Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

(AVF) /1.9/ /Avant/ /S line/Stylng 132/Cupra/

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                                                                                                                                               Witajcie!?

20180525_203142.jpg
Chciałem pokazać swoje wozidło,które ujeżdżam na co dzień?️
Auto w moim posiadaniu już prawie 3 lata,zakupione w okolicach Kielc,sprowadzone z Niemcowni,od pierwszego właściciela.
Auto po przyprowadzeniu do domu przeszło pełny serwis olejowy,filtrów...itd
Przejrzeniu ogólnym co jest do ogarnięcia,wiec wpadło kilka niezbędnych rzeczy,które uważałem,że trzeba wyeliminować ?

A4 B6 1.9 (AVF) Avant(E4J) S line LZ9W 
Produkcja: Końcówka Czerwca 2004r


Środek:
-Fotele Sporty (Soul) podgrzewane,el.regulacja lędzwi
-Dekory Rybia Łuska(2s1)
-Sportowa Skórzana kierownica
-Skórzana gałka biegów
-4xel.szyby
-Domykanie szyb z pilota
-Nagłośnienie Harman
-Pełny FIS
-Podświetlany łokiec
-Podświetlana popiołka(przód)

Na zewnątrz:
- Pakiet line
-Stalowe felgi 15'
-Pakiet Chrom
*obwódki szyb
*relingi
-Lampy zwykłe H7


                      Zmiany jakie przeprowadziłem na przestrzeni tych kilku lat nie były wielkie,początkowo miało wpaść ori radio Concert do tego jakieś 18 calowe felgi(Łopay,bądź ORI S-line) i to miało w zupełności wystarczyć....ALE!!wystarczyło dopóki nie zacząłem przeglądać innych tematów?

Wykonane mody:
-Zmiana radia Beckers na Concert-pośmigało tydzień,po czym zmieniłem ponownie na Beckers'a,ponieważ okazało się,że radio było od A3
-Dołożenie pakietu oświetlenia w boczki drzwi(mój pierwszy poważny mod :D) 
-Po przejrzeniu kilku wątków okazało się,ze są podświetlane klamki,tak więc zakup i wymiana starych
-Zakup zestawu naprawczego do Włącznika świateł
-ORI pokrętło zostało zastąpione pokrętłęm od Passata B6 w chromie
-Wymiana ORI skórzanej gałki na gałkę 'pikowaną'
-Wymiana ORI skórzanego mieszka od biegów na mieszek obszyty biała nicią
-Wymiana ORI obszycia ręcznego,na skórę'pikowana'obszytą białą nicia
-Wymiana Przycisku ręcznego,na nowy ORI przycisk
-Wymiana Przełącznika reg.świateł,na nówkę,bo stary miał mała skazę 
-Wymiana Przełącznika 4xel.szyb,guma którą był pokryty dziwnie się 'zmarszczyla' i kleila
-Dołożenie podświetlenia przednich nóg
-Podświetlenie Ambiente lampki podsufitki
-Dołożenie podświetlenia tylniej popielniczki
-Wymiana jednego głośnika w drzwiach,bo 'charczał'
-Wmiana mechanizmu el.szyby 
-Zakup wysuwanych shcowków pod fotele
-Zakup osłon szyn do foteli(mega mnie irytował syf miedzy szynami a wykładzina)
-W końcu ogarnięcie radia pod 2 din(zakup alu.kosza/Radia Concert 2+/potrzebnej wiązki/klimatronika/popielniczki)
-Zakup lusterka fotochrom B6 z czujnikiem światła+wymiana przedniej ORI szyby........podczas próby wykręcenia lustra,szyba pękła...Niestety uchwyt lusterka jest nieco niżej jak ORI i jest 1cm dziura między podsufitka a osłona przewodów.....
-Kupno Suba Bose od Mazdy 6(podłączenie pod Harman'a)
-Pomalowanie Chromow od Grila w czarny mat
-Wymodziłem również "plaster miodu'w dolna kratke,ale chyba z tego zrezygnuje,wsadzę ORI kratke(za dużo się tego ostatnio porobiło)
-Zakup nowych opon zimowych 15'(na felgi na których kupiłem auto)
-Zakup ORI felg od A4 B8 8,5j ET 29(troche się napaliłem,ale cóż.....)


Plany:
-Grill w maskę,oraz zderzak od S4
-Środki lamp w czarny mat
-Obudowy lusterek w Satynie
-Oklejenie Listwy bagażnika czarną folią
-żarówki w kierunki Diadem Chrom Osram
-Dymione kierunki w błotnik
-Dokładka od Cupry
-Gwint raczej odpada,więc wpadną talerzyki od B5
-ośw.tablicy rej.LED
-Bose(?)
-Rns-e(?)
-Włącznik Auto pod CLH
-Włącznik CLH/reg.świateł
-aut.skłądane lustra(10pin)
-lodów w schowek

         Temat w miarę możliwości będę aktualizował,dodawał zdjęcia itp
Pozdrawiam!?

Klika zdjęć:
Przed

20160424_181711.jpg20160424_181718.jpg

PO:
20161022_151427.jpg20161022_151441.jpg20161022_151436.jpg

Przymiarki było do Ronali:)20170305_142650.jpg20170305_142646.jpg

Finalnie wpadło to :
20170827_170302.jpg20170827_170217.jpg20180525_203150.jpg

20170429_101017.jpg

Edytowane przez Funkybela

Opublikowano

Lista modów zacna. Plany też . ?

