Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomoc z hamulcami s4 b6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chciałem was prosić o pomoc bo cos mi tutaj nie gra...

Mam auto takie jak w opisie oddałem na serwis do mechanika do którego zawsze jeżdżę ale dziś mam pewien zgrzyt... mianowicie wyczaił w złym stanie przewody hamulcowe z tylu w zasadzie jeden ale zleciłem wymianę wszystkich 4 gdyż nie uznaje poł środków  ... gdy przyjechałem po odbiór strasznie się męczyli z odpowietrzeniem układu i na koniec dostałem auto z mocno wpadającym pedałem hamulcowym. Przed wymiana był o wiele sztywniejszy i reagował od razu teraz jest jakieś 5 razy gorzej i wpi... mi piłkę ze tak ma być ze ja mam nie walczyć z hamulcem.... w moim odczuciu jest to bardzo złe i wręcz przestałem panować nad autem..

 

Stad moje pytania czy w waszych eskach jest pedał hamulca mocno sztywny czy raczej miękki ?? Dodam tylko ze auto jak mocno przycisnę hamuje dobrze ale uważam ze idzie za daleko....

Słyszałem tez jak kiero jechał młodego pracownika ze za szybko odpowietrzał hamulce gdyż nie dolał płynu wcześniej i mógł uszkodzić pompę hamulcowa...

 

ps. odpowietrzali układ na zasadzie jeden pompuje a drugi cos tam robił i kazał pompować albo przytrzymywać pedał hamulca ...

 

Opublikowano

Zapowietrzyli Ci pompe ABS. Niech walczą. Nie dopuszcza się do osuszenia układu z płynu. Odpinasz jeden przewód i zakładasz drugi tak żeby płyn nie wyciekł cały. Jak się nie znają to im się zejdzie:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Wandej napisał:

Zapowietrzyli Ci pompe ABS. Niech walczą. Nie dopuszcza się do osuszenia układu z płynu. Odpinasz jeden przewód i zakładasz drugi tak żeby płyn nie wyciekł cały. Jak się nie znają to im się zejdzie:kwasny:

Czyli co wracać nie dać sobie wmawiać ze tak ma być ???

Ps. tutaj na forum wyczytałem żeby odpalić pompę abs przez vcdsa którego posiadam (hex v2) cos pomoże ?

Opublikowano
3 minuty temu, macintosh napisał:

Czyli co wracać nie dać sobie wmawiać ze tak ma być ???

Ps. tutaj na forum wyczytałem żeby odpalić pompę abs przez vcdsa którego posiadam (hex v2) cos pomoże ?

Proste że nie. Zapowietrzyli Ci układ to niech to poprawią. 

Opublikowano

Przy zapowietrzonym układzie samym vcdsem na pewno nie odpowietrzysz, bo niby jak.

Jedź do "fachowców", niech poprawiają.

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano

Jak pompę zapowietrzyli to nie odpowietrzą jej pompując nogą i popuszczając. Należy podać płyn hamulcowy pod ciśnieniem do układu podpinając urządzenie do wymiany płynu hamulcowego pod zbiorniczek wyrównawczy. Podając płyn pod ciśnieniem zastartować odpowietrzanie VCDSem i luzować nakrętki przewodów na pompie żeby wypchało powietrze przy pompie a nie pchało je w układ do wszystkich przewodów. Następnie jak pompa już odpowietrzona odpowietrzyć resztę układu.

Opublikowano

trzeba sprawdzic VCDSem czy pusci procedura

a mechanika to dobrze kopnij w d...e

Edytowane przez Dev

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.