Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lysy24

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. lysy24 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Koło której planujecie być w Rzeszowie?
  3. Długo długo cisza ale cały czas coś się dzieje. Co ciekawego? - kompas w lusterku - ori klamki rs4 b7 - kluczyk z b7 Eibachy -30mm + talerzyki b5 wpadną w tym miesiącu
  4. Polecam opcję z guzikiem S
  5. Zgadza się:) w dowolnej chwili w trakcie jazdy. Niektórzy robią to przez tempomat ale to jest kiepskie rozwiązanie ponieważ mape można zmienić tylko na postoju Będzie 280 tylko trzeba turbo poprawić:) Momentu 465 ponieważ pomiar był na 3 biegu. Na wczartym 20NM więcej
  6. Wynik na mapie ekonomicznej bez dymu - 217hp i 370nm Wynik na "diable" 260hp i 480nm Kolory oczywiscie odpowiednie Niestety turbo niedomaga bo paliwa jeszcze sporo zostało
  7. temat dolotu uważam za zamknięty. Dzisiaj rozebrana całość, zrobione kołnierze na rurkach + mała polerk. Wszystko złożone na szerokich opaskach, teraz nie ma prawa ściągnąć węża Na weekendzie wycieczka do Płocka na strojenie, A przy dobrych wiatrach w poniedziałek wyciągam turbo i odsyłam do sprawdzenia ze względu na dużą ilość oleju w dolocie
  8. Po półtora roku duża aktualizacja - budowa domu, narodziny dziecka, ogólnie mało czasu na forum ale autko było modzone w miarę możliwości Wiekszość modów opisana, o drobnych rzeczach pewnie zapomniałem zapraszam do oglądania i komentowania, chętnie tez odpowiem na wszelkie pytania
  9. lysy24 odpowiedział(a) na Gustawek temat w Audi A4 B6
    Spróbuj zamienić przód z tyłem (czujniki są takie same) zobaczysz czy błąd zmieni się czy zostanie na osi. Jeśli zostanie to problem z wiązka, jeśli zmieni się przod-tyl to problem w czujniku
  10. lysy24 odpowiedział(a) na Sztoss temat w 1.9TDI
    Auto nie jedzie to pojęcie względne. Nie jedzie w każdym zakresie obrotów czy tylko w dolnych? Może map sensor padnięty albo n75? Zacząłeś od najgrubszych rzeczy a może niepotrzebnie?
  11. Co do tarcz pasowało by dodać do ankiety firmę Rotinger - bardzo dobre tarcze i co najważniejsze, produkt krajowy
  12. Ale srednicowo osłona zasłania cała tarcze więc nie zgodzę się z Twoimi teoriami tym bardziej z tymi czynnikiami - wnioskujac to pasowało by nie jeździć podczas deszczu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.