-
Dziwny dżwięk podczas wciskania sprzęgła na wysokich obrotach
Obie w takiej samej specyfikacji co moja sztuka. Czyli silnik 2.0 177 km CGLC quattro Nie mam tylko pojęcia jakiej firmy mają dwumasę
-
Dziwny dżwięk podczas wciskania sprzęgła na wysokich obrotach
Kolego jeżdżę tak od 2 lat i też mnie to wnerwia, ale tak jak mówisz ten typ chyba tak ma. Sprawdzałem dwie inne b8 znajomych i mają ten sam efekt.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Bry! Panowie, FIS każe wymienić klocki w moich heblach zeswapowanych od S4. Co polecacie?
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Pięknie to wyszło :) ?
-
Opony tył 255/35/19, a przód 235/40/19 w Audi A5 8T?
9J et33
-
RS4 B9 Nardo Gray
coś pięknego.. i ten kolor ? Niech dobrze służy!
-
Zderzak Grill S4 S LINE do A4
Grill no-sline, s-line i S4 są takie same i można je przekładać. Wyjątkiem jest grill od rs4
-
A6 C7 Allroad 3.0 BiTdi nowe koło RS6c7 20"
zajebiaszcza fura Moje małe marzenie.... ? Gratuluję i życzę bezawaryjnej jazdy ?
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Dzięki @reikeb ? Ostatnio spadła lekko motywacja do dalszego działania... link: https://www.aliexpress.com/store/product/For-A4-RS4-style-Grill-ABS-Front-Honey-Mesh-Grille-front-bumper-grill-fit-for-Audi/3038002_1000004144015.html?spm=2114.12010612.8148356.25.15cd6249vxE1VA
-
[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121
Furmana coraz ładniejsza ? Widziałem Cię wczoraj w Kamieńcu Wrocławskim po 15 jakoś ✌️
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
hmm... przód jakby wyżej w stosunku do tłu? ? Na pewno musisz zrobić parę km, żeby się dobrze ułożył ?
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Fajne te kólka! Podsyłaj fotki na kalendarz bo fura robi wrażenie ?
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
Ależ ona jest ładna! Powodzenia w dalszych modach ✌️
-
A4 B8 2.0tdi CJCB stage 3 czyli 220/445
Serio? Nie wiedziałem, że do poliftów wrzucali takie motory ? To by wszystko wyjaśniało, dzięki ?
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Panowie, kupując 18'' na zimę lekko nie ogarnąłem tematu związanego z ET i mój zimowy setup wygląda słabo: Fele są mega schowane Parametry: 8j et47. Myślicie że dystanse 14 mm załatwią sprawę? W letnim setupie mam rotory 19'' 9j z et 33 i jest mega dobrze