Skocz do zawartości
IGNOROWANY

(AVF) /1.9/ /Avant/ /S line/Stylng 132/Cupra/


Funkybela

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Funkybela napisał:

Kupiłem 60/m w silikonie.
Tak zgadza się,są punkciki,odbija się ledzik od tapicerki drzwi,dla tego wrzucę to w dolną część dekoru.
Nie wiem,czy ten efekt ginie jak wrzuci się 120/m.
 

a dół podcinałeś dekor, bo ładnie światło rozprasza się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie,nic nie podcinalem. gdzies czytalem,ze niektorzy podcinali dekory itd,ja ustawilem mniej wiecej po srodku pasek led i wyszlo jak na zdj.;)

on jest jeszcze za dlugi,bo wchodzi mi na klamke odrobine,dlatego raczka od klamki jest czesciowo podswietlona.

 

Edytowane przez Funkybela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem sobie te 1m i wtedy cały dekor masz podświetlony ;) ogólnie dużo lepiej to się kładzie, niż te elwire no i kolor typowo czerwony jak dla audi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Witajcie!
Złapałem zająca z uszy i wpadło troche modów do autka!
Dłuższy czas zastanawiałem się,czy wrzucać góre grilla od 'RS' ,czy lepiej dołożyć i wpakować S4,Padło jak na zdjęciu poniżej...Nie pasuje mi chyba tylko teraz ten dolny,zastanawiam sie,czy nie wrzucić go w ramke 'eslajnową'20190420_190929.jpg

20190420_190919.jpg

20190420_190954.jpg

Od dłuższego czasu tez chodziło mi po głowie przyciemnić chromowaną listwę zderzaka,bo z racji wieku była już troszkę zmęczona,a też mi się ona średnio widziała w tym kolorze...tak więc poszło w czarny Mat,do tego doszło przyciemnienie 'wsteczniaków',niestety folia gówniana,ranty sie lekko odklejają,więc w przyszłym tyg.będę musiał kupić coś lepsiejszego ;)
 

20190420_190903.jpg

20190420_190850.jpg

20190420_190842.jpg

Edytowane przez Funkybela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... nie myślałeś o pomalowaniu chłodnicy na czarno? Trochę prześwituje spod grilla.

jak już masz taki ciemny front to teraz czeka Cię rozklejanie lampionów ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, lampiony teraz bardzo kontrastują ^^ trzeba pomalować obowiązkowo, albo założyć bi-ksenonki :)

Ogólnie fajne te plastry miodu ;) Tylko jak Michał pisał, spróbuj prysnąć czarnym matem te alu elementy z chłodnicy, powinno być wtedy wizualnie dużo lpeiej ;)

18 godzin temu, Funkybela napisał:

Nie pasuje mi chyba tylko teraz ten dolny,zastanawiam sie,czy nie wrzucić go w ramke 'eslajnową'

Możesz spróbować go obramować :) chociażby przydałby się taki krój plastra jak jest na górze i po bokach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, koziol992 napisał:

Hm... nie myślałeś o pomalowaniu chłodnicy na czarno? Trochę prześwituje spod grilla.

jak już masz taki ciemny front to teraz czeka Cię rozklejanie lampionów ?

 

 

5 godzin temu, kamil-vag napisał:

To fakt, lampiony teraz bardzo kontrastują ^^ trzeba pomalować obowiązkowo, albo założyć bi-ksenonki :)

Ogólnie fajne te plastry miodu ;) Tylko jak Michał pisał, spróbuj prysnąć czarnym matem te alu elementy z chłodnicy, powinno być wtedy wizualnie dużo lpeiej ;)

Możesz spróbować go obramować :) chociażby przydałby się taki krój plastra jak jest na górze i po bokach...

Wiem,wiem,teraz na zdjęciu się to rzuca w oczy,grill był na szybko składany,ale faktycznie bedzie trzeba to prysnąć w czany Mat.
Co do lamp-już od dłuższego czasu się zastanawiałem nad walnięciem środka w czarnym Macie,ale przeraża mnie sam fakt rozklejania tych lamp.Ciężko jest je rozkleić.
Myślałem,żęby zainwestować w lampy Depo,z czarnym środkiem.Rozkminiałem też nad przerobieniem swoich u Gwert'ego.Tylko,ze to będzie troche trwało,a nei mam auta zastępczego.
Ten grill dolny tak kiepsko bez ramki wygląda na zdjęciu,w rzeczyistośći nawet się komponuje z kratkami bocznym,tworzy jakby 'całość',ale się zobaczy jeszcze ;)
Niestety,szukałem,ale nie znalazłem nic 'plastro'podobnego do bocznych kratek zderzaka,na pierwszy rzut oka tego nie widać,dopiero jak się ktoś przypatrzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....
EDIT
Dawno mnie tu nie było,a troszkę się podziało,bez szaleństw,ale zmiany są ;)

Talerzyki od B5 w końcu zawitały na pokładzie.Przód fajnie zrównał się z tyłem.Na felgach 18' widać różnice,niestety teraz nie wgląda to fanfastycznie....
Wpadła wycieraczka od Vw,znaleziona w fajnych pieniążkach-prawie nówka od auta po przebiegu 60tys. Ceny na forum naprawde niekiedy zwalają z nóg...
20190707_151244.jpg
teraz wgląda naprawde fajnie,zwłąszcza w realu!

