Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Harbonnet

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Harbonnet

  1. Cześć, nie dawno kupiłem opony i widzę, że jest na nich oznaczenie. Ja się niestety nie znam, ale tutaj jest zdjęcie opony. Ktoś z was może orientuje się co to za oznaczenie?
  2. Harbonnet odpowiedział(a) na źrebak temat w Inne marki
    No niezła machina, naprawdę robi wrażenie!
  3. No samochodzik świetny, mody też super. Powodzenia w dalszym modzeniu.
  4. No gratuluję, świetnie się prezentuje ta czarna strzała.
  5. Świetny samochód i widać, że zdecydowanie o niego dbasz.
  6. Gratuluję samochodu oby służył przez lata. Pozdrawiam!
  7. Harbonnet odpowiedział(a) na Duds temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Świetny samochód, pozdrawiam właściciela i życzę szerokości.
  8. Naprawdę ładne BMW, ogólnie nie lubię tej marki, źle mi się kojarzy, ale samochód mimo wszystko ładny.
  9. Ale zazdrość zżera. Naprawdę cudowny samochód, życzę szerokości kolego!
  10. Wow, no tylko pozazdrościć samochodu, telefonem robisz zdjęcia? Na niektórych bardzo ładne kolory wychodzą.
  11. Podziwiam, za samodzielne naprawy i naprawdę widać, że dbasz o ten samochód. Pozdrawiam!
  12. Gratuluję zakupu. Życzę szerokości i bezawaryjności. Niech samochód służy.
  13. Zawsze byłem przeciwnikiem ciemnego lakieru i ciemnych felg, ale u Ciebie to wygląda naprawdę dobrze. Powiedz mi czym robisz zdjęcia? Bo robią wrażenie.
  14. Jaką różnicę daje taki napęd 4x4 na codzień w takim samochodzie?
  15. Masz CB, a gdzie wielka antena? Już nie jest to konieczne czy jak?
  16. Naprawdę ładny samochodzik. Gratuluję właścicielowi, szerokości!
  17. No to życzę powodzenia w składaniu. Tylko dlaczego dopiero w Grudniu a nie wcześniej?
  18. Najlepsze jest to, że ta reklama do tego samochodu pasuje i nawet dobrze to wygląda
  19. Naprawdę ciekawy kolorek, wyróżnia się w szarej codzienności. Nie myślałeś może o jakiś nowych flegach bo te trochę straszą.
  20. A co to tam z tyłu pod tablicą się stało? Nie zamierzasz nic z tym robić?
  21. Dbasz o samochód i to się ceni. Życzę dalszych długich kilometrów!
  22. Tak jak ktoś wcześniej pisał. Na szare zazwyczaj się nie zwraca uwagi to taki pospolity kolor. Twój samochód naprawdę ma w sobie to coś i tą uwagę przykuwa.
  23. Świetny samochód, naprawdę robi niezłe wrażenie. Taka mała niepozorna Audica
  24. Ostatnio u mnie też pojawił się ten problem, chyba to dość częste w tym modelu. Na szczęście uporałem się z tym.
  25. Piękny samochód widać, że o niego dbasz. Podziwiam i gratuluję.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.