Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121


luki19862121

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Frond Side napisał:

życzę pogody :) tez próbuje wykorzystać ja do maximum. 

Dzięki wzajemnie. Oprócz pogody jest jeszcze małe półtoraroczne szczęście,  które nie daje nic zrobić :)

Kolejne graty świeżo przywiezione z ASO. Moje klamki wyglądają jakby pies je zjadł i wypluł :)

DSC_0042 (Copy) (2).JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecisz jak burza z tymi modami ;) CLH też mam w planach właśnie... Już wszystko nawet w głowie sobie poukładałem co i jak ma świecić, jaki moduł mce dokupiles ? Muszę właśnie sprawdzić co u mnie siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecisz jak burza z tymi modami [emoji6] CLH też mam w planach właśnie... Już wszystko nawet w głowie sobie poukładałem co i jak ma świecić, jaki moduł mce dokupiles ? Muszę właśnie sprawdzić co u mnie siedzi
Brakuje jeszcze popiołki igły i można powiedzieć, że całe wnętrze będzie jak z fabryki :)

Kupiłem moduł F czyli pełen wypas. Musisz sprawdzić czy masz instalacje high czy low. Jeśli low to duuużo rezania, ale do ogarnięcia ponieważ w wersji low nie wszystkie światła sterowane są przez mce. U mnie siedzi high więc kwestia kilku kabli z lusterka plus włącznik auto. Poczytaj temat wszystko jest na tacy. Można podłączyć clh również bez lusterka foto, ale wtedy coming leaving home działa 24h.

https://a4-klub.pl/topic/100858-mce-09-moduł-centralnej-elektryki-lusterko-włącznik-świateł-czujnik-światła-coming-leaving-home/

Jeszcze mnie korci kupić nakładki na pedały RS4 tylko cena 530 zł ASO Wrocław :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie, że mam LOW to sobie zrobię to na osobnym module z alle i jeszcze dodatkowo DRL w długie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie, że mam LOW to sobie zrobię to na osobnym module z alle i jeszcze dodatkowo DRL w długie [emoji14]
Jak byś potrzebował moduł clh to oddam za free moduł z allegro. Próbowałem to podłączyć pod włącznik, ale okazało się, że przy wersji high nie działa i prościej będzie wyrezać ori :) kupiłem też ori przełącznik CLH/DRL może w przyszłości coś się urodzi :)

http://allegro.pl/modul-coming-leaving-home-follow-me-home-i6917797797.html

Ten moduł mam do oddania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przygarnę taki moduł bo z tego co pamiętam mam low, szkoda że nie wiedziałem jak lampy mi wysyłałeś :D haha dokładka sline ori?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przygarnę taki moduł bo z tego co pamiętam mam low, szkoda że nie wiedziałem jak lampy mi wysyłałeś [emoji3] haha dokładka sline ori?
Dokładka zamiennik jedyny z pakietu. Znalazłem tylko jedną sztukę ori, ale jak w smsie sprzedający wysłał fotki to zrezygnowałem z zakupu i kupiłem nową. Przypomnij się co do modułu w niedzielę jak po zabawie andrzejkowej kac mnie nie zabije planuje MCE zmieniać, a moduł gdzieś tam właśnie błądzi w aucie :) Mam nadzieję, że bixy dobrze się sprawują? Żarnik 6000k daje fajne światło :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to zarzuć linkiem tu albo na pw do dokładki ;) też chce zamówić do siebie, co do bixów ładniutko świecą barwa idealna jak mi się podoba :D prawa lampa wypolerowana a lewej narazie nie ruszam jutro foty wrzucam do mojego tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to zarzuć linkiem tu albo na pw do dokładki [emoji6] też chce zamówić do siebie, co do bixów ładniutko świecą barwa idealna jak mi się podoba [emoji3] prawa lampa wypolerowana a lewej narazie nie ruszam jutro foty wrzucam do mojego tematu [emoji4]
Ja kupiłem dokładnie tą.

http://allegro.pl/spojler-hokej-dokladka-zderzaka-audi-a4-b6-s-line-i6947216466.html

Cieszę się, że bixy podpasowały. U mnie brakuje tej niebieskiej poświaty. Wydaje mi się, że mógł byś jeszcze zajrzeć do odbłyśników w jakim są stanie ponieważ te lampy raczej od nowości nie ruszane były.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to musze ją zamówić, właśnie dziś kumplowi montowałem soczewy z b8 lift i szukam do tych moich już też od razu dam i będzie idealnie, bo odbłyśnik pewnie już troche wypalony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2017 o 21:34, dawid7737 napisał(a):
O to musze ją zamówić, właśnie dziś kumplowi montowałem soczewy z b8 lift i szukam do tych moich już też od razu dam i będzie idealnie, bo odbłyśnik pewnie już troche wypalony 

