Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6[AVF] LZ9W AVANT "BLACK BACARDI" V2 by J4CHU ~ QUATTRO/220PS 470NM


J4CHU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Po sprzedaży swojej ex B6 AVANT kupiłem... kolejną B6 AVANT w tym samym kolorze LZ9W  :whistling:

A teraz do rzeczy:

SILNIK: 1.9 TDI AVF(220PS 470NM)~turbo hybryda avf zrobiona w profi turbo, FMIC, wtryski seryjne BA, wydech przelotowy z środkowym tłumikiem od turboworks

NAPĘD: QUATTRO 

HAMULCE: 320/288~tarcze ROTINGER GT+klocki ferodo

ZAWIESZENIE: MTS GOLD EDITION+stabilizatory S4

NAGŁOŚNIENIE: BOSE+sub Q5 w kole zapasowym+sub z mazdy 6

Z ZEWNĄTRZ: 

-szyby przyciemnione przód(40%)+tył(90%)

-zderzak przód sline ze spryskami

-kratki plaster miodu

-lampy ori xenox USA, środki pomalowane na czarno

-cupra

-listwy S4

-lotka na klapie

-zderzak tył custom, dokładka od b7+spoiler uniwersalny

-końcówki wydechu ulter 90mm

WEWNĄTRZ:

-fotele grzane sline speed b7 z boczkami, pakiet światło 

-kierownica trójramienna a4 b8

-rnse

-listwy ozdobne piano black

-czarna podsufitka

-podstopnice a4 b8

- gałka zmiany biegów a3 

 

 

To z grubsza by było na tyle :hi:

 

 

Aktualne zdjęcia samochodu: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20201025_120720.jpg

20201025_120755.jpg

20201025_121023.jpg

20201025_120934.jpg

Edytowane przez J4CHU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się dorwać nowe felgi na zimę. Wpadło 18' 8,5j ET29 z A5 z oponami continental. Jak auto wróci z wymiany rozrządu zobaczymy jak siądą :slina: Jedynie przydało by się przemalować na czarno, żeby look się zgadzał :D

74359176_748093985664808_440102932294139904_n.jpg

Edytowane przez J4CHU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LZ9W mmm :drool3: wg mnie jeden z lepszych kolorów z palety vw sam mam ten kolor a po polerce wygląda kozacko ode mnie powiem tyle ja bym się w gwint nie pchał chyba że jakiś markowy cy coś ja sam do siebie zakładałem i gdybym miał teraz wybierać to wybrał bym coś od eibacha obniżającego w sensie sprężyny. moja opinia na temat czarnych wstawek to do tego koloru nie pasują w sensie czarne znaczki OOOO i czarne kerunkowskazy ale to jest tylko moja opinia i każdy ma swój własny pomysł na swój projekt niech służy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam również mam LZ9W :) Piękny kolor, szczególnie po polerce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, marky2552 napisał:

LZ9W mmm :drool3: wg mnie jeden z lepszych kolorów z palety vw sam mam ten kolor a po polerce wygląda kozacko ode mnie powiem tyle ja bym się w gwint nie pchał chyba że jakiś markowy cy coś ja sam do siebie zakładałem i gdybym miał teraz wybierać to wybrał bym coś od eibacha obniżającego w sensie sprężyny. moja opinia na temat czarnych wstawek to do tego koloru nie pasują w sensie czarne znaczki OOOO i czarne kerunkowskazy ale to jest tylko moja opinia i każdy ma swój własny pomysł na swój projekt niech służy

To prawda, kolor jest genialny. Właśnie dalej waham się nad gwintem, a jakimś kitem typu amory B6/B8+sprężyny eibacha i czasami mam mętlik w głowie, bo chciałbym żeby się przyjemnie auto prowadziło w zakrętach. Co do czarnych dodatków to być może, ale mi za to się podobają, także jak napisałeś każdy ma swój gust i pomysł na samochód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, trepek napisał:

Sam również mam LZ9W :) Piękny kolor, szczególnie po polerce.

Po zimie planuję zrobić polerkę+położyć ceramikę. Mam nadzieję, że efekt będzie konkretny. Ale to się okażę, bo będę sam chciał to zrobić i o ile położenie ceramiki nie jest problemem, to korekta będzie prawdopodobnie moim pierwszym podejściem. No ale człowiek uczy się całe życie :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, trepek napisał:

Masz już jakąś polerkę?

