Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wypadek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema wczoraj zostawiłem samochod na parkingu przy parku i jakiś małolat samochodem ojca rozwalił mi całą lewą stronę i kurde nw co robić myślę że oba dzwi wymienię na uzywanę pod kolor ale najbardziej mnie martwi słupek i progi i łączenie jak myślicie opłaca się robić? Moze z ubezpieczenia dostane 3 lub 4 tys co sądzicie

 20230131_075736.thumb.jpg.7a030a42715c6ec6d613cbe3a0aa1a72.jpg

20230131_075818.jpg

Opublikowano

3-4 tysiące to pójdą na materiał, 2 razy tyle dodaj do robocizny. @hak64 jest w stanie pomóc z pismem do ubezpieczalni.

Opublikowano

Proponuję udać się do ASO na wycenę celem weryfikacji. Jak będziesz usuwał szkodę na własną rękę, musisz walczyć o kazdą złotwkę.

Nie zgadzaj się na pierwszą lepszą wycenę i nie podawaj nr konta do przelewu , bo potem będziesz się z głupkami użerał poprzez składanie kolejnych reklamacji.

Wystarczy że ci przeleją część kwoty i mogą cię zwodzić latami (góra  trzy lata) Po tym okresie następuje przedawnienie,

Opublikowano

Przecież to całka jest. 

Opublikowano
14 minut temu, przem8 napisał(a):

Przecież to całka jest. 

Nie inaczej.

Opublikowano

Też uważam, że to zgon.

Opublikowano

Hej. Wiem, że to forum Audi, ale pozwolę wstawić zdjęcie innego auta i wycenę. 
za poniższa szkodę ubezpieczalnia chciała wypłacić mi 7,5 tysiąca. Ja jednak się nie zgodziłem, bo bym się najeździł za częściami i pewnie i tak bym dołożył do interesu, bo to biała perła. Samo malowanie sporo by uczyniło. Dodam ze słupek B nie był ruszony. Poszedłem do serwisu i serwis wycenił na 17,5, wiec tam tez wykonałem naprawę.


3FA36F6C-04E5-4D87-BB41-52328DA8860F.thumb.jpeg.c3ee54e3452f732a8a3869bda5bcfac9.jpeg

 

Jedz do ASO i niech naprawiają, jak oni powiedzą że całka, to powodzenia w zakupie nowego auta. 
Nie nabierz się tylko na wycenę z ubezpieczalni. 
 

Opublikowano

Dokł. przecież słupek i próg naruszony, dla mnie też całka

Opublikowano
W dniu 31.01.2023 o 10:25, carlos6 napisał(a):

Proponuję udać się do ASO na wycenę celem weryfikacji. Jak będziesz usuwał szkodę na własną rękę, musisz walczyć o kazdą złotwkę.

Nie zgadzaj się na pierwszą lepszą wycenę i nie podawaj nr konta do przelewu , bo potem będziesz się z głupkami użerał poprzez składanie kolejnych reklamacji.

Wystarczy że ci przeleją część kwoty i mogą cię zwodzić latami (góra  trzy lata) Po tym okresie następuje przedawnienie,

ile szkód likwidowałeś w życiu? Ja żadnej, a wiem że piszesz jakieś banialuki :D 

Opublikowano

7 wygranych procesów.

Dziecko zostaw klawiaturę dorosłym.

 

Opublikowano
4 godziny temu, 3r4 napisał(a):
W dniu 31.01.2023 o 10:25, carlos6 napisał(a):

Proponuję udać się do ASO na wycenę celem weryfikacji. Jak będziesz usuwał szkodę na własną rękę, musisz walczyć o kazdą złotwkę.

Nie zgadzaj się na pierwszą lepszą wycenę i nie podawaj nr konta do przelewu , bo potem będziesz się z głupkami użerał poprzez składanie kolejnych reklamacji.

