Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.

Autko kupione w grudniu 2016. Moje pierwsze auto z koncernu VAG.

Przygoda z audi zaczęta od zera. Podziękowania dla Kolegi Kamil-vag za pomoc w pierwszych krokach diagnozy autka[emoji4]

 

Wyposażenie:

  • Kolor LY7Q Atlasgrau
  • Zawieszenie sportowe 1BE
  • FIS pełny kolorowy
  • Ogrzewanie postojowe Eberspacher Ardic 912-D
  • Fabryczna navi RNS-D
  • Sportowe fotele przód grzane, pompowane elektrycznie
  • Kierownica sportowa 3-ramienna
  • Reflektory Xenon
  • Koła audi 15"
  • PDC tył
  • Szyby el. przód tył korby

Zrobione po zakupie część mechaniczna/blacharska

  • ORI rozrząd komplet
  • Poduszki silnika gumowo olejowe ORI
  • Tarcze Zimmermann tył klocki Ferrodo, nowe klocki przód
  • Wymienione łożyska przód SKF oraz piasty tył FAG
  • Kompletne zawieszenie przód Delphi
  • Lewy błotnik nowy - ori zgnił
  • Pełen Serwis ogrzewania postojowego oraz klimatyzacji - wymiana pompy V55, wtrysków pieca oraz świecy, dwa nowe węże klimy, osuszacz, dławik, oringi
  • Poduszka skrzyni biegów Lem
  • Zestawy naprawcze drążka oraz lewarka zmiany biegów
  • Nowe przeguby wewnętrzne SKF
  • Nowa szyba bliskie spotkanie z kamieniem
  • Czyszczenie geometrii turbawki
  • Nowy EGR Wahler

 

Po około roku wszystkie zmiany-modyfikacje w samochodzie:

  • Wycieraczka tył Q5
  • Ramiona wycieraczek przód AERO + Pióra Bosch AeroTwin
  • Ramki klubowe oraz oświetlenie tablicy led
  • Spryski grzane mgłowe
  • Bixenon soczewka B8 przetwornica B8 żarniki D3S Philips up soczewka Intemo 3 żarniki Osram Cool blue intense 6000K 
  • Zmiana RNS-D na RNS-E + ORI Bluetooth wersja high
  • Podświetlany kubek i wizytownik zmiana awaryjki i esp
  • Tunel z B7 SOUL bez uchwytu telefonu
  • Ori nakładki na pedały RS4 z ASO
  • Zestaw nagłośnienia BOSE
  • Kierownica multi 4 ramienna B6 up kierownica wielofunkcyjna chrom B7
  • Lusterko fotochrom z kompasem
  • Klimatronik 16 stopni
  • Lampka podsufitki Ambiente
  • Front schowka nowy + klamka + siłownik
  • gałka oraz mieszek B8 + nakładka ręcznego z nowym guzikiem
  • Nowy STOP ASO
  • przyciemnione szyby Wrapster Wrocław
  • Lusterka 14pin obudowa S4 składane, fotochrom 
  • Oświetlenie Led wnętrza by Tomnik 
  • Przekładnia kierownicza Servotronic z Seata exeo oraz węże wspomagania
  • Hamulce 320/288 po pełnej regeneracji oraz nowe tarcze, klocki przód/tył 
  • Grill maski S4

 

Plany Przyszłościowe zrobione/do zrobienia:

  • Zderzak przód s-line (DONE) 
  • Zderzak tył s-line    (DONE) 
  • Listwy drzwi s-line   (DONE)
  • Progi w kolor    (DONE) 
  • Ogólne lakierowanie auta (drzwi rysa, nadszybie bąble, klapa trochę rdzy itd.)
  • Lotka na klapę   (DONE) 
  • Swap hamulcy 320/288   (DONE) 
  • Zmiana MCE na F i ori CLH   (DONE) 
  • Zmiana skrzyni biegów na JEM z B7 (DONE)  
  • Koła na wiosnę 2018 rozmiar 17"  (DONE) Zima również 17 (DONE) 
  • Program więcej mocy  (DONE 15.11.2017 ECU Project Wrocław) 
  • Sufit s-line, dekory wnętrza 1NK, nakładki progowe s-line (DONE) 

 

Temat postaram się aktualizować na bieżąco..........

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

59fb418cedcef_IMG_20170402_115531(Copy).thumb.jpg.33781a84ef9353c7e618e93e5adea2ef.jpg

59fb41a38b4aa_IMG_20170728_172237(Copy).thumb.jpg.86a54d0624d82b3a14b30ba97a8b7ebe.jpg

59fb41b212ff8_IMG_20170728_172726(Copy).thumb.jpg.488955667b59345d2be278b4aa555571.jpg

59fb41bdda3cd_IMG_20170711_165048(Copy).thumb.jpg.db65af376693f5237ccc9c649cbb9ce8.jpg

59fb41ca68fe1_IMG_20170727_144650(Copy).thumb.jpg.69656a89785f2788f9d3eab43294bc37.jpg

59fb42036d13b_IMG_20170728_184910(Copy).thumb.jpg.3e41487e8589bcaa2b9bad0f7b77b44c.jpg

59fb428388170_IMG_20171022_144934(Copy).thumb.jpg.20c8da4b59de12797310e2faf38c4f86.jpg

 

 

Edytowane przez luki19862121
Aktualizacja

Opublikowano

Dobrze się zaczyna ! Więcej zdjęć budy by się przydało i z wykonanych modów [emoji14]

Opublikowano
  • Autor

:) będą ciężko wszystko skompletować po prawie roku. Akurat tydzień wolnego więc zebrałem siły :banan:

Opublikowano

Sporo zrobione i zapowiada się ciekawie ! Powodzenia i bezawaryjności oczywiście [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dobra furmanka:thumbup1:. Dorzuć jeszcze do planów listwy drzwiowe s-line i będziesz miał cały pakiet zewnętrzny. 

Opublikowano
  • Autor

Bluetooth jeszcze na dywanie pasażera. Brak czasu wcisnąć pod fotel. dbe4459240e771d67f35e8c419fbf980.jpg13735c86d0d9750b0bca5dd6af7a6cff.jpg49493f461b37e076d5344fcc863099bc.jpg0f48bd0784d68345c5550ac0e127f160.jpgc79398e71e4a8cc7db5c58c7a2793fd4.jpg

Opublikowano

Kiere obszywales ? Masz namiar ? [emoji2]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Tak szyłem w firmie którą Kamil odkrył :)
http://autoleder.hol.es/
Polecam

Opublikowano
  • Autor

Dziś udało się zamontować wycieraczkę tył no i guzik na szybko ale do podcięcia bo bardzo wystaje. W przyszły weekend planuje tunel zmienić póki pogoda jeszcze dopisuje. Przy okazji nowy klimatronik 16 stopni no i ten bluetooth wrzucić pod fotel. [emoji1]b3ac97c1c4d00061735993e8c518f7b3.jpg4a475005729a5b97d7136471413be882.jpg5ac20a7950173f2ac535cfcf233e5e2d.jpgea161236572030e7b79a3554887640ab.jpg

Opublikowano
  • Autor
Dobra furmanka[emoji106]1:. Dorzuć jeszcze do planów listwy drzwiowe s-line i będziesz miał cały pakiet zewnętrzny. 

Nad listwami pomyślę bo ceny zabijają. Akurat wewnętrzny s-line nie podoba mi się wolę czerń ale zewnętrzny chciałbym zainwestować :)
Opublikowano

I to będzie dobra inwestycja. Tylko nie najtańsza. Jak oceniasz kolorek w audi?

Opublikowano
  • Autor

Wcześniej miałem srebrny. Powiem szczerze, że średnio. Na pewno B6 ma ładniejsze kolory w swojej gamie, ale nie to było najważniejsze przy zakupie. Zawsze można przemalować :) wiosną jak odnowie lakier na pewno będzie lepiej się prezencił :)

Opublikowano

Na początku też nie zbytnio mi się spodobał ten kolor bo szukałem niebieski, ale z czasem zmieniłem swoje zdanie. Ja zauważyłem, że na tym lakierze nie widać tak bardzo brudu :decayed:. Jak odnowisz powłokę to auto będzie wyglądało jakby wyjechało z salonu.

Opublikowano
  • Autor

Przyszedł komplet żarówek na testy. Ciekaw jestem jaka będzie barwa h11. Zastanawiam się wsadzić led h11, ale nie znalazłem konkretnie jak to się sprawuje w przeciwgielnych więc póki co wstrzymam się. c4d617dcb967c789b233df717274d0ca.jpg

Opublikowano
  • Autor

Damjan posłucham Twojej rady co do listew. Co prawda jeszcze na innym aucie, ale już zamówione zderzak tył i listwy co najlepsze w moim kolorze :)8c11b1cdb9d89a83e39d32b312d9c2e5.jpg

Opublikowano

Gratuluje :thumbup1:. Znalazłeś w kolorze więc odpada Ci koszt lakiernika. Można powiedzieć, że jesteś już w połowie drogi do s line-a.

 Widziałem to ogłoszenie i też myślałem o kupnie, ale ja szukam zdesia bez dziur po czujnikach. Na allegro i olx są tylko od sedanów :facepalm:.

 

Edytowane przez Damjan

Opublikowano
  • Autor

Szukałem jeszcze przodu pod spryski ale ceny zabijają. Tu akurat wziąłem zderzak razem z czujnikami w komplecie bo dwa mam uwalone. Przedni zderzak gość sprzedał cena 1700 :o więc chyba czeka mnie rezanie dokładki. Poczekam na Kamila może fotostory jakieś podrzuci :)

Opublikowano

Heh, no jest na forum jak to zrobić [emoji14] Ja elementy mam, ale lakierować muszę... Tylny zderzak już się maluje, a przednia dokładka chyba poczeka bo fundusze się skończyły, tym bardziej, że mam ubezpieczenie i przegląd teraz...Niestety nie mam znajomego lakiernika, a ceny za malowanie teraz zwalają z nóg [emoji14] Jakieś foto na pewno zrobię [emoji14] Fajnie, że trafiłeś w kolorze [emoji6] bo do mojego nie było nic...

 

A lotki już nie miał ?

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze ma auto w całości. Dziś ma demontować więc lotkę chyba też zamówię zależy od ceny.
Widziałem na forum jak wyrezać dokładkę, ale poczekam na Twoje fotostory :) wolał bym cały zderzak ale ceny kosmos :(

Opublikowano

Nie ma sensu zderzaka, skoro Twój jest ładny i masz już spryski [emoji14]

Ile Cię skasował za zderzak i listwy ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.