Treść opublikowana przez Soba
-
A8 d2 long 4.2 polift
Taka jak moja :D tyle że masz o rok młodszą ? z tymi hamulcami na przód to faktycznie trochę się rozpędziłeś, ale wybaczamy skoro nie wiedziałeś :p teraz do kompletu można spawa zrobić na tył 330mm z Q5 ;)
-
A8 D2 Lift 4.2 V8 AUW 310KM by Michal_ST
Jak tam A8 chodzi?
-
RS4 B9 Nardo Gray
Pięknie te felgi i kolor auta wyglądają! rozwalają system ??
-
Jaki emblemat? Gdzie kupić?
W serwisie ASO powinni mieć cena z 100zł
-
BMW F10 528xi 2012r. - Kreator Mocy, Wagner, El-Tec
Jak oceniasz wydech robiony w firmie El Tec? bo też mam zamiar oddam im swoje a8 d2 do nich na zrobienie wydechu wraz z katalizatorami, aby był torche głośniejszy bo ten co mam obecnie to słabo brzmi jak na v8. Długo czekałeś aż zrobią?
-
Rurka od? Przepustnicy/skrzyni?
Witam mam zagadkę do rozwiązania od czego to może być? Jakieś podciśnienie od przepustnicy albo od skrzynki? Schowane to było za silnikiem pod plastikiem od odmy. Nie znam się na tym kompletnie także wybaczcie jeśli głupoty napisałem ??♂️
-
Głośniki przód a4 b5
Ja się zastanawiam nad tymi http://allegro.pl/hertz-dsk-130-glosniki-audi-a4-b5-1994-2001-przod-i7030183042.html, bo te oryginalne Nokia'owskie już swoje przeżyły
-
drążek zmiany biegów (szarpie - manual)
Cześć Mam problem z samochodem - od jakiegoś miesiąca drążek od zmiany biegów tak się "rusza"/ szarpie jak jade i występuje to tylko gdy odpuszcze albo dodam gazu. Miał ktoś podobny problem? Czy skrzynia już jest wyjechana czy to może jakaś poduszka albo coś w środku skrzynii powoduje takie dziwne zachowanie drążka?
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Co to za koło w tej lewej audi? Wysłane z mojego HTC Desire 820
-
Uszczelka anteny GSM - numer?
Zamówiłem dziś od nich - mam nadzieję że w końcu będzie pasować
-
Uszczelka anteny GSM - numer?
Gdzie można dostać taką uszczelke? Resztki wygrzebałem i numer jest 8D5035539 gdzie to kupię? Wysłane z mojego HTC Desire 820
-
Nowy napinacz rozrzadu znowu hałasuje
Pany u mnie tak hałasuje a jest taka opcja że to też może klepać sprzęgło wiskotyczne czy raczej to mało prawdopodobne? bo mam uszkodzone i kręci się razem z obrotami silnika, albo pompa oleju jest już na wymarciu?
-
Spot w Bełchatowie
Biednie troche ze spotami w btw lepiej chyba do łodzi się wybrać. Ja bym przyjechał tylko że muszę ogarnąc swoejgo gruchota najpierw
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Eh strasznie mi się podoba ten Twój avancik marze o takim
-
Muzyka w naszych autkach
Ja takiej młócki słucham Riddim _/ https://soundcloud.com/flix235/flix-mix-1-chop-it-volume-1 21 min
-
A4 B5 By Piotrek
No w .jpg XD wrzuć na imgur.com i później BBCode (forums) i dawaj tutaj na forum
-
Silnik gaśnie gdy jest rozgrzany
Audi już działa. Po prostu przepustnica nie była zaadaptowana. Robiłem pierwszą metoda typu zapłon na minutę i później odpalam, ale to nic nie dało więc przyjechał spec z kompem coś pogrzebal i zaadaptowal vagiem. [emoji41] do wymiany i tak jest przeplyeomierz gdyż nie działa tak jak trzeba. Aktualnie jeżdżę bez podpoetej przeplywki. Mam nadzieję że to już koniec problemów Wysłane z mojego HTC Desire 820
-
Silnik gaśnie gdy jest rozgrzany
Podjadę do sklepu i zamówię to ma być czujnik położenia wału korbiwego czy walka rozrządu? Żebym czasem złego nie kupił xd a panowie ciężko się to wymienia ten czujnik? Wysłane z mojego HTC Desire 820
-
Silnik gaśnie gdy jest rozgrzany
To jutro wybiore się po ten czujnik położenia wału nie jest taki drogi,a być może (oby) pomoże. Jak nie to i tak auto zaprowadzam do mechanika w poniedziałek.
-
Silnik gaśnie gdy jest rozgrzany
Może i faktycznie to od tego immo? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/260645-po-wymianie-rozrzadu-immo-odcina-zaplon-po-kasowaniu-inspekcji-dziala/
-
Silnik gaśnie gdy jest rozgrzany
W błędach na immo nic nie ma. A jak naprawić ten immo? A dobra znalazłem w necie - Kolumnę kierownicza trzeba ściągać i zobaczyć kostkę czarna (?) Nie to na pewno nie jest przyczyną. Nic mi na desce nie mruga kontroli zapalaja się takie jak w każdym aucie. Wysłane z mojego HTC Desire 820
-
Silnik gaśnie gdy jest rozgrzany
Aż tak dużo mnie ta przepustnica nie kosztowała ale fakt faktem zasugerowalem się ta prsepustnics gdyż vcds tak wskazywał. Nie znam się kompletnie na tym. Ewidentnie coś odcina zapłon - odlacze przeplywke to średnio pomaga bo i tak gaśnie. Powinno samo dodać gazu gdy za chwil kilka ma zgasnac a on nic. Odcina zapłon tyle zaobserwowalem. Wysłane z mojego HTC Desire 820
-
Silnik gaśnie gdy jest rozgrzany
Ciężko będzie kogoś znaleźć ale spróbuję napisać na grupie audi. Ale wcześniej takich problemów nie było że auto odpalić nie może. Rozrząd na 100% dobrze ustawiony więc nie wiem od tego długiego stania bez akumulatora tak się wszystko mogło popsuć? Dziwne no ale co zrobić - kupiłem bubla to człowiek sobie teraz w brodę musi pluć :/ poszukam kogoś z 1.8 silnikiem a jak nikogo już będzie to zamawiam przeplywke z Boscha. Jak to nie pomoże to pomysły mi się skończą. A coś wspominales o czujniku położenia wału Wysłane z mojego HTC Desire 820
-
Silnik gaśnie gdy jest rozgrzany
Przeplywomierz Boscha na ucando.pl 419zł. A co jeśli kupię i to nadal nic nie pomoże? Wysłane z mojego HTC Desire 820
-
Silnik gaśnie gdy jest rozgrzany
Duży koszt tej przeplywki? W poniedziałek jadę auto zaprowadzić do elektromechanika ciekawe co on powie. Ale do poniedziałku jeszcze szmat czasu więc może coś się uda wykombinować (w co wątpię). A czy gaz może mieć coś z tym wspólnego? Wysłane z mojego HTC Desire 820