Jump to content
IGNORED

Interfejs Vas 5054

Pan-Paluch
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich, potrzebowałbym pomocy w zakodowaniu sterownika poduszek powietrznych po dołożeniu dezaktywacji poduszki pasażera. Posiadam interfejs Vas 5054, podobno nadaje się do wszystkiego :kox: a jednak coś mi nie wychodzi. Czy mógłby mi ktoś napisać jak to zrobić krok po kroku. A może jednak nic nie zdziałam tym interfejsem? Pozdrawiam

Temat dobrze znam, ale dzięki. Kłopot miałem gdzie w Vas to zrobić, jutro sprawdzę w diagnozie własnej bo do tej pory męczyłem się w funkcjach prowadzonych czy czymś takim :kox: Wielkie dzięki za podpowiedź jutro sprawdzę.

I coś mi nadal nie wychodzi. Wchodzę w diagnozę własną, podaje Vin auta, następnie 15 Poduszki 07 Kodowanie wpisuje wartość 11602 zatwierdzam Q, a po chwili komunikat Funkcja przerwana, Funkcja nieznana. Numer sterownika to 8E0959695B Airbag 8.4EP. Co robie źle?? Może być to spowodowane tym że łacze się przez Bluetooth?

Pin logowania?? A gdzie go znajdę możesz coś mi podpowiedzieć? Bo to pewnie nie chodzi o pin immo :kox:

Edited by Pan-Paluch

Ok to jakby Ci coś wpadło do głowy to daj znać ;) Kolejny raz zasłużyłeś sobie u mnie na :drinks:

W dniu 13.12.2014 o 19:00, Pan-Paluch napisał:

Ok to jakby Ci coś wpadło do głowy to daj znać ;) Kolejny raz zasłużyłeś sobie u mnie na :drinks:

hej mial bys moze ten pin ?