Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

macintosh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czyli co wracać nie dać sobie wmawiać ze tak ma być ??? Ps. tutaj na forum wyczytałem żeby odpalić pompę abs przez vcdsa którego posiadam (hex v2) cos pomoże ?
  2. Witam. Chciałem was prosić o pomoc bo cos mi tutaj nie gra... Mam auto takie jak w opisie oddałem na serwis do mechanika do którego zawsze jeżdżę ale dziś mam pewien zgrzyt... mianowicie wyczaił w złym stanie przewody hamulcowe z tylu w zasadzie jeden ale zleciłem wymianę wszystkich 4 gdyż nie uznaje poł środków ... gdy przyjechałem po odbiór strasznie się męczyli z odpowietrzeniem układu i na koniec dostałem auto z mocno wpadającym pedałem hamulcowym. Przed wymiana był o wiele sztywniejszy i reagował od razu teraz jest jakieś 5 razy gorzej i wpi... mi piłkę ze tak ma być ze ja mam nie walczyć z hamulcem.... w moim odczuciu jest to bardzo złe i wręcz przestałem panować nad autem.. Stad moje pytania czy w waszych eskach jest pedał hamulca mocno sztywny czy raczej miękki ?? Dodam tylko ze auto jak mocno przycisnę hamuje dobrze ale uważam ze idzie za daleko.... Słyszałem tez jak kiero jechał młodego pracownika ze za szybko odpowietrzał hamulce gdyż nie dolał płynu wcześniej i mógł uszkodzić pompę hamulcowa... ps. odpowietrzali układ na zasadzie jeden pompuje a drugi cos tam robił i kazał pompować albo przytrzymywać pedał hamulca ...
  3. Jak w temacie. Mi się wydaje ze przepływka i n75 lezą ... Grupy 002, 003, 011: http://vaglogi.pl/log-002_003_011_0rELf.html Grupy 020, 031, 032: http://vaglogi.pl/log-020_031_032_Nehue.html Grupy 006, 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_006_2o2OOTe.html Grupy 115, 118, 230: http://vaglogi.pl/log-115_118_230_6c6A7bM.html
  4. moge ci podlaczyc jak chcesz jestem z zg
  5. hej mial bys moze ten pin ?
  6. Informuje ze autko jest na sprzedaż . Proszę pisać na forum.
  7. Złośliwie czy nie ? Czy pójdzie w dół ?? na 99 % nie ... i tak jest nisko
  8. No i mamy pierwsza awarie chlodnica puscila.....
  9. a nie musi czasem przed kodowaniem się zalogować ?
  10. Raczej nie... tzn jak sie trafi normalny klient to tak... generalnie nie mam parcia powoli jednak zbieram na rs4 apetyt rosnie na kucyki....
  11. No nie wiem mi sie dekory podobaja a jak juz chcecie zmieniac to na jakie??? A kierownica naprawde zle wygladala nie moglem na nia potrzec no i MF mi brakowalo
  12. macintosh odpowiedział(a) na macintosh temat w Audi A4 B6
    Wymieniłem to na drukowane w 3d napisałem na początku
  13. macintosh odpowiedział(a) na macintosh temat w Audi A4 B6
    Posiadasz może na sprzedaż taki komplecik ? i wszystko inne co mogłoby się tam połamać ?? Wymienię wszystko co z tym związane i będzie ok.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.