Opublikowano

Pięknie. Taki sam kolor jak mój :) 

Opublikowano
  • Autor

EDIT:1

Dzisiaj wpadło kilka pierdół....
-Dymione kierunki w błotniki
IMG_20190109_205654.jpg

-Żarówy w kierunki Diadem Chrome
IMG_20190109_205734.jpg

-Okazyjnie w okolicy za śmiesznie piniundze znalazłem Kompl.amory od B5-gdzie najbardziej zależało na 'talerzach' :)))
IMG_20190126_125537.jpg

Oraz oświetlenie Led w tablice rej.z aledrogo.
Jak Temp.pozwoli będę ładował oświetlenie na auto,z talerzykami poczekam do Wiosny!?
 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Edit 2
....wiosna-wiosna-wiosna-wiosna!!! ?
 Lato na aucie,nie mogłem już patrzeć na zimówki,więc wolnym wieczorkiem przypucowałem koła i wrzuciłem na auto,dodatkowo wpadły dymione kierunki,Oświetlenie led,oraz Kierunki 'Diadem Chrome"IMG_20190301_152112.jpg

-haloooo- oklejone żółtą folią,oraz kratka w zderzak od Golfa VI GTI-zastanawiam się czy ładować plaster miodu w maske,czy nie rzucić się i kupić Grila od S4 w maske i zderzak...?IMG_20190301_152135.jpgIMG_20190301_152144.jpg

Opublikowano

Fajny avancik kolego, ładnie przy nim działasz , no i widze że nie tylko u mnie już lato siedzi na aucie :)

Powiedz nie myślałeś żeby dać go trochę niżej? Jakie masz teraz zawieszenie?

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano

Jeszcze grill RS4 z plastrem miodu w maskę i bedzie komplet.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, MichałA4 napisał:

Fajny avancik kolego, ładnie przy nim działasz , no i widze że nie tylko u mnie już lato siedzi na aucie :)

Powiedz nie myślałeś żeby dać go trochę niżej? Jakie masz teraz zawieszenie?

...już nie mogłem patrzeć na zimowe 15-tki,więć już wrzuciłem.
Myślałem,myślałem,ale na chwile obecną jedynie co wleci to talerzyki od B5 na przód,żeby siadło te 2cm,wtedy może się zrówna z tyłkiem....o gwincie mogę narazie zapomnieć,szykują się inne wydatki:))
Zawiecha to 1BE,o ile się nie myle.
 

 

22 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Jeszcze grill RS4 z plastrem miodu w maskę i bedzie komplet.

Tak się zastanawiam nad tym,czy nie wsadzić kompletu od S4(góra/dół)
Dolną krate mam przyciętą do zderzaka,nie jest ona w ramce s-line,a widziałem na forum obsadzone w ramce i wygląda to lepiej,ale za dużó rzeźby i szkoda mi troche tej ramki :D 

Opublikowano

U mnie na razie  w s-line plaster miodu góra/dól i wygląda to znacznie lepiej niż ori kratki eslajnowe, na przyszły sezon może front s4.

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, dekiel 13 napisał:

U mnie na razie  w s-line plaster miodu góra/dól i wygląda to znacznie lepiej niż ori kratki eslajnowe, na przyszły sezon może front s4.

Cykniesz foto jak Twoj front wyglada? ;)

Opublikowano
5 minut temu, Funkybela napisał:

Cykniesz foto jak Twoj front wyglada? ;)

Może jutro dziś leżę i zdycham mimo że byłem wczoraj z gorączką na rzezaniu BOSE u Domina.

Opublikowano

Tomek ja też o gwincie nie myślę , ale jakiś kit obniżający od eibacha czy vogtlanda nie jest zły i kasa znacznie mniejsza , a auto całkiem inaczej wygląda tak że nie namawiam Cię ale wiesz ....:decayed:

Talerzyki od B5 to fajny patent zrównają optycznie przód z tyłem , przy seryjnej zawieszce to taki must have :wink:

Opublikowano
W dniu 3.03.2019 o 13:36, Funkybela napisał:

Cykniesz foto jak Twoj front wyglada? ;)

W moim mam ori ramkę eslajnową , wdolnym grillu tym się róznią

 

 

20190307_124745.jpg

Edytowane przez dekiel 13

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, dekiel 13 napisał:

W moim mam ori ramkę eslajnową , wdolnym grillu tym się róznią

 

 

20190307_124745.jpg

Sam rzezbiles ta dolna kratke, czy wyrwales gdzies gotowaca? 

Opublikowano

Samemu rzeżbiłem , ze 4 godziny roboty.?

Opublikowano
  • Autor

....tam dam tatatadaaaam....

Na szybko wrzucenie podświetlenia dekorów w kolorze czerwonym.
Oczywiście wszystko do doprawcowania jak tylko sie zrobi ciepło,Skłaniam się do opcji nr1.wrzucić led'y w dolną część dekoru.
Myślałem nad El Wire,ale słyszałem,że zasilacze 'brzęczą' i odpusciłem.

 

IMG_20190314_180501.jpg

IMG_20190314_180421.jpg

Opublikowano

na 2 zdjęciu ledy mają punkciki czy tylko zdjęcie tak to oddaje :) ? jak można wiedzieć jakie taśmy kupiłeś 120/m czy 60/m silikonowe ?

 

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, dkdk95 napisał:

na 2 zdjęciu ledy mają punkciki czy tylko zdjęcie tak to oddaje :) ? jak można wiedzieć jakie taśmy kupiłeś 120/m czy 60/m silikonowe ?

 

Kupiłem 60/m w silikonie.
Tak zgadza się,są punkciki,odbija się ledzik od tapicerki drzwi,dla tego wrzucę to w dolną część dekoru.
Nie wiem,czy ten efekt ginie jak wrzuci się 120/m.
 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.