luki19862121

1.9 TDI PD
    AVF

1,695 profile views
  1. Tu masz procedury tylko już nie pamiętam które pompy miały funkcje odpowietrzania vagiem
  2. Próbowałeś kompa podłączyć i zobaczyć czy ma funkcje odpowietrzania
  3. luki19862121

Mini h1

Pisz do @kamil-vagpewnie będzie wiedział
  4. Włącza się kompas można go wyłączyć w menu rnse
  5. W przypadku zapalania się stopu z tyłu w większości przypadków winowajcą jest czujnik pod pedałem hamulca, ale w Twoim przypadku jeśli również przód się pali szukał bym pod kątem MCE moduł centralnej elektryki pod kierownicą. Najlepiej podłączyć auto i zerknąć na kody błędów jeśli są.
  6. Nie słyszałem żeby ktoś naprawiał led. W 90% przypadków przy demontażu trzeci stop ulegnie degradacji więc najlepiej kupić nowy bądź używany w idealnym stanie.
  7. Jest z kanału dojście dobre
  8. https://a4-klub.pl/topic/46797-lusterko-fotochrom-montaż-i-podłaczenie/
  9. Do lampki sufit możesz podłączyć.
  10. https://a4-klub.pl/topic/14538-wymiana-modułu-kierownicy-pod-tempomat-kierownicę-multifunkcyjną/
  11. Multi trzeba wymienić moduł taśma kodowanie. Zwykłą kiera a i trzeba jeszcze taśmę jak dobrze pamiętam ponieważ kostki od poduchy są inne. Zerknij sobie tematy na forum było dokładnie opisane.
  12. Zwykłą czy multifunkcje. Zwykłą wystarczy przekręcić z multi więcej zabawy.
  13. luki19862121

Ksenony

Jeździłem dłuższy czas na bosma i nic się nie działo. To chyba najlepsze budżetowe żarniki. Jak jesteś zainteresowany kupnem to mam komplet nawet miesiąc nie użytkowane zostały po zmianie sodzewek na d3s.