Jump to content

DonDżonson

Pasjonat
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

14

About DonDżonson

Informacje

 • First name
  R
 • Location
  Zmysłowo

Car

 • Car model
  Subaru
 • Car body
  Kombi
 • Year of production
  2010
 • Engine
  Inny
 • Engine code
  INNY
 • Drive
  AWD
 • Gearbox
  Automat
 • Fuel
  PB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chcę kupić serwer NAS do domu. Na pewno 2 dyskowy z możliwością połączenia w RAID1. Z zarządzaniem uprawnieniami i możliwością tworzenia kopii zapasowych (również Apple Time Machine). Ktoś coś może polecić?
 2. Ekran jak dla mnie słabo wygląda, zwyczajnie jest za duży, przynajmniej na zdjęciach tak wygląda. Na plus obsługa dotykowa, czasami aż się prosiło móc coś palcem trzasnąć niż wybierać pokrętłem. Choć nie rozumiem całkowitej rezygnacji z obsługi pokrętłem, co w wielu przypadkach jest wygodniejsze. Jak dla mnie sam ekran mógłby pozostać podobnej wielkości do starego jedynie zmniejszyć ramki, bo wyglądałoby to ciekawiej i nie byłoby takiego klocka. Z zewnątrz mam mieszane uczucia, na jednych zdjęciach fajnie wygląda na innych już mniej, poczekam na żywo. I jak ktoś wyżej zauważył średnio w niebieskim się prezentuje, podczas gdy przedlift właśnie w niebieskich bardzo fajnie wyglądał
 3. ale co sumować, to wszystko komputer zlicza jak wychodzi średnie. Chwilowe podczas postoju pokazuje żeby można sobie wyobrazić ile zużywa podczas stania i wtedy zmienia wskazanie na l/h, bo przecież nie nie można określić na danym dystansie. Średnie zużycie zawsze pokazuje l/100km
 4. jak dla mnie będzie trzeba być totalny desperatem wybierać S6 i płacić w głównej mierze za znaczek S, bo chyba wielkiej różnicy w codziennym użytkowaniu nie będzie. Co najwyżej hamulce mogą być faktycznie lepsze, ale to w zwykłej A6 można by ogarnąć i jeszcze by zostało. Bo raczej niższym spalaniem też nie wygra, bo nie wiem ile by trzeba robić km żeby zwróciła się ta różnica w cenie
 5. Głupi nie musi być, tylko nie każdy chce tego diesla. A obecnie wyjdzie na to że w benzynie jak coś mocniejszego to tylko RS. Zresztą w S4 jeszcze osiągi porównywalne z poprzednim, a w S6/7 wykastrowany w stosunku do poprzedniej Ski i tego co oferowane poza EU.
 6. i ceny poszły w górę, przynajmniej doposażenia za 12 tys można też nabyć wersje bez lakierowanych zderzaków
 7. Taka pozycja zazwyczaj oznacza że zwierze czuje się dobrze i bezpiecznie. Ewentualnie po wysiłku bądź kiedy jest gorąco w celu ochłodzenia organizmu.
 8. zależy co masz na podłodze, jak panele to jest szansa szybko nagrzać, jak już coś konkretniejszego to niekoniecznie. U mnie gdzie mam kamień na podłodze gdzie płytka miała jakieś 3-4 cm grubości to tak szybko to nie pójdzie
 9. a jaką korzyść dale to przeciąganie? dla mnie ta A4 z założenia jest bardziej takim dziadkowozem niż sportowym samochodem. Do tego jakie daje możliwości ten samochód ów Stronic, czy Tiptronic w zupełności wystarcza i bynajmniej go nie ogranicza.
 10. A jakie zalety ma ten manual w typowym dupowozie w codziennej jeździe?
 11. Zimą ciemno robi się dość szybko i raczej mało kto pracujący jet w stanie poruszać się wyłącznie kiedy światła nie przydają mu się do polepszenia widoczności. Zresztą nawet jeśli to kiedyś jeden wyjazd może okazać się tym kiedy lepsza widoczność może zaważyć o czyimś być albo nie być. Więc dla mnie światła są jedną z tych opcji które są na liście must have, zważywszy kiedy poruszam się drogami z prędkościami większymi niż osiąganymi wyłącznie w ruchu miejskim w godzinach szczytu.
 12. Jakby nie patrzeć gorsze na to że nowe S6/7 będzie miało osiągi gorsze od S4/5
 13. właśnie kolega ma z tego co rozumiem całość na jednym sterowniku. Jeszcze możesz spróbować na zasadzie przykręcenia trochę termostatów na grzejnikach, wtedy wymusisz dłuższe działanie podłogówki. Co też teraz tak pomyślałem, że te termostaty w skrzynce z rozdzielaczem to nie do końca dobry pomysł, w zamkniętej skrzynce też temp może zrobić się wyższa i zawór zamknie obieg. Mimo że temp w pomieszczeniu nie będzie jeszcze osiągnięta, to podłogówkę już odetnie i grzanie będzie szło tylko na same grzejniki. Jak dla mnie tam powinny być zwykłe proste zawory działające na zasadzie otwarty zamknięty, a nie termostaty które tak naprawdę działają na zasadzie zamykania i otwierania w zależności do osiągniętej temp.
 14. DonDżonson

  B9 Fellows

  można wybrać opcję ze znaczkiem bądź bez
×
×
 • Create New...