Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

niwet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Auto chwilę temu zmieniło właściciela, więc temat do zamknięcia w miejsce b7 wjechała f10 535i w której później coś się podłubie jakby ktoś poszukiwał nowe przednie błotniki do b7 i tylny zderzak dtm'a to mam na sell
  2. nie ma problemu z kupnem grilla od rs4 ;p stanley takowe sprzedaje
  3. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    czym lakierowaliście lusterka wsteczne od podsufitki przy wymianie? mam wymienioną podsufitkę, ale w komplecie było lustro bez fotochromu, więc muszę swoje pomalować czarny spray w macie, bez struktury? czy z? co polecacie? boll jakiś?
  4. z ciekawości co tam masz z tyłu za spliterry pod zderzakiem? to maxtony?
  5. Żadnej nie ma różnicy
  6. a jaka miałaby być różnica w błotnikach us a eu? zresztą niepotrzebnie tworzysz post z zapytaniem, a jest od tego odpowiedni temat
  7. Mam u siebie najlepsze zamienniki z intercarsu z końcówką q i niestety nie są idealne jak chcesz to mogę sellnąć nowe błotniki z aso, bo mam na stanie
  8. Fajny ten dtm jedzie to coś w tym silniku do poprzedniczki?
  9. niwet odpowiedział(a) na Peci84 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    taka troszkę kopia mojego setu
  10. Ja tam nie narzekam na turboelitę, ale oni stroili mi tylko auto Ogólnie toć turboelita niedawno się przeniosła w to miejsce, więc wszystkiego nie mają na miejscu jeszcze Nie wiem jak można wybrać tych pajaców jakimi są m4k garage...
  11. Od czego te heble? ciekawie się zapowiada
  12. Ja zaś będę odmienny od reszty Jak na razie to nie siada mi to, a to wszystko przez brak spasowania tzn. za wysoko jest ustawiona zawiecha Wiem, że będziesz skręcał, więc wtedy skomentuję, bo wzór koła sam w sobie nie jest zły
  13. Śledzę na bieżąco na insta Sztosik razem z M8 Do tych rudych foteli to chyba masz słabość, co? Bo razem z m5 wszystkie trzy auta mają rudawe wnętrze
  14. Fajna ta nowa padlina, kiedy mnie przewieziesz?
  15. Może przez to, że wzór bardziej pasujący do nadwozia, bo lato bardziej podchodzi do jakiegoś jdm'a, a przynajmniej mi Opona ma się chować, tak musi być

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.