-
A4 B8 lift Avant MMI 3G+ SIM/ Panorama… Rotor 19”
Kolejna aktualizacja, zrobiłem dwu etapową korektę lakieru i na to położyłem Geyon One ? pare dni temu wpadł też program, jest poprawa ale wiadomo pocisk to to nie będzie ? no i fota z nowym nabytkiem zamiast b7 i przydatne narzędzie
-
B8 TrOOOOp
Panowie podrzuci ktoś numer lotki rs/competition? Bo to jest to samo tak?
-
A4 B8 lift Avant MMI 3G+ SIM/ Panorama… Rotor 19”
Dawno mnie tu nie było to wrzucam aktualizacje mam nadzieje ze nic nie pominę. W grudniu była pierwsza awaria auto zaczęło tracić moc, przerywać i ledwo zjechałem pod dom po czym do garażu już nie wjechałem bo nie odpaliło. Brak zapisanych błędów w sterowniku, na pierwszy ogień podgląd w pompie gdzie jest czyściutko, po zaślepieniu egr doszedłem ze to on winny i wpadł nowy Valeo. W lutym wymiana oleju z płukanka LM i olej LM TopTec 4200. A z ostatnich dni to wymiana kierownicy ? w ten weekend przy praniu dywaników i czyszczenia wnętrza wpadnie colourlock i będzie czyściutka Maskownice B&O w deskę i szukamy reszty w dobrej cenie Rotory wypolerowałem i położyłem powłokę od CarPro Dlux i wpadły na auto już.
-
B8 TrOOOOp
Miał ktoś może problem z zapieczoną ośką klapki w EGR? u mnie stoi dęba i nie ma zbytnio jej jak wyczyścić i rozruszać chyba że jest na to patent, nigdy się nie zagłębiałem bo zawsze wymieniamy całe nie regenerujemy ale z racji że to mój chętnie bym ominął koszty dokładniej to taki z 2.0 TDI CJCA, a chodzi o ośkę którą ciągnie sztanga z gruszki podciśnieniowej
-
B7 Problem z podświetleniem tablicy rejestracyjnej
Tutaj problemem nie są żarówki led bo sytuacja jest ta sama na zwykłych żarówkach tak samo i ciągle błąd spalonych na desce, a ledy kupione u promotora
-
dawid7737 obserwuje zawartość B7 Problem z podświetleniem tablicy rejestracyjnej
-
B7 Problem z podświetleniem tablicy rejestracyjnej
Witam mam problem w B7 avant z podświetleniem tablicy rejestracyjnej wgl nie świeci po zmianie żarówek czy też całych lampek na LED, sprawdzałem napięcie i po włączeniu świateł pojawia się napięcie bo kontrolka do prądu po wpięciu do kostki w klapie przed listwą się zaświeca i gaśnie, same lampki jak są podłączone ani nie migną. Ktoś miał podobny problem gdzie szukać rozwiązania?
-
A4 B8 lift Avant MMI 3G+ SIM/ Panorama… Rotor 19”
Dzięki wielkie wydech lekko schowałem, linka zaraz podeśle bo dawno mnie tu nie było Aktualizacja teraz taka ze wpadła druga a4 tyle ze b7 avant 2,0 BPW, zobacze może tez założę temat by mieć podglad co zrobione bo to raczej taki oem+ zostanie
-
Audi A4 ABT 2.0 TFSI
Jak oceniasz hydro po Graphene i jak z przyciemnieniem oraz szklistością? szukam czegoś na swoją żeby nałożyć na dniach i ciężko wybrać na swoje auto bo tu na foto wygląda Twoja kozacko
-
A4 B8 lift Avant MMI 3G+ SIM/ Panorama… Rotor 19”
No dokładnie muszę jeszcze pogrzebać z wydechem i je trochę schować, wziąłem setki bo chciałem wypełnić fajnie wnękę, może jutro spróbuje i wrzuce fotę
-
A4 B8 lift Avant MMI 3G+ SIM/ Panorama… Rotor 19”
Mała aktualizacja auto było na wizycie u lakiernika polakierowane nowy zderzak tył, błotnik pt i drzwi pt( błotnik i drzwi poprawka co kiedyś już bylo robione w aso), do tego dokładka s4, końcówki Ulter 100mm satynowe. No i uzupełniłem braki w chemii Teraz szukam kolejnych rzeczy do modów, no i zimowek chyba jakieś z a5, bo te co były 16” sprzedane ?
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Klasa trzeba się kiedy zgadać może na Tychach furki pooglądać Ten case jaka cena i na jakiego ip? na 13pro były?
-
Oring przewodów klimatyzacji
Witam, podrzuci ktoś numery oringów na przewodach klimatyzacji w miejscu połączenia z kompresorem? 2.0 TDI (CJCA) 2012r
-
B8 TrOOOOp
Panowie ktoś ma albo widział na żywo tą dokładkę „s4”? allegro.pl ALLEGRO.PL Jak się ona ma wyglądem do ori
-
A4 B8 lift Avant MMI 3G+ SIM/ Panorama… Rotor 19”
Gruby aktual a tak serio to narazie nic sie nie dzieje, tylko wpadły nowe pióra bosch, ori kapselki na śruby i żarówki led w wsteczne to co powinno być w lifcie ori później może zrobię zdjęcie po ciemku jak świeca ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie szybkie pytanko belki dachowe Thule są takie same sedan i avant? bo mam do kupienia thule z sedana za niecale 300 zł i nie wiem czy podejdzie