Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver bfb a4 b7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 b7 1.8T quattro bfb 163konie 2005r. 85000tys km przebiegu. DEFA. Ksenony samopoziomujące, podgrzewane fotele, DRL 

Felgi 18 cali - będą do sprzedania

Zawieszanie s-line

A tak to bieda edyszyn. plany jakies są ale się zobaczy.

Napewno chciał bym felgi 19 cali

parę dodatków z zewnątrz

Sprężyny obniżające (jakie polecacie?)

podniesienie mocy:

wtryski (i tu pytanko wtryski z BEX czy z S3 czy może jeszcze coś innego polecacie)

fmic (jaki polecacie żeby nie był za duży ani za mały proszę o jakieś podpowiedzi albo linki aukcji)

turbo

DP

strojenie (gdzie w Małopolsce polecacie może jakas firma w krakowi? )

20181014_112035.jpg

20181014_112132.jpg

20181014_112114.jpg

20181024_171908.jpg

20181102_163311.jpg

20181102_163329.jpg

20200606_205748.jpg

20200606_210718.jpg

Edytowane przez Peci84

Opublikowano

Fajny sedanik:thumbup1:

Gratulacje zakupu..

Daj jakieś fotki ze środka i więcej co ma itd..

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
  • Autor

No do twojego to mi brakuje jeszcze lat świetlnych :):)

 

Opublikowano

Na spokojnie:wink4: 

To kiedy z czymś startujesz???

Opublikowano

Fajna fura . Niespotykane  felgi . ?

Opublikowano
  • Autor

Auto kupiłem w szwecji dlatego felgi troche niespotykane i przebieg niski jak na lata. Z modami myślę ruszyć na wiosnę no powoli będę działał na początek napewno zmienie sprężyny w zawieszeniu na jakieś niższe, felgi 19" i myślę że będę chciał podnieść moc. Zobaczymy 

Edytowane przez Peci84

Opublikowano

No to życzę powodzenia i czekamy na efekty:gicior:

Opublikowano
  • Autor

Jakie sprężyny obniżające polecacie do zawieszenia s-line

Opublikowano

Jak nazywają sie te płyty betonowe na których stoi samochod? :P

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem. Płyty betonowe z dziurami :)

Opublikowano

Gratuluję zakupu. Życzę szerokości i bezawaryjności. Niech samochód służy.

Opublikowano
  • Autor

Proszę o jakieś podpowiedzi odnośnie pytań. Pozdrawiam

Opublikowano

Najlepiej H&R, weitec lub eibach..

Ale dokładniej to już może ktoś się wypowie ten kto używa... ja raczej zmienie na weitec od @karol1981.. myśle, że czekają na mnie:gicior: 

Opublikowano

Pytasz o same sprężyny, ale nie napisałeś o ile chcesz obniżyć auto.
Jeżeli więcej niż -30 czy tam -35 to amory też będą do wymiany. Przynajmniej ja bym tak zrobił, bo raz że serie wtedy szybko wykończysz, a dwa będzie "lekko" bujać.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, RysiekKSC napisał:

Pytasz o same sprężyny, ale nie napisałeś o ile chcesz obniżyć auto.
Jeżeli więcej niż -30 czy tam -35 to amory też będą do wymiany. Przynajmniej ja bym tak zrobił, bo raz że serie wtedy szybko wykończysz, a dwa będzie "lekko" bujać.

No myślałem o -40 -50 cos kolo tego amorki mam jakieś czerwone ale chyba seryjne choć auto jest dość twarde.

Opublikowano

Czyli pewnie sportowy zawias.

Podaj VIN to się sprawdzi.

Opublikowano

Z tego co widzę na olx czy allegro to s line ma czerwone amory....

Kit eibacha wyjdzie Cię praktycznie tyle samo co dobrej jakości gwint, więc sam musisz zdecydować.

Ja bym brał gwint. Jak te -50 będzie dla Ciebie za wysoko zawsze możesz skręcić niżej, a i ewentualnie łatwiej będzie odsprzedać niż kit.

Opublikowano

Dobrze prawi. Mialem różne kity od Eibacha przez H&R i jak w końcu kupilem gwint to stwierdziłem że jest to najlepsze rozwiązanie. Dlatego w nowym aucie nawet nie myślałem o sprężynach. Od razu wleciał gwint. Polecam.

Opublikowano

A jeżeli myślisz że na gwincie będzie beton, bo i takie dziwne teorie słyszałem, to chyba większość osób napiszę Ci że to gówno prawda.

Mnie szczerze mówiąc wygodniej jeździ się na gwincie niż na kicie. W astrze miałem sprężyny eibach'a i amory koni z regulacją twardości, a komfort był gorszy niż na gwincie ;)

Opublikowano
  • Autor

A jaki gwint polecacie?? ja miałem kiedyś w civicu ap i nie narzekalem w sumie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.