszki: RUBENA 6" przód i 130/2 tył ( opcjonalnie inne)
- Zawory: Elektromagnetyczne HAFNER / METALWORK - typ 5/3 - 1/4" - 4 szt.
- Przewód powietrzny 6mm: 20m
- Złączki metalowe skręcane
- Odwadniacz ze złączkami (opcjonalnie AVS)
- Zawór odwadniający 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały zbiornik,mały kompresor i wolne zawory.o wężach nie wspominając.

Edytowane przez serek92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mizur138 napisał:

A co bys powiedzial o takim zestawie juz na kazde kolo osobno.Dobre to bedzie ??

- Zbiornik: 15l + obejmy (opcjonalnie inny zbiornik)
- Kompresor:  VIAIR 380C (opcjonalnie inne kompresory Viair)
- Czujnik ciśnienia i przekaźnik
- Sterowanie na kablu: 9-przyciskowy pilot Marco Garage
- Sterowanie bezprzewodowe przód / tył
- Manometry: 2x 1,5" VIAIR ( opcjonalnie 3 manometr dla zbiornika lub inne)
- Okucia: Marco-Garage Aluminium
- Poduszki: RUBENA 6" przód i 130/2 tył ( opcjonalnie inne)
- Zawory: Elektromagnetyczne HAFNER / METALWORK - typ 5/3 - 1/4" - 4 szt.
- Przewód powietrzny 6mm: 20m
- Złączki metalowe skręcane
- Odwadniacz ze złączkami (opcjonalnie AVS)
- Zawór odwadniający 

Kwestia ceny i w jakim celu chcesz air, jak skakać na zawodach to słabo. Dla komfortu ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, H4mm3R napisał:

Kwestia ceny i w jakim celu chcesz air, jak skakać na zawodach to słabo. Dla komfortu ok

Interesuje mnie aby jazda cywilna i zeby autko juz lepiej sie prezentowalo bo spasowanie by bylo lepsze niz na gwincie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy ile chcesz na to przeznaczyć kasy, najlepiej jakbyś napisał pw lub zadzwonił.

Wysłane z 1+3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy kupowal ktos takie plastiki jak w linku ponizej? Jak z jakoscia ich ?? Bo zastanawiam sie czy brac te z pl czy nie zamowic z aliexpress jak znajde taniej.

http://allegro.pl/panel-uchwyt-drzwi-przod-lewy-audi-a4-b6-b7-01-08-i7153089534.html

http://allegro.pl/panel-przelacznik-szyb-audi-a4-b6-b7-00-07-nowy-i7080838375.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy kupowal ktos takie plastiki jak w linku ponizej? Jak z jakoscia ich ?? Bo zastanawiam sie czy brac te z pl czy nie zamowic z aliexpress jak znajde taniej.
http://allegro.pl/panel-uchwyt-drzwi-przod-lewy-audi-a4-b6-b7-01-08-i7153089534.html
http://allegro.pl/panel-przelacznik-szyb-audi-a4-b6-b7-00-07-nowy-i7080838375.html
Raczka nowa w ASO chyba 80 czy 90 zl wiec moim zdaniem nie warto zamiennika brac. Przelaczniki nie wypowiem sie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mizur138 napisał:

Panowie czy kupowal ktos takie plastiki jak w linku ponizej? Jak z jakoscia ich ?? Bo zastanawiam sie czy brac te z pl czy nie zamowic z aliexpress jak znajde taniej.

http://allegro.pl/panel-uchwyt-drzwi-przod-lewy-audi-a4-b6-b7-01-08-i7153089534.html

http://allegro.pl/panel-przelacznik-szyb-audi-a4-b6-b7-00-07-nowy-i7080838375.html

Przelaczniki mam u siebie zamiennik. Nie widac roznicy miedzy oryginalem. Po 4 miesiacach brak jakiegokolwiek zuzycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej odnowic ta raczke?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej odnowic ta raczke?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Muszę całość kupić bo w jednym miejscu mam małe pęknięcie.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj w aso , ok 90 zł wiec nie majątek a masz nówkę sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, karol1981 napisał:

Kupuj w aso , ok 90 zł wiec nie majątek a masz nówkę sztukę.

Juz zamówiłem w aso :D wkoncu trzeba ten srodek ogarnac zeby byl jak noweczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że auto zostało bo projekt naprawdę dobry :thumbup1: A airem będzie rozp**** :decayed: Co do samej sprzedaży to u nas na rynku kompletna patola, ludzie wolą kupić od handlarza z cofniętym licznikiem za 20 tyś. Moja za 30 tyś nie chciała pójść a jedyny egzemplarz na allegro z takim wypasem :lol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, hejneken napisał:

Fajnie, że auto zostało bo projekt naprawdę dobry :thumbup1: A airem będzie rozp**** :decayed: Co do samej sprzedaży to u nas na rynku kompletna patola, ludzie wolą kupić od handlarza z cofniętym licznikiem za 20 tyś. Moja za 30 tyś nie chciała pójść a jedyny egzemplarz na allegro z takim wypasem :lol: 

Dzieki za mile słowa. Niestety wszystko by szlo szybciej ale ze malo jestem w Pl to auto jeszcze nie jest takie jakie bym chciał miec. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi się przypomniało, nie chciałeś montować dokładek maxton design przy progach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, niwet napisał:

Teraz mi się przypomniało, nie chciałeś montować dokładek maxton design przy progach? 

Miałem zakladac ale jednak nie beda w ala carbon a ida wszytskie do malowania w czern,tylko jeszcze zastanawiam sie nad jakim odcieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mizur138 napisał:

Miałem zakladac ale jednak nie beda w ala carbon a ida wszytskie do malowania w czern,tylko jeszcze zastanawiam sie nad jakim odcieniem.

Bo się zastanawiam nad nimi, a widziałem czarne na czarnym avancie z progami s4 i nie wyglądało to za dobrze :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo się zastanawiam nad nimi, a widziałem czarne na czarnym avancie z progami s4 i nie wyglądało to za dobrze :kwasny:
Na allegro masz 2 sztuki za 250 zł z tego co kojarzę. Więc zamiast z maxtonn możesz kupić o wiele taniej z allegro. Co do jakości nie wiem ale te z maxtonn są bardzo solidnie wykonane.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...