-
Pomoc z hamulcami s4 b6
Czyli co wracać nie dać sobie wmawiać ze tak ma być ??? Ps. tutaj na forum wyczytałem żeby odpalić pompę abs przez vcdsa którego posiadam (hex v2) cos pomoże ?
-
macintosh obserwuje zawartość kodowanie licznika , Pomoc z hamulcami s4 b6 , Proszę o analizę logów. VW Golf 6 GTI i 2 innych
-
Pomoc z hamulcami s4 b6
Witam. Chciałem was prosić o pomoc bo cos mi tutaj nie gra... Mam auto takie jak w opisie oddałem na serwis do mechanika do którego zawsze jeżdżę ale dziś mam pewien zgrzyt... mianowicie wyczaił w złym stanie przewody hamulcowe z tylu w zasadzie jeden ale zleciłem wymianę wszystkich 4 gdyż nie uznaje poł środków ... gdy przyjechałem po odbiór strasznie się męczyli z odpowietrzeniem układu i na koniec dostałem auto z mocno wpadającym pedałem hamulcowym. Przed wymiana był o wiele sztywniejszy i reagował od razu teraz jest jakieś 5 razy gorzej i wpi... mi piłkę ze tak ma być ze ja mam nie walczyć z hamulcem.... w moim odczuciu jest to bardzo złe i wręcz przestałem panować nad autem.. Stad moje pytania czy w waszych eskach jest pedał hamulca mocno sztywny czy raczej miękki ?? Dodam tylko ze auto jak mocno przycisnę hamuje dobrze ale uważam ze idzie za daleko.... Słyszałem tez jak kiero jechał młodego pracownika ze za szybko odpowietrzał hamulce gdyż nie dolał płynu wcześniej i mógł uszkodzić pompę hamulcowa... ps. odpowietrzali układ na zasadzie jeden pompuje a drugi cos tam robił i kazał pompować albo przytrzymywać pedał hamulca ...
-
Proszę o analizę logów. VW Golf 6 GTI
a reszta ?
-
Proszę o analizę logów. VW Golf 6 GTI
Jak w temacie. Mi się wydaje ze przepływka i n75 lezą ... Grupy 002, 003, 011: http://vaglogi.pl/log-002_003_011_0rELf.html Grupy 020, 031, 032: http://vaglogi.pl/log-020_031_032_Nehue.html Grupy 006, 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_006_2o2OOTe.html Grupy 115, 118, 230: http://vaglogi.pl/log-115_118_230_6c6A7bM.html
-
VCDS, VAG, kody, błędy Zielona Góra
moge ci podlaczyc jak chcesz jestem z zg
-
Interfejs Vas 5054
hej mial bys moze ten pin ?
-
Audi S4 B6 Goodwood Green 2004 - sprzedam
Informuje ze autko jest na sprzedaż . Proszę pisać na forum.
-
Audi S4 B6 Goodwood Green 2004 - sprzedam
-
Audi S4 B6 Goodwood Green 2004 - sprzedam
Złośliwie czy nie ? Czy pójdzie w dół ?? na 99 % nie ... i tak jest nisko
-
Audi S4 B6 Goodwood Green 2004 - sprzedam
-
kodowanie licznika
a nie musi czasem przed kodowaniem się zalogować ?
-
Audi S4 B6 Goodwood Green 2004 - sprzedam
Raczej nie... tzn jak sie trafi normalny klient to tak... generalnie nie mam parcia powoli jednak zbieram na rs4 apetyt rosnie na kucyki....
-
Audi S4 B6 Goodwood Green 2004 - sprzedam
No nie wiem mi sie dekory podobaja a jak juz chcecie zmieniac to na jakie??? A kierownica naprawde zle wygladala nie moglem na nia potrzec no i MF mi brakowalo
-
bixenon A4 B6 problem
Wymieniłem to na drukowane w 3d napisałem na początku
-
bixenon A4 B6 problem
Posiadasz może na sprzedaż taki komplecik ? i wszystko inne co mogłoby się tam połamać ?? Wymienię wszystko co z tym związane i będzie ok.....