Funkybela

1.9 TDI
    1B

723 profile views
  1. Witaj. Duzo rzezby jest z przelozeniem przyciskow z B8 do naszych raczek, czy pasuja p&p?
  2. Folia, folia. Jakas najtansza na allegriko kupiona;)
  3. Witajcie. Czy 8j et 28 podejdzie pod a4 b6 avant? Zawiecha s line 1bv(chyba) przod +talerze z B5. Pozdrawiam
  4. Witajcie,czy da rade upchac jakies inne oponska do stylingow 132 9/10j aby schowac rant felgi?Obecnie posiadam 215/225
  5. Witam. Kupię w rozsądnych pieniądzach zderzak S line do Avanta na 2 rury,byłoby super gdyby zderzak byl w kolorze LZ9W> Pozdrawiam
  6. Zobacz ofertę Zderzak S -Line Avant 2 ruru Witam. Kupię w rozsądnych pieniądzach zderzak S line do Avanta na 2 rury,byłoby super gdyby zderzak byl w kolorze LZ9W> Pozdrawiam Dodający Funkybela Wysłano 30.08.2019 Kategoria Audi A4 B6/B7
  7. Otwór masz 66,1. Musiałbyś dokupić pierścienie sobie do felgi;)
  8. Witam. Zakupię kilkanaście spinek do drzwi(boczków)A4 B6/B7 Pozdrawiam
  9. Funkybela

B6 DIVISION

... nie mozna wyslac wiadomosci do Ciebie, pisalem odnosnie tunelu.
  10. Witajcie!? Chciałem pokazać swoje wozidło,które ujeżdżam na co dzień?️ Auto w moim posiadaniu już prawie 3 lata,zakupione w okolicach Kielc,sprowadzone z Niemcowni,od pierwszego właściciela. Auto po przyprowadzeniu do domu przeszło pełny serwis olejowy,filtrów...itd Przejrzeniu ogólnym co jest do ogarnięcia,wiec wpadło kilka niezbędnych rzeczy,które uważałem,że trzeba wyeliminować ? A4 B6 1.9 (AVF) Avant(E4J) S line LZ9W Produkcja: Końcówka Czerwca 2004r Środek: -Fotele Sporty (Soul) podgrzewane,el.regulacja lędzwi -Dekory Rybia Łuska(2s1) -Sportowa Skórzana kierownica -Skórzana gałka biegów -4xel.szyby -Domykanie szyb z pilota -Nagłośnienie Harman -Pełny FIS -Podświetlany łokiec -Podświetlana popiołka(przód) Na zewnątrz: - Pakiet S line -Stalowe felgi 15' -Pakiet Chrom *obwódki szyb *relingi -Lampy zwykłe H7 Zmiany jakie przeprowadziłem na przestrzeni tych kilku lat nie były wielkie,początkowo miało wpaść ori radio Concert do tego jakieś 18 calowe felgi(Łopay,bądź ORI S-line) i to miało w zupełności wystarczyć....ALE!!wystarczyło dopóki nie zacząłem przeglądać innych tematów? Wykonane mody: -Zmiana radia Beckers na Concert-pośmigało tydzień,po czym zmieniłem ponownie na Beckers'a,ponieważ okazało się,że radio było od A3 -Dołożenie pakietu oświetlenia w boczki drzwi(mój pierwszy poważny mod :D) -Po przejrzeniu kilku wątków okazało się,ze są podświetlane klamki,tak więc zakup i wymiana starych -Zakup zestawu naprawczego do Włącznika świateł -ORI pokrętło zostało zastąpione pokrętłęm od Passata B6 w chromie -Wymiana ORI skórzanej gałki na gałkę 'pikowaną' -Wymiana ORI skórzanego mieszka od biegów na mieszek obszyty biała nicią -Wymiana ORI obszycia ręcznego,na skórę'pikowana'obszytą białą nicia -Wymiana Przycisku ręcznego,na nowy ORI przycisk -Wymiana Przełącznika reg.świateł,na nówkę,bo stary miał mała skazę -Wymiana Przełącznika 4xel.szyb,guma którą był pokryty dziwnie się 'zmarszczyla' i kleila -Dołożenie podświetlenia przednich nóg -Podświetlenie Ambiente lampki podsufitki -Dołożenie podświetlenia tylniej popielniczki -Wymiana jednego głośnika w drzwiach,bo 'charczał' -Wmiana mechanizmu el.szyby -Zakup wysuwanych shcowków pod fotele -Zakup osłon szyn do foteli(mega mnie irytował syf miedzy szynami a wykładzina) -W końcu ogarnięcie radia pod 2 din(zakup alu.kosza/Radia Concert 2+/potrzebnej wiązki/klimatronika/popielniczki) -Zakup lusterka fotochrom B6 z czujnikiem światła+wymiana przedniej ORI szyby........podczas próby wykręcenia lustra,szyba pękła...Niestety uchwyt lusterka jest nieco niżej jak ORI i jest 1cm dziura między podsufitka a osłona przewodów..... -Kupno Suba Bose od Mazdy 6(podłączenie pod Harman'a) -Pomalowanie Chromow od Grila w czarny mat -Wymodziłem również "plaster miodu'w dolna kratke,ale chyba z tego zrezygnuje,wsadzę ORI kratke(za dużo się tego ostatnio porobiło) -Zakup nowych opon zimowych 15'(na felgi na których kupiłem auto) -Zakup ORI felg od A4 B8 8,5j ET 29(troche się napaliłem,ale cóż.....) Plany: -Grill w maskę,oraz zderzak od S4 -Środki lamp w czarny mat -Obudowy lusterek w Satynie -Oklejenie Listwy bagażnika czarną folią -żarówki w kierunki Diadem Chrom Osram -Dymione kierunki w błotnik -Dokładka od Cupry -Gwint raczej odpada,więc wpadną talerzyki od B5 -ośw.tablicy rej.LED -Bose(?) -Rns-e(?) -Włącznik Auto pod CLH -Włącznik CLH/reg.świateł -aut.skłądane lustra(10pin) -lodów w schowek Temat w miarę możliwości będę aktualizował,dodawał zdjęcia itp Pozdrawiam!? Klika zdjęć: Przed PO: Przymiarki było do Ronali:) Finalnie wpadło to :
  11. Funkybela

B6 DIVISION

. ... Czyli talerzyki od 1.6 a 2.4 niczym sie nie roznia, sa takie same?
  12. Funkybela

B6 DIVISION

Witajcie. Czy talerzyki od A4 B5 1.6 posadzą przód w B6 o te 1,5-2cm? Różnią się czym od motorów 1.8/2.4/2.8?
  13. Funkybela

B6 DIVISION

Zdjęcie przodu,znalazłem tylko takie foto
  14. Funkybela

B6 DIVISION

#MaciekPL łap fotko jak wygląda B6 na takim kole, Faktycznie,prżód wystaje jakie 0,5cm,ale nie wygląda to tragicznie.Tutaj mam ori zawais S-line
  15. Witajcie. Felgi z A4 B8,Et 39 9j. POdejda do A4 B6 bez problemu?Nie będzie wystawać poza nadkola? Zawias Ori S-line,o ile sie nie myle 1BV(Poprawcie jeśli się myle) P.s-jakie do tego opony najlepsze?225/35?