-
Static A4 B7 2.0 TDI
Niwet, taki był zamysł samochodu. Buda niemiecka, ale mody trochę jednak idące w stronę Japonii. A co do spasów to preferuje ten kiedy błotnik wchodzi między rant a oponę. Co do tego kółka, to 270 zł 4szt ori bbs 17 więc chyba nie ma co wybrzydzac. Na zimę w sam raz, na lato za wąskie zdecydowanie. Pod tym względem to mam już chorą głowę ? Mój pierwszy samochód:
-
Static A4 B7 2.0 TDI
-
Static A4 B7 2.0 TDI
I w dodatku jeszcze spoko brzmi Przez zimę może uda się jakiś dyfuzor wyrzezbic
-
Static A4 B7 2.0 TDI
Witam po małej przerwie. Audi dostało nareszcie nowe końcówki oraz zostały usunięte tłumiki (dokładka jest już pomalowana na czarny połysk) Następnie pozbylem się tylnej wycieraczki i jest wklejona zaślepka. Udało mi się też kupić felgi bbs 17' w dobrej cenie do lekkiego odświeżenia. Czekam na opony i Audi gotowe na zimę
-
Static A4 B7 2.0 TDI
Tak, lx7z. Gwint przód bez helperow, a tył sama sprężyna bez regulacji. Pytanie teraz: ma ktoś jakiś film czy coś z full przelotem? Downpipe plus potem puste rury? Czy będzie tragedia?
-
Static A4 B7 2.0 TDI
Z policją różnie, zależy na kogo się trafi, ale póki co na koncie jedynie mandat za 'brak dowodu' bo to było jeszcze w dobrych czasach kiedy nie wzięli dowodu jeśli go nie miałeś ?
-
Static A4 B7 2.0 TDI
Witam Chciałbym przedstawić na forum moją a4 z 2006r którą mam od 2017r. Aktualny przebieg: 322 000 km A4 przyjechało do mnie z Belgii, wersja wyposażenia jak i silnik szału nie robi ale trzeba coś działać zeby było lepiej ? Mechanicznie zrobiłem: -pierwsze co po zakupie wymiana imbusa na pompie -nowy akumulator -nowe tarcze klocki przód i tył Optycznie -gwint AP -felgi Amistad V 19x9/10 z oponami 215/35 i 225/35 -przyciemnione szyby -włączenie kierunków US -żarniki hid (czekam na hejt ?) -czarne wnętrza lamp -czarny grill -dokładki progowe -splitter Silnik: 2.0 TDI BRF Audi po zjechaniu z lawety wyglądało prawie tak: (koła miałem 17 z s line, a nie te co na zdjeciu) Plan na samochód od początku był jeden - jak najniżej z dobrym spasem więc jasną sprawą było, że wpada gwint i jakieś koło. Wybór padł na gwint AP, ponieważ w poprzednim samochodzie miałem budżetowe FK i nie byłem do końca zadowolony tutaj wolałem dołożyc pare zł i wziąć coś troszke lepszego. Co do koła udało się kupic japońskie, kute 3tlg Amistad V złożone w 9 i 10j. 19 cali Tak jeździło jakiś czas,ale nadal czegoś brakowało więc wpadły hamluce 320 z zaciskiem z a6 (już żałuje, że nie jest to 345 czy 360 no ale cóż) Na tył nowe tarcze (tutaj niestety zostawiłem serie a było wkładac coś wiekszego) Gdzieś tam międzyczasie ogarnąłem malowanie wnętrz lamp na czarno, włączylem funkcje kierunków US I całkiem niedawno grill został polakierowany na czarno, dołożony splitter i dokładki progowe (w planie jest jeszcze dyfuzor na tył) Plany na najbliższy czas to konserwacja, a z takich ciekawszych to kompletuje graty do zrobienia podwójnego wydechu Później jak wszystko będzie po mojej myśli chce zwiększyć troche moc i celuje w 200+ i tutaj pytania do Was (bardziej ogarniętych w temacie tdi) Moj plan jest taki: turbo z BRD, dsmic, downpipe (jaka średnica?) i program czy lepiej wziąć turbo z caha i dopiero wtedy program? Fajny dźwięk (o ile w 2.0 tdi można mówić o takim) jest dodatkowym atutem Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Jestem Maciek, jeżdżę b7 z 2006r które jakoś tam się staram modyfikować Forum przeglądam od dłuższego czasu, ale dopiero niedawno postanowiłem założyc konto.
Bihon
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta