Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 B9 Nardo Gray

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwszy raz w życiu mam z którego nie lubie wysiadać...

4A56ED6E-F6E4-46BD-A295-9547C23850C2.jpeg

72EF3891-B28A-4387-A667-43E28780EA49.jpeg

8BA85E96-C0D1-43E0-8D7D-AF9CC597E520.jpeg

EFA1AF0D-3979-404B-AAE0-CD89FADBFFB0.jpeg

Opublikowano

Gratuluje Rs4 B9 ?

Napisz coś więcej o autku ?

Opublikowano

Udał im się ten model. Wizualnie perfekcja w każdym calu. Zazdro ?

Opublikowano

RS4 bez Q??

jaki tam jest piec?

ogólnie poza zdrościc ,bez awaryjnej jazdy.

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, Adam87 napisał:

Gratuluje Rs4 B9 ?

Napisz coś więcej o autku ?

Zamawiając miało być S5, ale udało się uzyskać spory rabat i przy przyzwoitej konfiguracji wyszło podobnie jak S5 ;)  

wyposażyłem dodatkowo w to co konieczne a ogólnie w podstawie dużo przy RS-ie dają. 

Ogólnie auto miazga, na co dzień sprawdza się idealnie jako auto rodzinne, spokojnie możesz pojechać z żoną i dwójką dzieci na wycieczkę, a jak masz gorszy dzień to by się zrelaksować śmiało można puścić go bokiem na ślimaku, da się mimo tego że ma bardzo dobrą trakcje ale można go bardzo szybko poczuć i się nim pobawić, zawieszenie, odpowiednie koła i reakcja na gaz pozwala na bardzo szybką reakcje podczas poślizgu. Fajna sprawa z układem wydechowym możliwość zamykania i otwierania klap gdzie z lekkiego mruczenia po przełączeniu w tryb dynamic wydobywa sie fajny bas i piękne szczały przy redukcji. Najwieksze wrażenie robi na mnie przyśpieszenie, ale nie od 0-100 tylko od 120-250, odczucia tego pierwszego są, lecz dobry 3.0tdi ma podobnie kwestia 2/3sec, ale gdy jadąc 120 wciskasz gaz i auto dostaje pełny moment i wbija cie w fotel  jak w tym wyżej wspomnianym dieslu od zera do setki... to robi robote.

 

minus jedynie mały że procedura noe taka fajna jak w np. W RS3

BF549F31-018F-45F1-B624-6DEFA70B179B.jpeg

Opublikowano

chyba pojade w dolna czesc slaska by go zobaczyc :P

Edytowane przez Mukade93

Opublikowano

coś pięknego.. i ten kolor ?

Niech dobrze służy!

Opublikowano

Gratulacje nowego nabytku☺ Swietnie się w Nardo prezentuje. Niech się auto sprawuje bdb!

Opublikowano

Fajne ale czemu nie brałeś z quattro?

Audi bez quattro to jak niedziela bez rosołu ??

Opublikowano

Piękne wozidło, kolor najlepszy z możliwych ?? gratulacje i bez awaryjności. Możliwe, że gdzieś na drodze się spotkamy

 

Opublikowano

Jednym słowem miazga... Gratulacje nabytku i bezawaryjności ;)

Opublikowano

W tym kolorze wygląda obłędnie, gratulacje fury ?

Opublikowano

Jak zwykłe A4 czy nawet S4 b9 wogóle do mnie nie przemawia to RS robi niesamowitą robote. Piekne auto. Jak dla mnie tylko kolor do zmiany (sam myślałem nad tym lakierem) bo o ile na zdjęciach auto prezentuje się pięknie to niestety na żywo bardzo dużo traci. Ale pewnie wcześniej oglądałeś lakier na żywo i przypadł Ci do gustu skoro taki właśnie wybrałeś. Do zobaczenia na drodze :thumbup1: (raz już Cię widziałem na dwupasie w okolicy Makro).

Opublikowano
20 godzin temu, jacek70 napisał:

Fajne ale czemu nie brałeś z quattro?

Audi bez quattro to jak niedziela bez rosołu ??

Ty tak na poważnie ??

 

Camilo co tu dużo pisać gratulacje i baw się dobrze :D

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, jacek70 napisał:

Fajne ale czemu nie brałeś z quattro?

Audi bez quattro to jak niedziela bez rosołu ??

Był tylko tył napęd wiec wziołem ??

Opublikowano
  • Autor

Apropo ceny, jeśli by ktoś chciał RS-a lub jakiś inny model nowego audi, dysponuje rabatem flotowym. Rabat w prEdziale 14-25% w zależnosci od modelu.

Opublikowano

Gratuluje:) piękna ?

Opublikowano
W dniu 1.09.2018 o 22:57, camilo... napisał:

Apropo ceny, jeśli by ktoś chciał RS-a lub jakiś inny model nowego audi, dysponuje rabatem flotowym. Rabat w prEdziale 14-25% w zależnosci od modelu.

Na jaki model można uzyskać 25% rabat ?

Salon w Gdańsku zaproponował Ci najlepszą ofertę ? Że Śląska jest kawałek.

Gratuluję samochodu. Bardzo ładny kolor ?

Edytowane przez granatowy

Opublikowano

Graty fury, mega im wyszedł ten model ;) 

Przyjemnej eksploatacji :) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.