-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Auto chwilę temu zmieniło właściciela, więc temat do zamknięcia w miejsce b7 wjechała f10 535i w której później coś się podłubie jakby ktoś poszukiwał nowe przednie błotniki do b7 i tylny zderzak dtm'a to mam na sell
-
S4 B7 Ibis White by Yogi
nie ma problemu z kupnem grilla od rs4 ;p stanley takowe sprzedaje
-
B7 Crew
czym lakierowaliście lusterka wsteczne od podsufitki przy wymianie? mam wymienioną podsufitkę, ale w komplecie było lustro bez fotochromu, więc muszę swoje pomalować czarny spray w macie, bez struktury? czy z? co polecacie? boll jakiś?
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
z ciekawości co tam masz z tyłu za spliterry pod zderzakiem? to maxtony?
-
Migające podświetlenie wnętrza
Żadnej nie ma różnicy
-
Migające podświetlenie wnętrza
a jaka miałaby być różnica w błotnikach us a eu? zresztą niepotrzebnie tworzysz post z zapytaniem, a jest od tego odpowiedni temat
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Mam u siebie najlepsze zamienniki z intercarsu z końcówką q i niestety nie są idealne jak chcesz to mogę sellnąć nowe błotniki z aso, bo mam na stanie
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Fajny ten dtm jedzie to coś w tym silniku do poprzedniczki?
-
Silver bfb a4 b7
taka troszkę kopia mojego setu
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
Ja tam nie narzekam na turboelitę, ale oni stroili mi tylko auto Ogólnie toć turboelita niedawno się przeniosła w to miejsce, więc wszystkiego nie mają na miejscu jeszcze Nie wiem jak można wybrać tych pajaców jakimi są m4k garage...
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Od czego te heble? ciekawie się zapowiada
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Ja zaś będę odmienny od reszty Jak na razie to nie siada mi to, a to wszystko przez brak spasowania tzn. za wysoko jest ustawiona zawiecha Wiem, że będziesz skręcał, więc wtedy skomentuję, bo wzór koła sam w sobie nie jest zły
-
Audi RSQ8 4.0 V8 Bi-Turbo Dragon
Śledzę na bieżąco na insta Sztosik razem z M8 Do tych rudych foteli to chyba masz słabość, co? Bo razem z m5 wszystkie trzy auta mają rudawe wnętrze
-
[B8 3.0TDI CCWA) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: 338KM, LEDy tył, pakiet QQ1]
Fajna ta nowa padlina, kiedy mnie przewieziesz?
-
Static A4 B7 2.0 TDI
Może przez to, że wzór bardziej pasujący do nadwozia, bo lato bardziej podchodzi do jakiegoś jdm'a, a przynajmniej mi Opona ma się chować, tak musi być