Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Veiru

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Obie w takiej samej specyfikacji co moja sztuka. Czyli silnik 2.0 177 km CGLC quattro Nie mam tylko pojęcia jakiej firmy mają dwumasę
  2. Kolego jeżdżę tak od 2 lat i też mnie to wnerwia, ale tak jak mówisz ten typ chyba tak ma. Sprawdzałem dwie inne b8 znajomych i mają ten sam efekt.
  3. Bry! Panowie, FIS każe wymienić klocki w moich heblach zeswapowanych od S4. Co polecacie?
  4. coś pięknego.. i ten kolor ? Niech dobrze służy!
  5. Grill no-sline, s-line i S4 są takie same i można je przekładać. Wyjątkiem jest grill od rs4
  6. zajebiaszcza fura Moje małe marzenie.... ? Gratuluję i życzę bezawaryjnej jazdy ?
  7. Dzięki @reikeb ? Ostatnio spadła lekko motywacja do dalszego działania... link: https://www.aliexpress.com/store/product/For-A4-RS4-style-Grill-ABS-Front-Honey-Mesh-Grille-front-bumper-grill-fit-for-Audi/3038002_1000004144015.html?spm=2114.12010612.8148356.25.15cd6249vxE1VA
  8. Furmana coraz ładniejsza ? Widziałem Cię wczoraj w Kamieńcu Wrocławskim po 15 jakoś ✌️
  9. hmm... przód jakby wyżej w stosunku do tłu? ? Na pewno musisz zrobić parę km, żeby się dobrze ułożył ?
  10. Fajne te kólka! Podsyłaj fotki na kalendarz bo fura robi wrażenie ?
  11. Ależ ona jest ładna! Powodzenia w dalszych modach ✌️
  12. Serio? Nie wiedziałem, że do poliftów wrzucali takie motory ? To by wszystko wyjaśniało, dzięki ?
  13. Panowie, kupując 18'' na zimę lekko nie ogarnąłem tematu związanego z ET i mój zimowy setup wygląda słabo: Fele są mega schowane Parametry: 8j et47. Myślicie że dystanse 14 mm załatwią sprawę? W letnim setupie mam rotory 19'' 9j z et 33 i jest mega dobrze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.