Treść opublikowana przez lysy24
-
XXIII Ogólnopolski Zlot i XIX Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 04-06.04 2025r
Kamil, Agnieszka, Hania (5l), Filip (2l)
-
XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 31.03 - 02.04.2023r.
lysy24 + Agnieszka
-
Bla Bla Bla Bukowina Tatrzańska 2022
Koło której planujecie być w Rzeszowie?
-
XXI Ogólnopolski Zlot i XVI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 08-10.04.2022r.
lysy24 (Kamil), Agnieszka, Hania (3)
-
[B6 AVF Avant Quattro] - droga od biedy do Full'a - Fake S4 280HP, 345/300mm, RS4, Recaro, GTB2060, Q7, RNS-E, Bix, MS Design
Długo długo cisza ale cały czas coś się dzieje. Co ciekawego? - kompas w lusterku - ori klamki rs4 b7 - kluczyk z b7 Eibachy -30mm + talerzyki b5 wpadną w tym miesiącu
-
Jak dodać 2 mapę do sterownika Edc15
-
[B6 AVF Avant Quattro] - droga od biedy do Full'a - Fake S4 280HP, 345/300mm, RS4, Recaro, GTB2060, Q7, RNS-E, Bix, MS Design
Zgadza się:) w dowolnej chwili w trakcie jazdy. Niektórzy robią to przez tempomat ale to jest kiepskie rozwiązanie ponieważ mape można zmienić tylko na postoju Będzie 280 tylko trzeba turbo poprawić:) Momentu 465 ponieważ pomiar był na 3 biegu. Na wczartym 20NM więcej
-
[B6 AVF Avant Quattro] - droga od biedy do Full'a - Fake S4 280HP, 345/300mm, RS4, Recaro, GTB2060, Q7, RNS-E, Bix, MS Design
Wynik na mapie ekonomicznej bez dymu - 217hp i 370nm Wynik na "diable" 260hp i 480nm Kolory oczywiscie odpowiednie Niestety turbo niedomaga bo paliwa jeszcze sporo zostało
-
[B6 AVF Avant Quattro] - droga od biedy do Full'a - Fake S4 280HP, 345/300mm, RS4, Recaro, GTB2060, Q7, RNS-E, Bix, MS Design
temat dolotu uważam za zamknięty. Dzisiaj rozebrana całość, zrobione kołnierze na rurkach + mała polerk. Wszystko złożone na szerokich opaskach, teraz nie ma prawa ściągnąć węża Na weekendzie wycieczka do Płocka na strojenie, A przy dobrych wiatrach w poniedziałek wyciągam turbo i odsyłam do sprawdzenia ze względu na dużą ilość oleju w dolocie
-
[B6 AVF Avant Quattro] - droga od biedy do Full'a - Fake S4 280HP, 345/300mm, RS4, Recaro, GTB2060, Q7, RNS-E, Bix, MS Design
-
[B6 AVF Avant Quattro] - droga od biedy do Full'a - Fake S4 280HP, 345/300mm, RS4, Recaro, GTB2060, Q7, RNS-E, Bix, MS Design
Po półtora roku duża aktualizacja - budowa domu, narodziny dziecka, ogólnie mało czasu na forum ale autko było modzone w miarę możliwości Wiekszość modów opisana, o drobnych rzeczach pewnie zapomniałem zapraszam do oglądania i komentowania, chętnie tez odpowiem na wszelkie pytania
-
Poziomowanie lamp
Spróbuj zamienić przód z tyłem (czujniki są takie same) zobaczysz czy błąd zmieni się czy zostanie na osi. Jeśli zostanie to problem z wiązka, jeśli zmieni się przod-tyl to problem w czujniku
-
Brak mocy, PROSZE O POMOC
Auto nie jedzie to pojęcie względne. Nie jedzie w każdym zakresie obrotów czy tylko w dolnych? Może map sensor padnięty albo n75? Zacząłeś od najgrubszych rzeczy a może niepotrzebnie?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Co do tarcz pasowało by dodać do ankiety firmę Rotinger - bardzo dobre tarcze i co najważniejsze, produkt krajowy
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ale srednicowo osłona zasłania cała tarcze więc nie zgodzę się z Twoimi teoriami tym bardziej z tymi czynnikiami - wnioskujac to pasowało by nie jeździć podczas deszczu
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zgadza się wszystko ale: nowe osłony lub też używki to koszt 200-350zl Naprawdę za ta kasę to bym ludziom polecił kupić lepsze klocki lub dołożyć trochę i mieć przewody w oplocie - a Osłona dalej będzie spełniać swoje zadanie Pozdrawiam
-
A4 B6 1.9tdi AVF quattro + GTB2056v + wtryski AL- prośba o poradę.
Tunerów jest multum ale wieksza cześć potrafi zrobić/wgrać program na seryjne graty, a jeśli trzeba się już wysilać to wielki problem dla nich.
-
Tunel
Szukaj w działach kupię / sprzedam Tutaj nikt nie pomoże
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Kolego ja mam na tyle 300mm z s4 ale osłony zostały seryjne z 245mm, wystarczy je lekko odgiac - na 330mm pasuje już osłony zmienić ale znam Gościa co ma to zrobione na takich malych oslonach.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie wiem czy organizator wziął pod uwagę to że 14 jest WOSP więc temat spotu może być ciężki - ale zapraszamy w sobotę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dokładnie określi się ktoś zorientowany? Na temat sobotniego dużo wiadomo i sam się wybieram a ten niedzielny?? Może faktycznie lepiej połączyć się
-
black a4b6 diesel sedan CHORCHE
Odpuść sobie nowe felgi za 2tys - chińskie błoto. Za te pieniądze kupisz ORI w bardzo ładnym stanie.
-
Prosba o wycene zestawu 345mm
Ja kupiłem za 600zl z tarczami 29mm i nowymi klockami. Próbuj za 1k ale takich zestawów jest dużo na allegro, lepiej zejść z ceny i szybciej sprzedać
-
Problem ze światłami przeciwmgłowymi
U siebie miałem ten sam problem. Przeciwmglowych brak a przełącznik się podswietlal. Zmieniłem przełącznik i wszystko działa poprawnie. Kup ori uzywke i powinno działać, nowe chinczyki sobie odpuść
-
[B6 AVF Avant Quattro] - droga od biedy do Full'a - Fake S4 280HP, 345/300mm, RS4, Recaro, GTB2060, Q7, RNS-E, Bix, MS Design
Fakt że przód kiepsko siadł ale montowałem to na polu a przy temperaturze bliskiej 0 średnio chciało mi się bawić w pasowanie - chciałem złożyć żeby tylko było ale fakt że to będzie poprawione co do tunelu to malowałem go bolem + kilka warstw bezbarwnego (ponoć zimna temperatura popsuła efekt bo widziałem tunele robione tym sposobem i wyglądały dużo lepiej nie mniej jednak to rozwiązanie chwilowe bo będę chciał wsadzić tunel od B7 co do gleby to raczej odpada to u mnie - mieszam w terenie gdzie nie zawsze jedzie się po równych drogach, czasami jakaś kamienista a nie wspomnę już o tym że żona jeździ też tym autem więc mogło by się to źle skończyć