Wystarczy że ci przeleją część kwoty i mogą cię zwodzić latami (góra  trzy lata) Po tym okresie następuje przedawnienie,

ile szkód likwidowałeś w życiu? Ja żadnej, a wiem że piszesz jakieś banialuki :D 

Faktycznie nie wiele wiesz - a zasadzie nic nie wiesz , skoro uważasz że to co napisał kolega wyżej to banialuki :facepalm:

 

Właśnie dokładnie tak trzeba robić jak wyżej napisał @carlos6 

Opublikowano
W dniu 31.01.2023 o 08:13, Jola1987 napisał(a):

Siema wczoraj zostawiłem samochod na parkingu przy parku i jakiś małolat samochodem ojca rozwalił mi całą lewą stronę i kurde nw co robić myślę że oba dzwi wymienię na uzywanę pod kolor ale najbardziej mnie martwi słupek i progi i łączenie jak myślicie opłaca się robić? Moze z ubezpieczenia dostane 3 lub 4 tys co sądzicie 20230131_075736.thumb.jpg.7a030a42715c6ec6d613cbe3a0aa1a72.jpg

20230131_075818.jpg

 

pomijajac koszt naprawy to nie ma sensu sie w to bawic

bierz wycene z ASO i męcz ubezpieczalnie o wypłate całej kwoty jaką naliczą

a auto na sell

Opublikowano
18 godzin temu, mariusz36 napisał(a):

Faktycznie nie wiele wiesz - a zasadzie nic nie wiesz , skoro uważasz że to co napisał kolega wyżej to banialuki :facepalm:

 

Właśnie dokładnie tak trzeba robić jak wyżej napisał @carlos6 

a wiesz co to kwota bezsporna? :facepalm:  poza tym pisanie do kogoś per dziecko to dno intelektualne :wink:

kolejna rzecz taka, że co ma oddawać do ASO jak to całka na bank więc i tak dostanie kasę na konto i tak + zaproponują mu kupno za ile ktoś zechce kupić wrak

Edytowane przez 3r4

Opublikowano
54 minuty temu, 3r4 napisał(a):

a wiesz co to kwota bezsporna? :facepalm: 

Ja wiem , ale Ty pewnie nie masz o tym pojęcia , ale napisze Ci niedawny przykład -

- niby drobne uszkodzenie - wycena rzeczoznawcy 1700 zł. kwota proponowana bezsporna i przelana od razu na konto 

- telefon do centrali ubezpieczalni  - zmiana 3000 tyś zł. też od razu przelane na konto .

- wycena przez ASO 13 000 tyś zł.  Kwota wypłacona bezsporna 10 000 tyś zł. ( dopłata 7000 tyś )

Ile można stracić akceptując pierwszą wycenę ?

 

Godzinę temu, 3r4 napisał(a):

poza tym pisanie do kogoś per dziecko to dno intelektualne :wink:

a zwracanie uwagi i obrażanie kogoś kto tego nie napisał to czym jest :eusathink:Ja z grzeczności nie użyje epitetu . 

Opublikowano
12 godzin temu, mariusz36 napisał(a):

Ja wiem , ale Ty pewnie nie masz o tym pojęcia , ale napisze Ci niedawny przykład -

- niby drobne uszkodzenie - wycena rzeczoznawcy 1700 zł. kwota proponowana bezsporna i przelana od razu na konto 

- telefon do centrali ubezpieczalni  - zmiana 3000 tyś zł. też od razu przelane na konto .

- wycena przez ASO 13 000 tyś zł.  Kwota wypłacona bezsporna 10 000 tyś zł. ( dopłata 7000 tyś )

Ile można stracić akceptując pierwszą wycenę ?

 

a zwracanie uwagi i obrażanie kogoś kto tego nie napisał to czym jest :eusathink:Ja z grzeczności nie użyje epitetu . 

 

nic się nie traci jak nie podpisuje się żadnej ugody, po to są właśnie te odwołania, żeby można było wykazać ew. błędy w kosztorysie :whistling: jeżeli ma się prawidłowe argumenty to odwoływać można się i kilka razy. Poza tym kto porównuje kwoty z kosztorysu TU i ASO :grin: 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.