-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
@artroskk czesem to i się pojeździ na sportowo, bo po to między innymi ta zabawka jest. Dzięki też takim hamulcom można sobie pozwolić na więcej. Jak chcesz robić heble to lepiej docelowo, chyba, że lubisz się bawić i eksperymentować jak ja. W każdym razie powodzenia w modach i by się elegancko sprawowały ??
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Dziękuję? Cel dużych hebli był taki aby auto nabrało sportowego wyglądu. Nie tuninguje karoserii ani środka, bo tam już wszystko jest. We wcześniejszych moich autach też bawiłem się z dużymi heblami. Lubię ten widok w dużym kole. Druga sprawa hamowanie to teraz bajka. Jeśli auto waży ponad 1600 kilo plus rodzina w środku i jedziesz np. 180km/h to nie ważne ile masz koni pod maską jeśli trzeba gwałtownie hamować. Cenię sobie ten komfort
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Jarzmo również z tego samego Phaetona. Cały zacisk z jarzmem jest od tarczy 280 mm
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Dziękuję ? Na tyle jest czterotloczek Brembo z Porsche Panamera i ręczny dodatkowy z VW Phaeton również aluminiowy
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Raczej tak, przynajmniej do póki będą części osiągalne ?
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Witam po dłuższej przerwie. Tego lata postanowiłem wyjąć silnik i porobić wszystko co należy. Nowy rozrząd, regeneracja osprzętu, uszczelnianie, czyszczenie, wymiana płynów i olejów także w skrzyni biegów. Można powiedzieć pelen serwis ??
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Witam ? Ostatnio miałem przyjemność udostępnić Eskę do kanału YouTube. Prowadzony przez miłego człowieka z pasją, daje nam wgląd na krótkie recenzje o samochodach, Jako, że kanał się jeszcze rozwija, dajmy szansę młodym talentom na realizację swoich marzeń i celów. Zachęcam do subskrybcji. Zapraszam i oceńcie sami
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Witam. Prezentuje nowo nagrany film z udziałem mojego auta. Miłego oglądania ?
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Zapraszam na film z udziałem mojej Eski
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Tak, o 10mm dłuższe, najlepiej ocynk
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Witam Przekładki termiczne kupione w Sidmotorsport. Podkładki pod sruby docięte na wymiar z walka rezoteksu. Śruby osobno i mata termiczna osobna z Allegro?
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Witam ? W ubiegłym miesiącu zabraliśmy się za eske Nogaro, mianowicie za poprawienie i regenerację kolektora dolotowego oraz wszystkich przybocznych rzeczy, których żal by było nie ruszyć przy okazji. ✔️ Demontaż kolektora dolotowego, pełny przegląd oraz regeneracja wraz z podzespołami ✔️ Wymiana uszczelek odmy, podstawy filtra oleju, sprawdzenie zaworków olejowych i przedewszystkim usunięcie wycieków ✔️ Montaż przekładek termicznych 5mm grubości oraz podkładek termicznych śrub także z rezoteksu. Oklejenie od spodu kolektora matą termiczna 5mm grubą. Wszystko w celu odizolowania powietrza dolotowego od gorącego silnika ✔️ Wyczyszczenie kanałów dolotowych w kolektorze oraz głowicy z nagaru ✔️ Wyszlifowanie i spolerowanie kolanka dolotowego za przepustnica oraz wejścia kolektora 30 godzin pracy za nami, podłączenie komputera, diagnoza i jazda testowa zakończona sukcesem. Różnica w elastyczności silnika odczuwalna gołym okiem, jest spora poprawa. Auto porusza się dynamiczniej, szybciej osiąga pożądana prędkość oraz nie czuć spadków mocy przy wysokich temperaturach pracy. Pozdrawiam ??
-
Audi S4 B6 Goodwood Green 2004 - sprzedam
Piękne zestawienie koloru auta i wnętrza. Niecodzienne i zarazem ekskluzywne ???
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Witam. Długo to trwało ale od dziś jeździmy. Jestem bardzo zadowolony z efektu i na tym projekcie hamulców już koniec Pozdrawiam grupę ?