Treść opublikowana przez YoGi1984
-
Hałas z tylnego rozrządu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Czujniki tylko iwyłącznie ori!
-
Jak aktywować wyświetlanie aktualnej prędkości na FIS w Audi A4 B6?
Jest jeszcze chyba opcja przy RNS-E i Custom Firmware
-
Check engine i błędy P017200 oraz P042000 w Audi A4 B8 1.8 TFSI
Poczekaj aż check engine zacznie świecić na czerwono i wtedy zacznij się martwić, jak jest żółty to nie ma się czym przejmować. Jeździć obserwować
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
Kurcze, to 2,7 siedzi jak by to było oem A tak poza tym to ładna sztuka Pogratulować!
-
Dziwny dźwięk podczas pracy silnika w A4 B6 1.8T BFB
Miałeś już kiedyś wymieniany napinacz? Ile masz nalotu? Tak czy siak, ja bym ściągał pokrywę i patrzył na łańcuszek i napinacz. Może ślizg się rozwalił.
-
Problem z otwarciem A4 B6
Dziwne, mnie się wydaje że aku raczej nie ma nic do rzeczy, bo nawet gdy by był padnięty do 0 to i tak kluczykiem normalnie powinien drzwi otworzyć. Jedynie tak jak kolego @P.Wiśnia pisze, że może cięgno spadło z zamka. A z ciekawości @Białykoń czemu przez bagażnik nie wejdziesz? Kamerkę masz że nie masz wkładki?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Koniecznie musi być przycisk "mode" po lewej stronie
-
Wiecznie zakurzony starszy brat RS6 C7.5
Patrząc po furkach, to na brak emocji pan chyba nienarzekasz :P:D
-
Wykres po chipie opinia
Sorry za zament, ale teraz dopiero dopatrzyłem że manometrem mierzysz ciśnienie paliwa a nie kompresje, dlatego też się zdziwiłem że to auto w ogóle pali i tak jak Przemo pisze, ciśnienie powinno być 4bary stałe, jeśli filtr paliwa to tylko ori
-
Wykres po chipie opinia
2,6bara? że też to auto ci jeszcze odpala
-
Co to jest? Pozatym, że wygląda jak antena.
Mnie się wydaje że to pozostałości po antenie gsm
-
Co to za cześć?
Wygląda jak czujnik z temp.oleju.Miałem identyczny ale w A80
-
Wypadek
Dokł. przecież słupek i próg naruszony, dla mnie też całka
-
Mruga check przy 200
A no tak, masz rację nie wziąłem tego pod uwagę ;-)
-
Mruga check przy 200
A ja bym spróbował znaleźć kogoś z BEX-em w serii i podmienić sterowniki, zrobić próbe 200km/h i zobaczyć co się stanie:-)
-
Kody do kodowania sterownika ABS/ESP
Chamulce masz 1LB, a co do loginu i kodowania to Audi A4 (8E) Brake Electronics (Bosch 5.7) - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM
-
Wymiana kierownicy wraz z poduszką w Audi A5
Moim zdaniem nie będzie pasować dlatego że jak dobrze popatrzysz na kierownice, to tam gdzie wchodzi poduszka są po "rogach" cztery miejsca na takie jakby "dystanse" (nie wiem jak to dokł. nazwać), a ta poducha co podałeś ma miejsce na trzy:) Jak się przyjżysz na zdjęcia to zobaczysz co mam na myśli chyba:):D
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Dzięki kolego @Gregory87, wymieniłem "P" na "Q" i multi odrazu ruszyła:) Teraz mam "P" na sprzedaż jak by ktoś chciał
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Odkurzę trochę temat bo walcze i nie mogę dać rady, a mianowicie mam kiere z B8 z "mode" po lewej stronie, mam moduł "P" i taśmę "A" nie pamiętam nr. wiązki od air baga ale poduszka okrągła jednonabojowa i wiązka też pod jeden nabój, założyłem wszystko, pokodowałem abs,G85 i multifunkcje i mam błąd którego nie moge skasować w kole kierownicy adres 16 -"01426 - Przyciski na kierownicy, brak połączenia" ma któryś z forumowiczów pomysł co to może być? Rozkręciłęm raz jeszcze kolumne kierownicy, posprawdałem wszystkie kostki, połączenia i wydają się ok, pół dnia dzisiaj walczyłem i się poddałem:/ brak mi już pomysłów, jedynie mam taki że może taśma jest walnięta?! Moduł "P" wydaje się raczej sprawny bo wszystko działa tzn.kierunki,wycieraczki manetka od komputera, jedynie nie wiem jak z tempomatem bo nie miałem jak wyjechać żeby przetestować, był bym ogromnie wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedż, naprowadzenie:-)
-
Pytania do użytkowników VFIZ w Audi A4 B6 i B7
szkoda Mateusz że masz bez map-a bo już bym ci przelewał diengi na konto:D A powiedz mi jeszcze, sterowanie masz z multi czy z manetki? I najważniejsze pytanie, jaka cena cię interesuje za to ustorjstwo razem z wysyłką?
-
Pytania do użytkowników VFIZ w Audi A4 B6 i B7
O kurcze, dzięki koledzy za ten temat bo właśnie byłem na etapie kupna ale z tego co czytam tu i ówdzie to faktycznie kontakt ze sprzedającym jest mega trudny:-/ więc raczej zrezygnuje, może uda się dorwać gdzieś używke:) a na marginesie co byście polecali a'la vfiz? 3d mfa? tylko że znów koszta 3d to jakiś kosmos no i sporo lutowania pod lupą:/
-
Strefa Śmiechu
Ciekaw jestem czy da rade odpalić na tym plaku?
-
RNSE problem z FM
Dlatego właśnie się zdziwiłem że 0900:-) ja mam 0750pl i śmiga aż miło choć wiem że to też jakiś "twór" polskiej myśli technicznej:D
-
RNSE problem z FM
O kurcze, był taki soft 0900?
-
Kompresja w Audi A4 B6 1.8T
Dokł. na pasku masz przestawione o ząbek