Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dobrze piszesz :) miałem kiedyś profil 30 i już się jak taczką jechało. Myślę, że zostanę przy 20 calach i profilu 35. Na gwincie to będzie przyzwoicie wyglądało 

Opublikowano
  • Autor

Jutro jadę na przymiarkę tych kół. Coś w moim typie. Ogólnie co osoba to inna opinia, a to w końcu ja mam być zadowolony :kox: :whistling:

spacer.png

Opublikowano
W dniu 2.03.2020 o 15:59, krystek590 napisał:

Dobrze piszesz :) miałem kiedyś profil 30 i już się jak taczką jechało. Myślę, że zostanę przy 20 calach i profilu 35. Na gwincie to będzie przyzwoicie wyglądało 

Profil kolego zależny jest od szerokości opony. Inaczej bedzie na profilu 35 przy szerokości 245, a inaczej przy 255.  Myślę, ze szkoda meczyć auto wielkim 21 calowym kołem. Te felgi co masz na powyższym zdjęciu są całkiem spoko :-)

Opublikowano
  • Autor

@grzes283 oczywiście masz rację i wiem o tym :) Ja pisząc powyższe mam na myśli cały czas szerokość 255 i R20. Koła kupione i felgi są producenta RH, opony Goodyear praktycznie nowe. Trzeba się brać za montaż:lol:

Edytowane przez krystek590

Opublikowano

Domyślałem się, że wiesz ale dużo osób ma z tym jeszcze problem ;-)

Felgi montuj, już czas ;-D i dawaj foty....

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, grzes283 napisał:

Domyślałem się, że wiesz ale dużo osób ma z tym jeszcze problem ;-)

Felgi montuj, już czas ;-D i dawaj foty....

Już się umówiłem u gumiarza :decayed::thumbup1:

Opublikowano

Również czekam na foty :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Olgierd93 napisał:

Również czekam na foty :thumbup1:

Mam nadzieję, że nie będzie lipy i nikt mnie nie zlinczuje :rolleyes:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Koła już na samochodzie. Zrobiłem na nich już około tysiąc km i naprawdę jestem zadowolony z komfortu jazdy :decayed:

spacer.png

spacer.png

Edytowane przez krystek590

Opublikowano

20 czy 21 cali ?

Opublikowano
  • Autor
32 minuty temu, marcinch001 napisał:

20 czy 21 cali ?

20'

Odpuściłem 21' pomimo, że ceny bardzo podobne

Edytowane przez krystek590

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zabrałem się za wymianę głośnika w subie, ponieważ standardowy jest bardzo przeciętny. Tak w ramach ciekawostki ori głośnik waży 0,4 kg, a nowy 1,8kg :decayed:

spacer.png

Edytowane przez krystek590

Opublikowano

I jak po zmianie lepiej to gra? Rzeczywiście bass na seryjnym nagłośnieniu jest... no słaby :/

Teraz taka patrzę dokładnie to jeżeli chodzi o budowe głośnika to jest kolosalna :D

Edytowane przez tazzi

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, tazzi napisał:

I jak po zmianie lepiej to gra? Rzeczywiście bass na seryjnym nagłośnieniu jest... no słaby :/

Teraz taka patrzę dokładnie to jeżeli chodzi o budowe głośnika to jest kolosalna :D

teraz sub gra 2x lepiej niż poprzednio

Opublikowano
  • Autor

wskoczyły jeszcze mapy i oprogramowanie z 2020 roku ;)

spacer.png

 

Opublikowano
3 godziny temu, krystek590 napisał:

teraz sub gra 2x lepiej niż poprzednio

Czyli mówisz ze warto zmienić ? w takim razie chyba też sobie zamówię :)

Nie myślałeś nad zmianą reszty głośników ? :P sam zastanawiałem się nad zianą serii na bose ale podobno nie gra to jak powinno z opinii innych użytkowników :/

Opublikowano

Ja używam praktycznie codziennie od chyba listopada. Póki co aku daje radę. Co do webasto - rewelacja rzecz. Mimo, ze zimy nie było:-)

Opublikowano
4 godziny temu, krystek590 napisał:

wskoczyły jeszcze mapy i oprogramowanie z 2020 roku ;)

spacer.png

 

Ile taka usługa kosztuje ?

Opublikowano

Jeśli masz jakiś kabel, trochę samozaparcia, czasu, odwagi to możesz ogarnąć samemu bo z tego co widziałem masz MMI3G+. Jeśli nie samemu to 300 400zł

Opublikowano
15 godzin temu, krystek590 napisał:

Dzisiaj zabrałem się za wymianę głośnika w subie, ponieważ standardowy jest bardzo przeciętny. Tak w ramach ciekawostki ori głośnik waży 0,4 kg, a nowy 1,8kg :decayed:

spacer.png

Ten głośnik podpasował w fabryczne miejsce?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.