Skocz do zawartości
IGNOROWANY

*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20


krystek590

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Poprzednie audi A4 B8 lift zmieniło właściciela, a co najważniejsze zostało na forum :) 

 

Z zachodu przywiozłem jakby inaczej kolejne audi. Tym razem padło na starszą siostrę czyli Audi A6 C7 z 2014 roku. Mój egzemplarz posiada miedzy innymi: silnik 3.0 TDI V6, Stronic, Quattro, a z dodatkowego wyposażenia: dach panoramiczny w pełnej elektryce, webasto z pilotem i wyświetlaczem, radar-aktywny tempomat ACC, informowanie o przeszkodzie, rozpoznawanie znaków, hold assist, Audi Drive Select, inteligentne reflektory Adaptive Light na każdą pogodę automatyczne, nawigacja z touchpadem, twardym dyskiem 40GB, dvd, karty SD, bluetooth, AMI, wyjście USB i iPod, miejsce na telefon,  sportowe fotele podgrzewane skóra i alkantara, kierownica ścięta z aluminiowymi łopatkami S6 C7, klima 4 strefy, biksenon skrętny, 8 głośników  i sub w bagażniku, czujniki parkowania przód i tył, kamera cofania, lusterko fotochrom, lusterka podgrzewane i automatycznie składane oraz prawe obniżające się, zestaw głośnomówiący, pakiet światło, pakiet chrom, pakiet schowek, pakiet biznes, rolety szyb tylnych..

Jasny kolor zakupiłem świadomie, ponieważ już miałem dość ciemnych aut, które ciągle były brudne. Chociaż przyznaję, że te auta w ciemnym kolorze lepiej się prezentują :P 

 

Poczynione modyfikacje:

1. Zakup felg RH 20 cali

2. Zawieszenie gwintowane marki ST

3. Przyciemnione wszystkie szyby oprócz czołowej

4. Dołożona oryginalna kamera cofania z dynamicznymi liniami skrętnymi

5. Wymiana intercoolera od wersji BiTdi

6. Program silnika 260Hp i 570Nm seria --> 226Hp i 473Nm

7. Kierownica ścięta z aluminiowymi łopatkami od S6 C7 + obszycie nową skórą

8. Wymiana oleju w silniku, wszystkich filtrów oraz wymiana oleju wraz z filtrami w skrzyni Stronic

9. Wymiana nakładek na pedałach 

10. Programowanie wzmacniacza audio z wymianą głośnika w subie i przednich drzwiach

11. Koła 20 cali model Rotor (sprzedane)

12. Aktualizacja Navi + MMI 2020 rok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20201025_160017.jpg

20201025_160108.jpg

20201025_160641.jpg

20201025_160730.jpg

20201025_161900.jpg

20201025_160908.jpg

20201025_161302.jpg

20200109_225423.jpg

20201012_160555.jpg

20200625_233903.jpg

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny egzemplarz. Ale rotor strasznie ginie przy zawieszeniu gwintowanym też to przerabiałem. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, serek92 napisał:

Fajny egzemplarz. Ale rotor strasznie ginie przy zawieszeniu gwintowanym też to przerabiałem. Pozdro

Dzięki :thumbup1: po głowie mi chodzi, żeby ciemne felgi założyć. Ogólnie zawieszenie mam najwyżej jak się da, można je okrutnie obniżyć tylko to niekoniecznie poprawi wygląd samochodu..

Masz ciekawą propozycję kół do tego modelu?

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu. Piękne autko. Siedzi mocno, niżej już raczej chyba nie ma co ....

Ciemne felgi zrobią robotę. Ogólnie podoba mi się rotor, ale jakoś w C7.....chyba krok wstecz.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, grzes283 napisał:

Gratuluję zakupu. Piękne autko. Siedzi mocno, niżej już raczej chyba nie ma co ....

Ciemne felgi zrobią robotę. Ogólnie podoba mi się rotor, ale jakoś w C7.....chyba krok wstecz.?

Dziękuje, już jeżdżę około 7 miesięcy :P mnie to nawet się podoba ten rotor, ale chyba się starzeje jak wszyscy odradzają.

Więcej szkoda obniżać, gdy się auto użytkuje w normalnych warunkach. Już teraz czasami jest problem z przejazdem :lol1:

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że Tobie się podoba. Ja lubię ten wzór i mimo że jest meega oklepany - głównie przez tandetne chinole, to  i tak mam go na aucie..

Ale do C7 wrzuciłbym coś młodszego.......co oczywiście nie dyskwalifikuje rotora, może w graficie by był ciekawszy???

Nie istotne, ważne że jest dobre koło i gruba fura ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rad48, radi8, rotiform. Ja osobiście jeżdżę na radi8 i jestem mega zadowolony;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje 

Bardzo fajne auto.

Mody na plus.

Fajne kółka miałeś w B8?

Niech dobrze służy !

Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2019 o 10:41, black4 napisał:

Gratulacje 

Bardzo fajne auto.

Mody na plus.

Fajne kółka miałeś w B8?

Niech dobrze służy !

Pozdrawiam ?

Dzięki! w b8 miałem wzór od audi R8. Zainteresowanie koła budziły spore, trochę gorzej się jeździło, bo profil był 30 i lekki naciąg. Przez wystający rant felgi czasami był problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2019 o 20:58, krystek590 napisał:

inteligentne reflektory na każdą pogodę automatyczne

możesz mi wyjaśnić co to za reflektory?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, A-rek napisał:

możesz mi wyjaśnić co to za reflektory?

 

Tutaj jest na początku filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=FseBRzDgenI

a tutaj ogólny opis: https://pl.wikipedia.org/wiki/Adaptive_Front_Lighting_System

Jest dodatkowy przycisk koło włącznika świateł, jest to niby włącznik świateł na każdą pogodę przy pogorszonych warunkach.

Automatyczne, ponieważ dostosowuję wiązkę światła automatycznie i ustawiają się na takiej wysokości, by nie razić nikogo z przeciwka lub jadąc za kimś.

Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić ;) 

 

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ciekawe - gratulacje.

Zawieszenie moim zdaniem leży za nisko - wygląda trochę jakby pneumatyka wysiadła :D Ale Tobie ma się podobać.

Ten program na 260ps - nie dało się więcej? Zazwyczaj 3.0tdi kręcą wyżej ale może w C7 jest inaczej niż w C6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cinkres przyjacielu, kolega ma tego podstawowego 3.0 v6, który legitymował się mocą 204 konie więc słabszy od naszych - Twojego 233 i mojego 240ps. Gdyby miał wersję 245 to pod 290-300 można próbować je bujać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2019 o 11:58, cinkers napisał:

Auto ciekawe - gratulacje.

Zawieszenie moim zdaniem leży za nisko - wygląda trochę jakby pneumatyka wysiadła :D Ale Tobie ma się podobać.

Ten program na 260ps - nie dało się więcej? Zazwyczaj 3.0tdi kręcą wyżej ale może w C7 jest inaczej niż w C6.

Zawieszenie wiadomo, każdy ma inny gust :p na 1BA nie mogłem patrzeć hehe ciężko o wyższy gwint, a i tak mam najwyżej jak się da ustawiony.. masz rację, ktoś kto nie zna tematu pyta co to tak siedzi :decayed:

Co do mocy to i tak w serii mi wyszła prawie 230 koni. Tylko warto zwrócić uwagę, że 90% hamowni zawyża wynik około 5%. Ja robiłem program na hamowni drogowej i przynajmniej wiem, że mam te konie. Tuner mówił, że jakbym pojechał na hamownie symulacyjną np. do rogala to spokojnie, by pokazało 270 parę. To taki myk na klientów z tymi mega wykresami z hamowni ;) C7 3.0 TDI 245 ma mniejszy bonus od fabryki i wychodzą często około 250koni w serii co do daje po samym sofcie około 290koni. Dla mnie 30 koni ostatecznie po sofcie to żadna różnica, już wolałbym biturbo wtedy. Oczywiście wszystko można podkręcić wyżej, ale ja wolę pozostać w bezpiecznej granicy ;) a jak komuś wyjdzie z 245 czy 233 koni ponad 300 to albo tuner przekroczył bezpieczną granicę znacznie albo nieźle zawyżył wykres.. chyba, że ktoś wierzy w ponad 50 koni samym softem bezpiecznie to ok..

co do porównania C6 3.0 TDI Q 240 koni ma 7.0s do 100, a C7 3.0 TDI Q 204 ma 7.2s do 100 to tak naprawdę mają te same osiągi. Ogólnie jak się porówna to C7 jest szybsza porównując te same silniki w C6 i c7. C6 3.0 TDI 240 Q ma 7 sek do 100, to trochę słabo, bo C7 z tymi samymi parametrami ma bliżej 6s do 100. Co za tym idzie jak w C6 240koni ktoś zrobi program to dopiero wtedy pojedzie jak seria 245 w C7. Oczywiście piszę o wersjach avant w automacie.

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, skubiszek napisał:

No tak bo s tronicki są szybkie A tip 6 biegowy zabiera sporo potencjału z tego silnika

Ale pewnie są trwalsze czy nie? Pewnie stąd ta różnica w osiągach 

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2019 o 15:45, tomi790 napisał:

Fajne wozidło ??

A może kółko w ten deseń ?

 

 

Dzięki! Będę właśnie celował w coś ciemnego ;) podobają mi się ori audi felgi, ale ceny konkretne za ładny komplet. Narazie będę śmigał w zimę na 18, przynajmniej spalanie spadnie i osiągi się polepszą, tylko optycznie trochę gorzej :cheesy:

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...