Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121


luki19862121

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć pakietu dotarła. Lotka najładniejsza zderzak i listwy wymagają odnowienia na pewno, ale za tą cenę cudów nie można się spodziewać. Ważne że wszystko całe listwy 0 rdzy wiosną przyjdzie czas na odnowienie lakieru. b1f982727ac2ecfedfc3e51409d05e5e.jpgb2ba0524f043a4cb77222702d9d004d2.jpg659ea46e3ad7fa13d19eb27d50da9b5c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest, lakiernik za wiele roboty nie będzie miał ;)

Z takim zestawem dupka nabierze fajnego wyglądu :thumbup:

Dokup jeszcze zamiennik tej przedniej i oddaj całość do malowania za jednym razem, też może będzie taniej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania ORI lotka z zamiennikiem, który kiedyś kupiłem i tak leży w piwnicy :) coś to ala s4 miało być :)77777bd0d59539b5dfd25a2247a9c132.jpg4db40ed6ad561a063232d3b67d5cc7ed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest, lakiernik za wiele roboty nie będzie miał [emoji6]
Z takim zestawem dupka nabierze fajnego wyglądu [emoji106]
Dokup jeszcze zamiennik tej przedniej i oddaj całość do malowania za jednym razem, też może będzie taniej [emoji4]
 
Tylko hak muszę zdjąć ale kluczy nie mogę namierzyć :) Kamil ja na wiosnę będę praktycznie całe auto malował. Mam parę wgniotek i purchli oraz szpetną rysę na drzwiach więc chciałbym zrobić to za jednym zamachem wszystko. Podpowiedz jeszcze jak lotkę montowałeś? Taśma, klej? Dziury wierciłeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na klej ;) trzyma jak nie wiem, pół europy zjeździłem i nie odpadła [emoji14] i przy większych prędkościach w DE też nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli te kołki można śmiało obciąć. Lotkę może zamontuje w przyszłym tygodniu bo wygląda naprawdę ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odciąłem i większość też tak robi [emoji6]

Myślałem o taśmie np coś takiego

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6502205398

Zauważyłem, że ori lotka oprócz kołków też na taką taśmę była montowana.

Ale klej chyba taniej wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj na klej. Będziesz miał pewność, że Ci nie odpadnie. Chyba większość forumowiczów kleiła lotkę. Tylko uważaj bo czytałem, że klej potrafi ją odparzyć.  A ta taśma na lotce to przekleństwo. Ja kupiłem zmywacz silikonów, klejów i uszczelnień. W weekend będę walczył z tą taśmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj na klej. Będziesz miał pewność, że Ci nie odpadnie. Chyba większość forumowiczów kleiła lotkę. Tylko uważaj bo czytałem, że klej potrafi ją odparzyć.  A ta taśma na lotce to przekleństwo. Ja kupiłem zmywacz silikonów, klejów i uszczelnień. W weekend będę walczył z tą taśmą.
Zauważyłem, że ta taśma mocna jak diabli. W niektórych miejscach jeszcze można mocno się przykleić do lotki :) będziemy z tym walczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dziś udało się odwiedzić chłopaków z ECU Project. Obawiałem się co seria pokaże ku zaskoczeniu 140 KM seria. Jedyny mankament jaki chłopaki wykryli delikatnie luźny pasek rozrządu. Efekt końcowy 166KM 356Nm :) jazda do domu obwodnicą Wrocławia była przyjemnością :banan:4b3e45d309701d873bd9cb14a04dceb4.jpg52bf5caa30d1255ebd5384e633be2db5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś coś podobnie jak u mnie :) Odpycha się fajnie - taka lekkość teraz pod nogą co nie :P ? Przy takiej budzie to te 165 KM to chyba takie bezpieczne minimum :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś coś podobnie jak u mnie [emoji4] Odpycha się fajnie - taka lekkość teraz pod nogą co nie [emoji14] ? Przy takiej budzie to te 165 KM to chyba takie bezpieczne minimum [emoji4] 
Więcej mi nie trzeba:) mniej redukcji biegów :) głównie chodziło mi o sprawdzenie kondycji silnika przy 330tys km. Szef ECU wspomniał że ma Małysza ponad 600tys i jeszcze nigdy pokrywy nie zdjęli:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie - też 1.9 ma ?

Powiedz mi jak wygląda REALNE spalanie tego auta przy 120~ i 160~km/h w trasie ? +/-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie - też 1.9 ma ?
Powiedz mi jak wygląda REALNE spalanie tego auta przy 120~ i 160~km/h w trasie ? +/-
Tak 1.9 TDI. Według tunerów spalanie z nową mapą może spaść, ale oczywiście to kwestia kierowcy :) dziś np 6 bieg 100-110 km/h pokazywał 4,2 l/100km. Na autostradzie podczas powrotu powiem szczerze, że tak się fajnie jechało, że nie zaglądałem co tam pokazuje :) realne powiem dopiero jak wyzeruje zbiornik i zatankuje do fulla kolejny chociaż często przy niższych temperaturach włączam ogrzewanie postojowe więc ono też coś tam siorbie ze zbiornika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnych kilka gratów czeka. Pakiet zewnętrzny S-line już skompletowany :banan: oprócz emblematów :) miejmy nadzieję, że pogoda pozwoli jeszcze pogrzebać i założyć CLH na długie zimowe wieczory.

DSC_0038 (Copy).JPG

DSC_0038 (Copy) (2).JPG

DSC_0040 (Copy).JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...