Tak, kupiłem Masnera od K2, jest stosunkowo tania, a ma całkiem dobre opinie. Jedyną wadą jest chyba waga, bo jest dość ciężka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polerki są zwykle cięższe od np. szlifierek :)

Tak się pytałem, czy masz coś bo wiele osób poleca początkującym DA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Plany co do auta zacne ;)
Jeśli chodzi o felgi to aktualnie posiadam taki zestawik u siebie,tylko,ze na lato :)
Byłem sceptycznie nastawiony co do nich,ale po założeniu wygląda to ciekawie,na pewno coś innego :D

20191009_170516.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają spoko tw felgi a ci do polerki to maszyna DA jest bezpieczniejsza sam mam adbl roller  i daje rade ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda spoko, masz jakiś nr tej rolki/parametry ew chociaż z jakiego modelu jest?

Edytowane przez M@rcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, M@rcin napisał:

wygląda spoko, masz jakiś nr tej rolki/parametry ew chociaż z jakiego modelu jest?

Rolka z A5

8,5j et 29.

Siada idealnie, nie wystaje poza obrys autka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Funkybela napisał:

Rolka z A5

8,5j et 29.

Siada idealnie, nie wystaje poza obrys autka;)

a rozmiar kapcia jaki tam siedzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2019 o 14:40, J4CHU napisał:

Tak, kupiłem Masnera od K2, jest stosunkowo tania, a ma całkiem dobre opinie

Też kupiłem to samo. Po niedzieli przyjdzie ? zobaczymy ile to warte ;)

Przód już fajnie wygląda, mamy podobny gust, bo też chromy poszły out. 

Dasz lotke na klapę i listwy i już będzie spoko wyglądał ?

Powodzenia w dalszym modzeniu i szerokości ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2019 o 09:45, Funkybela napisał:

Witaj.

Plany co do auta zacne ;)
Jeśli chodzi o felgi to aktualnie posiadam taki zestawik u siebie,tylko,ze na lato :)
Byłem sceptycznie nastawiony co do nich,ale po założeniu wygląda to ciekawie,na pewno coś innego :D

 

Właśnie odnoszę wrażenie, że wzór tych felg można kochać, albo nienawidzić, a ja jestem z tych pierwszych. U mnie też miały być docelowo na lato, ale dorwałem z oponami w świetnym stanie i wtedy padła decyzja, że na lato wpadną 19 :banan: Jedynie co mi przeszkadza to to, że mam kapeć 245/40 i według mnie trochę za szeroko, tym bardziej przy seryjnych 130km. Ale na razie musi zostać :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2019 o 00:02, kamil-vag napisał:

Też kupiłem to samo. Po niedzieli przyjdzie ? zobaczymy ile to warte ;)

Przód już fajnie wygląda, mamy podobny gust, bo też chromy poszły out. 

Dasz lotke na klapę i listwy i już będzie spoko wyglądał ?

Powodzenia w dalszym modzeniu i szerokości ! 

Też stwierdziłem, że za takie pieniądze można się pokusić :D

Jeśli chodzi o lotkę i listwy, to wtedy już faktycznie powinno to jakoś wyglądać, tylko jeszcze muszę pozbyć się kozy, bo będzie psuła całokształt :facepalm: 

Dzięki wielkie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2019 o 16:53, marky2552 napisał:

Wyglądają spoko tw felgi a ci do polerki to maszyna DA jest bezpieczniejsza sam mam adbl roller  i daje rade ?

Być może, mogłem faktycznie wziąć pod uwagę DA, ale teraz jest już za późno. Najwyżej będę bardziej uważał i jakoś pójdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły święta i audina dostała w prezencie czarną podsufitkę. Teraz jest na prawdę czarno, czyli tak, jak chciałem. :banan: Po wymianie stwierdziłem, że muszę kompleksowo posprzątać wnętrze, żeby to wszystko się jakoś prezentowało. Na wyczyszczone plastiki za pomocą apc z shiny poszedł poorboy, fotele zostały wyszorowane cleanerem do skóry od rrc a dywaniki środkiem do czyszczenia gumy, również od rrc. Z efektu jestem bardzo zadowolony, teraz przyjemnie będzie się wsiadać do samochodu :D 

81179356_2852326904829641_3235938930444468224_n.jpg80697429_518561415536766_2631722463091752960_n.jpg80643412_1357725474389326_176827540197867520_n.jpg80563672_2849545198390307_6273692015263744000_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...