-
XXIII Ogólnopolski Zlot i XIX Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 04-06.04 2025r
Kamil, Agnieszka, Hania (5l), Filip (2l)
-
XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 31.03 - 02.04.2023r.
lysy24 + Agnieszka
-
lysy24 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Bla Bla Bla Bukowina Tatrzańska 2022
Koło której planujecie być w Rzeszowie?
-
XXI Ogólnopolski Zlot i XVI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 08-10.04.2022r.
lysy24 (Kamil), Agnieszka, Hania (3)
-
[B6 AVF Avant Quattro] - droga od biedy do Full'a - Fake S4 280HP, 345/300mm, RS4, Recaro, GTB2060, Q7, RNS-E, Bix, MS Design
Długo długo cisza ale cały czas coś się dzieje. Co ciekawego? - kompas w lusterku - ori klamki rs4 b7 - kluczyk z b7 Eibachy -30mm + talerzyki b5 wpadną w tym miesiącu
-
Jak dodać 2 mapę do sterownika Edc15
-
[B6 AVF Avant Quattro] - droga od biedy do Full'a - Fake S4 280HP, 345/300mm, RS4, Recaro, GTB2060, Q7, RNS-E, Bix, MS Design
Zgadza się:) w dowolnej chwili w trakcie jazdy. Niektórzy robią to przez tempomat ale to jest kiepskie rozwiązanie ponieważ mape można zmienić tylko na postoju Będzie 280 tylko trzeba turbo poprawić:) Momentu 465 ponieważ pomiar był na 3 biegu. Na wczartym 20NM więcej
-
[B6 AVF Avant Quattro] - droga od biedy do Full'a - Fake S4 280HP, 345/300mm, RS4, Recaro, GTB2060, Q7, RNS-E, Bix, MS Design
Wynik na mapie ekonomicznej bez dymu - 217hp i 370nm Wynik na "diable" 260hp i 480nm Kolory oczywiscie odpowiednie Niestety turbo niedomaga bo paliwa jeszcze sporo zostało
-
[B6 AVF Avant Quattro] - droga od biedy do Full'a - Fake S4 280HP, 345/300mm, RS4, Recaro, GTB2060, Q7, RNS-E, Bix, MS Design
temat dolotu uważam za zamknięty. Dzisiaj rozebrana całość, zrobione kołnierze na rurkach + mała polerk. Wszystko złożone na szerokich opaskach, teraz nie ma prawa ściągnąć węża Na weekendzie wycieczka do Płocka na strojenie, A przy dobrych wiatrach w poniedziałek wyciągam turbo i odsyłam do sprawdzenia ze względu na dużą ilość oleju w dolocie
-
[B6 AVF Avant Quattro] - droga od biedy do Full'a - Fake S4 280HP, 345/300mm, RS4, Recaro, GTB2060, Q7, RNS-E, Bix, MS Design
-
[B6 AVF Avant Quattro] - droga od biedy do Full'a - Fake S4 280HP, 345/300mm, RS4, Recaro, GTB2060, Q7, RNS-E, Bix, MS Design
Po półtora roku duża aktualizacja - budowa domu, narodziny dziecka, ogólnie mało czasu na forum ale autko było modzone w miarę możliwości Wiekszość modów opisana, o drobnych rzeczach pewnie zapomniałem zapraszam do oglądania i komentowania, chętnie tez odpowiem na wszelkie pytania
-
Poziomowanie lamp
Spróbuj zamienić przód z tyłem (czujniki są takie same) zobaczysz czy błąd zmieni się czy zostanie na osi. Jeśli zostanie to problem z wiązka, jeśli zmieni się przod-tyl to problem w czujniku
-
Brak mocy, PROSZE O POMOC
Auto nie jedzie to pojęcie względne. Nie jedzie w każdym zakresie obrotów czy tylko w dolnych? Może map sensor padnięty albo n75? Zacząłeś od najgrubszych rzeczy a może niepotrzebnie?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Co do tarcz pasowało by dodać do ankiety firmę Rotinger - bardzo dobre tarcze i co najważniejsze, produkt krajowy
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ale srednicowo osłona zasłania cała tarcze więc nie zgodzę się z Twoimi teoriami tym bardziej z tymi czynnikiami - wnioskujac to pasowało by nie jeździć podczas deszczu