Nom B8 mam u siebie + przetwornice i żarnik D3S. BAJKA!!! Porównując do ori bixa różnica jest kolosalna. Chcę kupić jeszcze żarnik

Tylko opinii szukam kogoś kto używał:) Z filmu YouTube, który widziałem wygląda na to, że świecą lepiej niż inne żarniki. No i cena ciut gniecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako, że zima zbliża się wielkimi krokami, silnik dostał nowe świece oraz zestaw filtrów i olej niebawem wymiana. Postanowiłem wlać też specyfik zapożyczony od Kamila :) Wymianę planuję na połowę grudnia.
Zamek w drzwiach zaczął żyć własnym życiem na fotce jak wyglądała wiązka. Po zlutowaniu wszystko jest ok. ee2f3b881c3d736556f33b30ef3f1359.jpg0630e77321ef1926bae9742050e3b079.jpgb822ae7e2c708b202d3ab2dc8af2aa27.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia po ARCHOIL AR 9100 ?
Zastanawiam się czy zalać i do siebie przy zimowym serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia po ARCHOIL AR 9100 ?

Zastanawiam się czy zalać i do siebie przy zimowym serwisie [emoji4]

Do silnika planuje wlać również przy zimowej wymianie oleju. Kamil zalewał więc coś więcej na pewno powie. Ja jakiś czas temu przy wymianie płynu wspomagania dodałem Archoil i różnica jest odczuwalna. Wspomaganie wydaje się chodzi lżej i pompa u mnie już daje o sobie znać nastała cisza także mogę polecić. Z tego co czytałem kiedyś u Kamila silnik chodzi bardziej miękko na wyższych obrotach....

Cena może wysoka, ale na pewno warto go stosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, luki19862121 napisał:

Do silnika planuje wlać również przy zimowej wymianie oleju. Kamil zalewał więc coś więcej na pewno powie. Ja jakiś czas temu przy wymianie płynu wspomagania dodałem Archoil i różnica jest odczuwalna. Wspomaganie wydaje się chodzi lżej i pompa u mnie już daje o sobie znać nastała cisza także mogę polecić. Z tego co czytałem kiedyś u Kamila silnik chodzi bardziej miękko na wyższych obrotach....

Cena może wysoka, ale na pewno warto go stosować.

Widziałem temat Kamila i polecał właśnie wlać 100ml do wspomagania, myślę że zrobię podobnie.
Jego odczucia czytałem, zastanawiałem się czy Ty też masz podobne spostrzeżenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadło kolejnych kilka gratów [emoji4]

Porządny sprzęt do lutowania wreszcie za MCE się wezmę. Miałem wcześniej dwie lutownice na 12V, ale jedną przejechałem [emoji4], a druga gdzieś leży w kącie. przy zmianie radia ledwo poradziłem sobie tym dziadostwem.

Drugi gadżet to Rejestrator jazdy Blaupunkt BP 3.0 FHD GPS - taki bajer zawsze chciałem mieć [emoji4] tylko zasilanie jakoś normalnie podłączyć (ale sprzęt lutowniczy już jest) [emoji4]

No i wisienka na torcie ORI nakładki na pedały RS4 dziś przywiozłem z ASO zakładałem na szybko bo już ciemno jak w d*p..e.

5a1d84c04f1d8_DSC_0010(Copy).thumb.jpg.98cb3854cdf4d5905145582611dc5adf.jpg

5a1d856d71995_DSC_0013(Copy).thumb.jpg.047710b3d964b9b2591c7f2fd80ba85c.jpg

5a1d857cd4531_DSC_0014(Copy).thumb.jpg.4d98c0057e7ecff7036aa302564f5c28.jpg

282c71e40e7cb911a96d66b4aa36437f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne żarówki do kompletu. Muszę przyznać że długie teraz jak w dzień widoczność. Przy okazji kierunki maja inny lepszy wygląd :)8884292eb931ae870b8af8f5a1ba3fab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż foto jak wyglądają kierunki [emoji4]
 
Jutro wrzucę dziś już w pracy więc nie mam jak foto zrobić. Gdzieś w bagażniku jeszcze z pół roku leżą dzienne w kierunki ale nie mam kiedy tego ogarnąć :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...