Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

(AVF) /1.9/ /Avant/ /S line/Stylng 132/Cupra/

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, arekx123 napisał:

Super auto się prezentuje na tych felgach ? mogę wiedzieć skąd kupowales włącznik świateł w chromie? 

Ja akurat robiłem przeszczep z 2 włączników.
Jeden Ori audi,a drugi włącznik od Passata B6 (koszt 50zl).Gdzieś na forum jest poradnik jak krok po kroku to wymienić ;)
Dużo ludzi kupuje kompletny włącznik świateł od Audi A3 8p(chyba)-dużo mniej roboty chyba jest,pasuje P&p do włącznika A4 ;)


 

Opublikowano
  • Autor

67312000_471715046743695_8766303464050393088_n.jpg67313182_471714986743701_5494815548858433536_n.jpg67402712_471715076743692_4046299482814414848_n.jpg67676610_471715113410355_3996552306848956416_n.jpg67157476_471715153410351_5941936577973321728_n.jpgMaly update!!
Tak więc!
Auto przeszło małą korektę lakieru w podbliskim zakłądzie.
Korekta dwuetapowa,twardy wosk itd.
Jestem mega zadowolony z efektu zlikwidowano 90% rys,lakier dostal teraz blasku i w koncu wyglada jak 'czarnuch' :D
Niestety,ostatnio chyba zalatwilem sobie lakier,wskoczylem na zybkie obmycie auta po deszczu i lekki zabrudzeniu,zlapalem szybko szmate do czyszczenia  i narobilem sobie mikro rysek,ktore widac pod slonce.,...grrrr.... no coz...
kilka malych zdjęć z efektu pracy chlpakow ;)

Opublikowano

Piękne auto! Świetnie się prezentuje w tym zestawieniu....

Pogratulować ?

Opublikowano

Auto świetnie wygląda na tych felgach.

Też myślę o oklejeniu halogenów i świateł cofania.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Pkoli napisał:

Auto świetnie wygląda na tych felgach.

Też myślę o oklejeniu halogenów i świateł cofania.

Oklejaj, oklejaj. 

Auto zupelnie inaczej wyglada,a niby taka pier**la];) 

Ja mysle nad oklejeniem calych lamp folia:) 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witajcie,po krótkiej przerwie na forum/co nie oznacza,ze przy aucie nic sie nie dzieje :D
Wpadło kilka podstawowych rzeczy.
Wymiana kompletnego rozrządu(302 tys km)
Filtrów,olejów-standardowe rzeczy(po przejechaniu 8tys)
Sprawdzenie zawieszenia i kilku różnych pierdół.

Wpadło również inne koło na lato.
Nie przypadła mi do gustu jazda na naciągu,postanowiłem (z bólem serca) puścić  w świat swoje Stylingi.
Długo nie musiałem czekać,przyjechali,wypłacili i zabrali....:((((
Ja nie wiedziałem na co się zdecydować,nie było zbyt wielkiego wyboru nie przekraczając oczywiscie budżetu zbytnio.
MIało być koło z Rs6 C5,ale za dużo osób je ma,koło z b8 też już było,pomysł był na Avusy III-ale brakowało emblematów 'Audi' co mi nie odpowiadało.A cena dekielkow na portalach aukcyjnych przeraża :(....

Więc niedaleko mnie pokazało się koło z A5 8,5j Et29 tzw' pająki'
Średnio mi się spodobało to koło,ale nie miałęm zbytnio wyboru.SZukając 3 tyg,jeżdząć pożyczakiem musiałem już coś kupić....

Taaadadadadaaaaammmmmm
20191005_170420.jpg20191005_170420.jpg20191005_170411.jpg

Zakupiłem również paski 'El Wire"
nie chciałem rezygnować z podświetlenia dekoró,bo spodobał mi się ten myk,a taśmy ledowe dawały za dużo 'punkcików' przy podswietlaniu,co niezbyt mi się podobał i nie wyglądało.
Wiec niedlugo przymiarki i wszystko wpada na aut!

Opublikowano

Trafiłeś naprawdę zadbane felgi ;) Czyli zobaczymy przymiarki dopiero na wiosnę ? 

 

Opublikowano
  • Autor

 

26 minut temu, kamil-vag napisał:

Trafiłeś naprawdę zadbane felgi ;) Czyli zobaczymy przymiarki dopiero na wiosnę ? 

 

Nie,nie.Do zimy jeszcze daleko,a auto siedzi na zimówkach,więc jutro jade ogarniać jakieś nowe opońska i myślę,że najpóźniej w Środę powinnyśmy zobaczyć jak to wygląda :)

Opublikowano
  • Autor

Wpadło lato.
Kolejny raz :D
Wbrew moim wcześniejszym domysłom,że koło będzie naprawdę kiepsko wyglądać i będę je musiał sprzedać....Nie wygląda to tragicznie,Nawet mi się podoba,kilka fot brudasa!

20191009_170516.jpg20191009_170508.jpg

Opublikowano

Całkiem przyjemne to koło, tylko optycznie wydaje się małe, mogłeś jeszcze jedną zrobić centralnie z boku ;)

 

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi sie, ze taki zludzenie jest przez opone. 

Lezy jakos inaczej. Na 225/40 robi sie tutaj taki balonik. Czytalem gdzies opinie i wiele osob pisalo, ze tez ten sam "efekt" zauwazyly. 

Tutaj foto od "boczqqqqu" 

IMG_20191010_161612.jpg

Opublikowano

Fajnie leży na samochodzie to kółko... efekt tego "balonu" się robi przez mini/mikro :D naciąg, miałem to samo na flat five 

 

Nie leży mi totalnie tęczowa folia na halogenach, zdecydowanie lepiej byłoby bez niej. 

No i chrom wokół szyb :kox:

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Na halogenach folia czy coś innego zrobione?  Ciekawie to wygląda ?

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, rafcix1221 napisał:

Na halogenach folia czy coś innego zrobione?  Ciekawie to wygląda ?

Folia, folia. 

Jakas najtansza na allegriko kupiona;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.