Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

YoGi1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez YoGi1984

  1. Czujniki tylko iwyłącznie ori!
  2. Poczekaj aż check engine zacznie świecić na czerwono i wtedy zacznij się martwić, jak jest żółty to nie ma się czym przejmować. Jeździć obserwować
  3. Kurcze, to 2,7 siedzi jak by to było oem A tak poza tym to ładna sztuka Pogratulować!
  4. Miałeś już kiedyś wymieniany napinacz? Ile masz nalotu? Tak czy siak, ja bym ściągał pokrywę i patrzył na łańcuszek i napinacz. Może ślizg się rozwalił.
  5. Dziwne, mnie się wydaje że aku raczej nie ma nic do rzeczy, bo nawet gdy by był padnięty do 0 to i tak kluczykiem normalnie powinien drzwi otworzyć. Jedynie tak jak kolego @P.Wiśnia pisze, że może cięgno spadło z zamka. A z ciekawości @Białykoń czemu przez bagażnik nie wejdziesz? Kamerkę masz że nie masz wkładki?
  6. Koniecznie musi być przycisk "mode" po lewej stronie
  7. Patrząc po furkach, to na brak emocji pan chyba nienarzekasz :P:D
  8. YoGi1984 odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    Sorry za zament, ale teraz dopiero dopatrzyłem że manometrem mierzysz ciśnienie paliwa a nie kompresje, dlatego też się zdziwiłem że to auto w ogóle pali i tak jak Przemo pisze, ciśnienie powinno być 4bary stałe, jeśli filtr paliwa to tylko ori
  9. YoGi1984 odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    2,6bara? że też to auto ci jeszcze odpala
  10. Mnie się wydaje że to pozostałości po antenie gsm
  11. YoGi1984 odpowiedział(a) na maku9541 temat w 2.0T
    Wygląda jak czujnik z temp.oleju.Miałem identyczny ale w A80
  12. Dokł. przecież słupek i próg naruszony, dla mnie też całka
  13. YoGi1984 odpowiedział(a) na Szesc temat w 1.8T
    A no tak, masz rację nie wziąłem tego pod uwagę ;-)
  14. YoGi1984 odpowiedział(a) na Szesc temat w 1.8T
    A ja bym spróbował znaleźć kogoś z BEX-em w serii i podmienić sterowniki, zrobić próbe 200km/h i zobaczyć co się stanie:-)
  15. Chamulce masz 1LB, a co do loginu i kodowania to Audi A4 (8E) Brake Electronics (Bosch 5.7) - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM
  16. Moim zdaniem nie będzie pasować dlatego że jak dobrze popatrzysz na kierownice, to tam gdzie wchodzi poduszka są po "rogach" cztery miejsca na takie jakby "dystanse" (nie wiem jak to dokł. nazwać), a ta poducha co podałeś ma miejsce na trzy:) Jak się przyjżysz na zdjęcia to zobaczysz co mam na myśli chyba:):D
  17. Dzięki kolego @Gregory87, wymieniłem "P" na "Q" i multi odrazu ruszyła:) Teraz mam "P" na sprzedaż jak by ktoś chciał
  18. Odkurzę trochę temat bo walcze i nie mogę dać rady, a mianowicie mam kiere z B8 z "mode" po lewej stronie, mam moduł "P" i taśmę "A" nie pamiętam nr. wiązki od air baga ale poduszka okrągła jednonabojowa i wiązka też pod jeden nabój, założyłem wszystko, pokodowałem abs,G85 i multifunkcje i mam błąd którego nie moge skasować w kole kierownicy adres 16 -"01426 - Przyciski na kierownicy, brak połączenia" ma któryś z forumowiczów pomysł co to może być? Rozkręciłęm raz jeszcze kolumne kierownicy, posprawdałem wszystkie kostki, połączenia i wydają się ok, pół dnia dzisiaj walczyłem i się poddałem:/ brak mi już pomysłów, jedynie mam taki że może taśma jest walnięta?! Moduł "P" wydaje się raczej sprawny bo wszystko działa tzn.kierunki,wycieraczki manetka od komputera, jedynie nie wiem jak z tempomatem bo nie miałem jak wyjechać żeby przetestować, był bym ogromnie wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedż, naprowadzenie:-)
  19. szkoda Mateusz że masz bez map-a bo już bym ci przelewał diengi na konto:D A powiedz mi jeszcze, sterowanie masz z multi czy z manetki? I najważniejsze pytanie, jaka cena cię interesuje za to ustorjstwo razem z wysyłką?
  20. O kurcze, dzięki koledzy za ten temat bo właśnie byłem na etapie kupna ale z tego co czytam tu i ówdzie to faktycznie kontakt ze sprzedającym jest mega trudny:-/ więc raczej zrezygnuje, może uda się dorwać gdzieś używke:) a na marginesie co byście polecali a'la vfiz? 3d mfa? tylko że znów koszta 3d to jakiś kosmos no i sporo lutowania pod lupą:/
  21. Ciekaw jestem czy da rade odpalić na tym plaku?
  22. Dlatego właśnie się zdziwiłem że 0900:-) ja mam 0750pl i śmiga aż miło choć wiem że to też jakiś "twór" polskiej myśli technicznej:D
  23. O kurcze, był taki soft 0900?
  24. YoGi1984 odpowiedział(a) na KubaS1888 temat w 1.8T
    Dokł. na pasku masz przestawione o ząbek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.