Przy wymianie talerzyków wymieniłem wszelkiego rodzaju gumy,pierdoły przy zawieszeniu z przodu jak i z tyłu,wiec na jakiś czas spokój.
Zawieszenie sztywne,nic nie stuka nie puka,co mnie cieszy :))
Wleciała dokładka od Leona Cupry,jakie te cholerstwa się zrobiły drogie...
Z początku do mnie to nie przemawaiło,zle z czasem się przekonałem i zderzak teraz wygląda tak jak powinien wyjechać z fabryki!
Żółta folia na halogenach ustąpiłą miesca kameleoooonofiiiiiii1
Pomalowane ramki chłodnicy na czarno.Nic nie przebija :))))Dodatkowo zrobiona zaślepka kratki halogena-od keirowcy Made in JA -brak rzucających się w oczy rurek,przewodów itd.
20190707_151334.jpgZaciski pomalowane w złoto ze szpreja...następnym razem jakbym miał to robić,gdzie zaciski są na Ałcie to zdecydowanie kupiłbym farbę malowaną z pyndzla!Pomimo dokładnego oklejenia,niestety pod taśmę wdarło się trochę złotka,co mnie męczy ???

Tadadadamdadamdmadmadm
Od dawna zajarany kołem od Bmw,które zobaczyłem u Koj@ka też takiego zapragnąłem,jakiś czas temu pojawiło się ogłoszenie niedaleko mnie,wiec szybka decyzja-sprzedaje swoje 18nastki i lecimy po Stylingi 132!!!
Po szybkim telefonie,umówieniu się na Sobote poleciałem po nie!
Jak się okazało to nasz kolega z forum,który zastąpił stylingi Voseenami 10,5 cala :D
Tak to się teraz prezentuje!20190707_151516.jpg20190707_151441.jpg20190707_151344.jpgMyślałem,że lepiej siądzie na tych talerzykach i zawiasie S-line,ale tragedii też nie ma.Jednak musi iść troszkę w dół...ale już nei w tym roku.Może gwint??, zobaczymy,ale to lato latooomymy tak :))
Tak czy siak...jaram dupsko kołem :D
Chromy zostają na aucie,w realu wygląda to fajnie przy tym kole,jedynie lampy z czarnym środkiem,myślę nad zamiennikiem Depo-co o tych lampach sądzicie?
Auto przejdzie jeszcze małe odświeżenie lakieru w Lipcu,żeby odzyskało trochę balsku i czerni.

 Pozdrawiam!!!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że koło zrobiło robotę, fajnie się teraz auto prezentuje! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się  :) zawias tak jak pisałeś cza by dać troszkę w dół do tego koła. 

Depo black według mnie trochę za czarne i jeśli dobrze pamiętam komuś chyba parowały. Ale to już tobie ma się  podobać.

Ewentualnie w podobnej cenie (trochę taniej) wyślesz i przemalujesz/przerobisz np na bihalogen swoje.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawo jest.  ?

Ramkę rejestracji z przodu bym wywalił , rejestrację na taśmę i dyskretne wkręty.

Emblematy OOOO w czarny połysk ale  ....

 

 

 

 

to Twoje auto. ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne koło z BMW :) Poszukaj dekli z Audi do nich zamiast tych BMW :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2019 o 18:50, kamil-vag napisał:

Powiem Ci, że koło zrobiło robotę, fajnie się teraz auto prezentuje! 

Dzięki Kamil:)

W dniu 7.07.2019 o 22:04, staniek napisał:

Podoba mi się  :) zawias tak jak pisałeś cza by dać troszkę w dół do tego koła. 

Depo black według mnie trochę za czarne i jeśli dobrze pamiętam komuś chyba parowały. Ale to już tobie ma się  podobać.

Ewentualnie w podobnej cenie (trochę taniej) wyślesz i przemalujesz/przerobisz np na bihalogen swoje.

 

Pozdr

Też myślałem nad przeróbką i pomalowaniu środka na czarno,ale niestety nie mam lamp zastępczych a nie mogę sobie pozwolić na 'uziemienie'auta na dłuższy czas,bo nie mam zastępczaka :(
....chyba,ze ktoś oferuje zastępczaki na czas przeróbki?

W dniu 7.07.2019 o 22:14, dekiel 13 napisał:

Klawo jest.  ?

Ramkę rejestracji z przodu bym wywalił , rejestrację na taśmę i dyskretne wkręty.

Emblematy OOOO w czarny połysk ale  ....

 

 

 

 

to Twoje auto. ?

Moje,moje,ale sugestie co do zmian mile widziane ;)
Znaczki raczej zostają tak jak teraz,Chrom na ramkach zostaje,relingi również,wiec to się teraz jakoś zgrywa.
Chociaż zastanawiałem się,zeby dać to na czzaaaarno 
Ramka rejestracji raczej zniknie.Tak jak mówisz:)

17 godzin temu, Michales napisał:

Bardzo ładne koło z BMW :) Poszukaj dekli z Audi do nich zamiast tych BMW :P

Dzięki,dzięki ;)
Dekle zostają ,operacja dekli od BMW zamierzona.Wcześniej były 'Made in ja Audi',ale to nie wyglądało.
Felgi od Bmw,więc znaczek też zostaje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ta fela siadła, auto fajnie się prezentuje ?
Brakuje tylko jakiejś dwururki z tyłu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto się prezentuje na tych felgach ? mogę wiedzieć skąd kupowales włącznik świateł w chromie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2019 o 22:10, boguc napisał:

Dobrze ta fela siadła, auto fajnie się prezentuje ?
Brakuje tylko jakiejś dwururki z tyłu ?

Dzięki Kamil ;)
Wiem,przydałoby się,ale ceny zderzaków od S -line na 2 rury czasem zabijaja.Ostatnio miałem inne wydatki,wiec musi poczekac,ale jest w planach :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...