Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Jutro wrzucę dziś już w pracy więc nie mam jak foto zrobić. Gdzieś w bagażniku jeszcze z pół roku leżą dzienne w kierunki ale nie mam kiedy tego ogarnąć [emoji20]
Wygląda na pewno lepiej niż pomarańczowa. Przy okazji wpadł nowy boczek bagażnika w starym siatka jak kondom wisiała :)f8d74db56b7f79dd287781dcfa8dcf16.jpgaf141913557eea28b526ce297fad276a.jpgead3b746896139b49aaaaedd7280cfb6.jpg
Opublikowano
  • Autor
To będę musiał o takich kierunkach pomyśleć [emoji6]
Patrząc na lampę z boku auta widać, że są pomarańczowe, ale z przodu fajnie to wygląda. Na starych żarówkach po wyjęciu farba na rękach mi została :)

Jutro wielkie plany montaż clh i mce F zobaczymy czy podołam :)
Opublikowano

Co tam będziesz dokładał ? CLH, czujnik światła i włącznik auto ?  

Opublikowano
  • Autor
Co tam będziesz dokładał ? CLH, czujnik światła i włącznik auto ?  
Tak dokładnie. Plany ambitne. Lusterko już zamontowane, ale podłączone po sufit więc będę ciągnął wiązkę 6 żył w okolice mce przy okazji chce zostawić dwa przewody pod zewnętrzne lusterka fotochrom :). Włącznik auto oczywiście i CLH/DRL ori tylko, że DRL póki co nie będę podłączał.

Wczoraj przyszły lusterka zewnętrzne 14 PIN wraz z modułami do instalacji high blendy a6 c6 już mam, pozostało kupić wkłady fotochrom zewnętrzne. Moduły w lusterkach będą opuszczać po wbiciu wstecznego, blendy zaświecą wraz z CLH, składanie z pilota itd...
Opublikowano

No to pięknie [emoji106]1: Powodzenia w rezaniu ! :wink:

 

DRL przez moduł będzie trzeba podpiąć ?

Opublikowano
  • Autor
No to pięknie [emoji106]1: Powodzenia w rezaniu ! :wink:
 
DRL przez moduł będzie trzeba podpiąć ?
Prawdę mówiąc jeszcze nie czytałem, nie zagłębiałem się jak podłączyć. To jakieś tam plany na przyszłość. Wcześniej na pewno chce założyć drl w kierunki ponieważ mam taki zestaw od dawna żarówka led w dwóch kolorach od kolegi Gregjag jak dobrze pamiętam :)
Opublikowano
  • Autor

Montaż CLH uważam za zakończony :) choć są jakieś dwa mankamenty, których nie rozumiem :) działa super! Współpraca z lusterkiem jest git :)bf345513bca11627122e9b73581a61f0.jpg0654a732439badb675b5d6d68bab7e71.jpg4235eb803d7ddbf3ad527383c40e23a1.jpg

Opublikowano
  • Autor
Co wrzuciłeś w halo, że takie ładne białe światło jest ? 
A wiesz, że nie wiem :) już tyle żarówek tam testowałem, że nawet nie wiem co siedzi hehe. Jeszcze mam jeden komplet do testów to sprawdzę dam znać.
Opublikowano
  • Autor
A blendy lusterek też już świecą ? Bo na zdj nic nie widzę [emoji14]
Lustra jeszcze w piwnicy. Będzie mała zmiana luster na pełną elektrykę wraz z fotochromem zewnętrznym. Szkła foto będą pod koniec tygodnia :) Nie chciałem rozbierać boczków dwa razy więc podczas wymiany luster na 14 pinowe podłącze również blendy. Zastanawiam się tylko nad zmianą tych diód ori na coś innego dającego więcej światła.
Opublikowano
  • Autor

Do południa dopisała pogoda udało się wymienić zderzak. Jak widać na zdjęciach puszka elektryczna przeszkadza w wolnej chwili będę ją musiał zdemontować bo kiepsko to wygląda. Hak odpięty, moduł wymieniony, ale palemki na razie brak [emoji20] wreszcie czujniki ożyły [emoji4] Kamil mam wiązkę dla Ciebie [emoji4]b2779f1904d7c390cf18113bdd673f67.jpga61ed2a7dd8f0ef0df9e76afed92cddf.jpge7639bf90ed7ef997ddb9a925f83a7a5.jpg6da13b48760340b684f52607c660f9da.jpgc73fbd15eebf4f307b12f527315d82c6.jpg8aa86c51e4f3c183a1e1c7dd341ab852.jpge0cd64cf0d2d151df19b4a6b57d197d5.jpg26873ee164b038ea0a6399116b5f3686.jpg

 

51105731839a737df9e015c5159448d5.jpg

Opublikowano

Nooo od razu inaczej się dupka prezentuje :) zobacz w zegarach czy masz, że Receiver OK

Bez tytułu.png

Zobacz też adaptację i kanał 019 co tam masz :P

Opublikowano
  • Autor

Mam Receiver not OK :( nie wiem dlaczego sprawdzę jutro jeszcze kompem. Na pewno mam włączony zegar. Muszę jeszcze wiązkę przejrzeć, ale wygląda ok.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pierwszy etap gotowy. Opłaciło się zmarznąć trochę. Na seryjnych głośnikach efekt już powala :)5bdcaa39f214761ebab0faaef59013ea.jpg

Opublikowano

Dobrze łupie? A właśnie, próbowałeś obrócić wtyczkę do suba? (Zmienić polaryzację)

Opublikowano
  • Autor
Dobrze łupie? A właśnie, próbowałeś obrócić wtyczkę do suba? (Zmienić polaryzację)
W porównaniu do standardu jest duża różnica. Nie zmieniałem polaryzacji, może pobawię się podczas podmiany głośników z ASS na Bose. No i na wiosnę będę chciał podłączyć również przód.
Opublikowano
2 minuty temu, luki19862121 napisał:
6 minut temu, Gac3k napisał:
Dobrze łupie? A właśnie, próbowałeś obrócić wtyczkę do suba? (Zmienić polaryzację)

W porównaniu do standardu jest duża różnica. Nie zmieniałem polaryzacji, może pobawię się podczas podmiany głośników z ASS na Bose. No i na wiosnę będę chciał podłączyć również przód.

Czytnij w temacie o audio. Poprawiał się bass. Nie wiem tylko czy na bose to działa.

Opublikowano
  • Autor
Czytnij w temacie o audio. Poprawiał się bass. Nie wiem tylko czy na bose to działa.
Gdzieś mi to info migło na forum. Poczytam i zobaczymy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.