Treść opublikowana przez boguc
-
[B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
Przy okazji okazało się że tylne amory 1BA po przejechaniu ~75tys na eibach pro kit poddały się i jeden jest już wylany, czas na zmianę. Do tego łączniki stabilizatorów przód i guma przegubu wewnętrzna do zmiany. Na dniach wpada zestaw 288 na tył, tylko przyjdzie z osłonami pod Q, zdaje się że można nawiercić otwory i można wtedy montować pod ośkę ? Następnie dołożenie dyfuzora na tył, dokładka gumowa na przód i pozostałe zegary temperatury oleju i EGT.
-
[B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
- [B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
- [B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
Powoli temat a4 znów ruszył. Wpadły dystanse na przód DYSTOM 13mm. Został zamontowany zegar GREDDY TRUST Boost- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Też mam u siebie te opony i uważam że na prawdę dają radę w tej cenie :-)- Koszt chipowania a4 b6
1800-2000 za program ?? Płaciłem połowę tego pod Wawa Z gtb2056- [B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
Na ile masz teraz wystrojone gtb2056 ? Jak nie zmieniłeś wtrysków to wyjdzie jakieś 210/450 jak zdrowe wtryski. Na 500nm trzeba wsadzać podkręcone AL.- [B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
501bac0eaddd.jpg - NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NAFORUM.ZAPODAJ.NET Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora internetowe, blogi i strony. Sprzęgło BRD obite okładzina LUK8090S odebrane ? Co ciekawe na zimowych kołach sprzęgło aktualnie nie ślizga się pomimo niskich temperatur :-)- Black Audi A4 B6 1.8T BFB Avant Sline Akrapovič Sportec by Kazzi
Jakie wrażenia z tej powłoki z Ali ? :-)- [B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
Wpadły nowe fanty :-) Zegary Boost i Temp oleju + cyfrowy EGT. Sprzęgło BRD po nowym roku idzie do obicia w kevlar a później montaż zegarów. Nie chciałem VFIZ bo w moim wypadku z dołożeniem kolorowych zegarów to koszt ~1200zł :-/ a tutaj 1/4 tej ceny.- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Jeżdzę na Motulu i teraz też zastanawiam się nad Ravenolem. Lałem do AVF ceratec jak i Archoil9100 i faktycznie po archoil praca silnika jak by staje się bardziej miękka i tak nie klekocze co do 9200 znalazłem tańszą alternatywę: ARCHOIL AR 9400 Complex 200ml - Modyfikator Tarcia 8460857702 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 69 zł - ARCHOIL AR 9400 Complex 200ml - Modyfikator Tarcia (8460857702). Allegro.pl - Radość zakupów i... tylko nie wiem czemu 9400 jest tanszy od 9100 i 9200 a podobno ma lepsze właściwości właśnie przy zimnym starcie silnika- [B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
Ostatnio zbytnio nic się nie dzieje przy a4, sporą część stała w garażu na cześć elektrycznej hulajnogi :-D Z nowości, wyleciały HIDy a na ich miejsce wpadły LEDy w postojowe H7 z Promotor Lights, czeka mnie jednak chyba wymiana całych lamp na DEPO BLACK i wtedy dopiero na nowych lampach LEDy zaczną świecić pełną mocą. Przy okazji owinąłem DP od strony turbo, bandażem termicznym.- [B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Mod z fotelami z C6 kozak :-)- [ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Podejrzewam że różnica w cenie nie jest już duża miedzy jednym a drugim turbo, osobiście chyba bym pakował już z zapasem GTD2060 :-) ALki można zawsze podkręcić i będzie 250+ sam mam gtb2056 ale jeszcze nie wykorzystane w pełni- SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Pomalujcie klarem ;-) Zamawiałem z Ali + klar i trzyma się ;-)- Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
Ja będę to robił u Adriana po zimie ale własnie po tempomacie, wtedy jest możliwość 3 map i koszt przycisku i dodatkowego modułu odchodzi ;-)- (AVF) /1.9/ /Avant/ /S line/Stylng 132/Cupra/
Dobrze ta fela siadła, auto fajnie się prezentuje ? Brakuje tylko jakiejś dwururki z tyłu ?- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Widziałem dziś tą Skę i prezentuje się dobrze ? Ciekawe tylko jak to jedzie ? A wracając do tematu to gratuluję montażu VFIZ, sam mocno się nad nim zastanwiam ?- Audi A4B6 AWX kocel GTB2060VKLR 264KM 496NM
Adrian widzę zrobił konkretną robotę z tymi mapami ?- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
To chyba nie jest zdjęcia z Białej ? ? Jeszcze nie widziałem tej Ski na mieście hmm- [B6 AVF Avant Quattro] - droga od biedy do Full'a - Fake S4 280HP, 345/300mm, RS4, Recaro, GTB2060, Q7, RNS-E, Bix, MS Design
Jesteś pewien że po tempomacie nie można zmieniać w czasie jazdy ? Bo zdaje się że nawet Adrian wrzucał film na YT że zmiana mapy jest w trakcie jazdy ? Ciekaw jestem jak wyjdzie temat z turbo. Moc piękna ?- [B6 AVF Avant Quattro] - droga od biedy do Full'a - Fake S4 280HP, 345/300mm, RS4, Recaro, GTB2060, Q7, RNS-E, Bix, MS Design
Czekam na info co z turbo i na wykres ze strojenia ?- [ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Składaj to wszytko bo czekam jak będzie sprawowało się sprzęgło od Krzyśka ?- [B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
Obserwuję Twój temat, także czekam na relację ? Jak już któreś auto będzie jeździło z takim setupem to można będzie w to iść śmiało ? U mnie największy problem że mam spory kawałek do Turbo-Spaw, ale pewnie i tak u nich wylonduję.- [B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
Rozmawiałem z ziomkiem co ma takie sprzęgło w modzonym AVF 270hp/490Nm i mówił że jeździ się jak serią, a chłopaki dają gwarancję na rok na 550Nm. Także może faktycznie warto w to pójść ? - [B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc