Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 B9 Nardo Gray


camilo...

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjemnego użytkowania życzę.Auto mega.

 

BTW dzis przyłapane na ringu a za fajerka kierowca testowy.

Ciekawe co testują ? Jakiś pakiet Performance czy na przykład nowa normę ?

 

 

 

IMG_6173.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie te felgi i kolor auta wyglądają! rozwalają system ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2018 o 22:52, turdzi napisał:

Miło, zdjęcie z Augustowa w drodze na Rajd Elektronei na Litwe. Z ciekawostek kolega przyjechał a4 all road b9 2.0 tfsi i nie mógł uwierzyć w spalanie ? dodam że predkość Cieszyn -Warszawa było szybko 150-200, później już landem srednio 100km/h.

E3AB2EA1-86FD-4BB1-8C30-702E2FA6AECF.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie w tym aucie jest największym zaskoczeniem.Ja na 14K od nowości średnie mam chyba 11L w tym jest miasto zabawy w zimie upalanie po torze itp.

Na trasie regularnie schodzę ponizej 10 bez najmniejszego problemu a jak jadę spokojnie na tempomacie to i nawet do 8L z małym haczykiem schodzę.Niesamowite jak na 450KM i 1,8 tony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy kolor masz tego RS-ika, w sumie co tu dużo pier..... całe auto mega wpyte za***iste:D:D  Pogratulować! najgorsze jest tylko to że zazdraszczam furmanki:/:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, camilo... napisał:

Miło, zdjęcie z Augustowa w drodze na Rajd Elektronei na Litwe. Z ciekawostek kolega przyjechał a4 all road b9 2.0 tfsi i nie mógł uwierzyć w spalanie ? dodam że predkość Cieszyn -Warszawa było szybko 150-200, później już landem srednio 100km/h.

E3AB2EA1-86FD-4BB1-8C30-702E2FA6AECF.jpeg

No spalanie jak w 2.0TFSI o połowie mniejszej mocy, nieźle naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2018 o 22:57, camilo... napisał:

Apropo ceny, jeśli by ktoś chciał RS-a lub jakiś inny model nowego audi, dysponuje rabatem flotowym. Rabat w prEdziale 14-25% w zależnosci od modelu.

Gratuluję autka. Piękne RS. Chętnie porównam rabaty. Też mam dobry ale nie 25%. Czekam na RS5 Sportback i zamawiam w preorderze. Odezwij się na priv jak możesz jakie masz warunki finansowania i jak Ci rabat wyszedł. Jestem ciekawy i porównam do swojej A4 i Q5, na którą czekam już pół roku i jeszcze 4 czekania przede mną (sic!).. 

 

PS. Jaką masz różnicę w RS3 jeśli chodzi o procedurę? Jeździłem RS5 coupe 4 dni i nie zauważyłem różnicy w procedurze od swojej w A4.. 

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, turdzi napisał:

@DonDżonson tego avatara to ja skądś znam ?

I jak tu pozostać incognito??

nick inny to chociaż avatar ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie spalania

Ja właśnie miałem teraz na wekend A4 B9 allroad 2.0tfsiQ 252ps

Byłem nawet w Twojej okolicy bo w Ustroniu wczoraj :)

Autem zrobiłem 400km  2-3 razy może wcisnąłem gaz do końca a tak to większość spokojna jazda, muskanie pedału gazu, typowo spacerowe śmiganie (zresztą wiesz jak wygląda jazda Gliwice wisła - non stop ograniczenia 70km/h)

Dziś oddawałm autko i spalanie średnie miałem 9,8l - tyle to mi 3.0tdi o znacznie lepszych odczuciach z jazdy pali przy mega butowaniu fury - wg mnie dużo jak na barak odczucia mocy w aucie

Ps. piękna furka - u nas w Gliwicach stoi taka czerwona - powala na kolana - a felgi któe wybrałeś to mistrzostwo świata - czekam kiedy się trafią w używce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, miron78 napisał:

odnośnie spalania

Ja właśnie miałem teraz na wekend A4 B9 allroad 2.0tfsiQ 252ps

Byłem nawet w Twojej okolicy bo w Ustroniu wczoraj :)

Autem zrobiłem 400km  2-3 razy może wcisnąłem gaz do końca a tak to większość spokojna jazda, muskanie pedału gazu, typowo spacerowe śmiganie (zresztą wiesz jak wygląda jazda Gliwice wisła - non stop ograniczenia 70km/h)

Dziś oddawałm autko i spalanie średnie miałem 9,8l - tyle to mi 3.0tdi o znacznie lepszych odczuciach z jazdy pali przy mega butowaniu fury - wg mnie dużo jak na barak odczucia mocy w aucie

Ps. piękna furka - u nas w Gliwicach stoi taka czerwona - powala na kolana - a felgi któe wybrałeś to mistrzostwo świata - czekam kiedy się trafią w używce

Diesel zawsze będzie mniej palił. Przy dynamicznej jeździe 252 będzie paliła 14l.

Natomiast czy jazdę b9-ką z tym silnikiem można nazwać 'brakiem odczucia mocy w aucie' ..? Polemizowałbym, chyba, że ktoś się z RS4 przesiada, ale nie z 300 konnego dość znacznie cięższego auta. Podejrzewam, że osiągi w dolnych przedziałach prędkości będą bardzo zbliżone. Benzyna może dostać powyżej 150 km/h po d*pie, ale też bez jakiegoś tam nokautu i też nie dałbym sobie ręki uciąć, że tak na pewno by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że tak - pewnie masz racje - ja pisze o samych odczuciach - inny moment więc po fotelu wcisku nie czuć, do tego auto jest mega wyciszone, do tego jestem kierowcą diesla od 7 lat i to wszystko składa się na to że byłem lekko rozczarowany ale same osiągi czy też wskazówka prędkościomierza zachowują się odpowiednio i auto swoje jedzie-tyle że dla mnie działo się to nie odczuwalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, miron78 napisał:

jasne że tak - pewnie masz racje - ja pisze o samych odczuciach - inny moment więc po fotelu wcisku nie czuć, do tego auto jest mega wyciszone, do tego jestem kierowcą diesla od 7 lat i to wszystko składa się na to że byłem lekko rozczarowany ale same osiągi czy też wskazówka prędkościomierza zachowują się odpowiednio i auto swoje jedzie-tyle że dla mnie działo się to nie odczuwalnie

No tak - diesel ma większy moment więc przez chwilę kiedy jest on maksymalny odczuwalnie bardziej wciska w fotel lecz krócej. W benzynie rozkłada się to na dłuższy czas ale tego efektu łał nie ma, bo i moment sporo mniejszy. Takie uroki każdego z silników.

Zrozumiałem, że ogólnie rzecz biorąc auto nie jedzie i się zdziwiłem dlatego :)

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2018 o 01:36, Kosmita napisał:

Gratuluję autka. Piękne RS. Chętnie porównam rabaty. Też mam dobry ale nie 25%. Czekam na RS5 Sportback i zamawiam w preorderze. Odezwij się na priv jak możesz jakie masz warunki finansowania i jak Ci rabat wyszedł. Jestem ciekawy i porównam do swojej A4 i Q5, na którą czekam już pół roku i jeszcze 4 czekania przede mną (sic!).. 

 

PS. Jaką masz różnicę w RS3 jeśli chodzi o procedurę? Jeździłem RS5 coupe 4 dni i nie zauważyłem różnicy w procedurze od swojej w A4.. 

Właśnie to jedyna rzecz która mi sie nie podoba, nie ma typowej procedury która trzyma na obrotach tylko polegająca na wyłączeniu esp   Sport+hamulec+gaz i kiedy turbo sie nadmucha wtedy startujemy.  Chyba że źle robie ale w sieci i w audi tak mi to przedstawiono. Plus jedynie taki żze nie niszczy podzespołów bo jest wszystko ponapinane. Lecz nie ma efektu lunch control. Chyba że źle robie to prosze oświećcie mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...