Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

carlos6

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez carlos6

  1. Na pewno RB4, rocznikowo też dobrze żeby się zgadzało. Nie polecam RB8 ze względu na C.P.
  2. Każdy przetwornik C/A A/C ma z reguły opóźnienie. Dlatego audi zaczęło stosować światłowowdy do przesyłu takiej masy danych. Każde urządzenie przetwarzające dane z definicji to ma.
  3. A aktywacje tempomatu w ECU silnika zrobił ? Przełaczniki sprzęgła i hamulca włączają się prawidłowo z 0 na 1 ?
  4. ??? !!! Kolejny wyznawca wymiany oleju w tłumiku ? Ludzie ?? Skąd wy bierzecie takie bzdury ??
  5. Może. Pewnie coś się zacięło w mechanizmie windy CD. Trzeba zajrzeć do środka
  6. Przekażnik na sygnał z wstecznego.
  7. carlos6 odpowiedział(a) na LUKENSZ temat w 3.0TFSI
    w zestawie tuningowym powinno być wsio
  8. carlos6 odpowiedział(a) na JackGable temat w 2.0TDI
    I tu się zgodzę z kolegą @Sebaa. Mądrze pisze Reszta to bełkot Jak chcecie jeździć zgodnie z zaleceniami producenta to nie kombinujcie tylko naprawiajcie jak przykazała procedura. Nie widziałem w żadnym zeszycie serwisowym Audi czy VW wzmianki o "praniu" dpf. TYLKO WYMIANA NA NOWY ! Swoją drogą kupa ludzi się ode mnie odbija próbując wypalać filtr aby pojeżdzić kolejne 200 km bez kontolki. U mnie albo filtr NOWY fabryczny (żadna podróba) albo DPF OFF.
  9. carlos6 odpowiedział(a) na JackGable temat w 2.0TDI
    Nie macie pojęcia na jakiej zasadzie działa filtr DPF. To nie sitko, które można umyć i uzyć ponownie. Nie bez kozery są tam metale ziem rzadkich. Pranie DPF to podcieranie d u py szkłem. Nie jeden warsztat się przejechał na usludze mycia dpf gdzie auto po kilku miesiącach auto wracało na reklamację... Ludziom się wydaje że nie trzeba wydawać 9 tyś na nowy filtr skoro pranie kosztuje 900 pln. A to jak pisałem wyżej podcieranie d u py szkłem. Najczęstszą przyczyną uszkodzenia DPF jest jego stopienie czyli zmniejszenie poweirzchni pracy, poprzez nieprawidłowe spalanie nadmiernej dawki paliwa w wydechu.
  10. wymiana bezpieczników to era malucha i syrenki. Teraz bez testera ani rusz.
  11. carlos6 odpowiedział(a) na JackGable temat w 2.0TDI
    Wymień filtr na nowy. Pranie filtra to jak pudrowanie syfa.
  12. Jak już robicie wymiankę zegara to należy : Sprawdzić czy nie ma immo off w ECU silnika,, czy na CAN lub na K nie ma zakłóceń , czy zegar pasuje rocznikowo, bo mało kto wie że w po 2002r była zmiana transmisji danych dotyczących wskazań zegarów. "System NOK" będzie zawsze gdy: - ECU - EEprom pogrzebany , immo off, VIN lub inne wodotryski -RB4 EEprom pogrzebany próba wycięcia VIN, IMMO ID itp. - Założone nie org. radio (linia K spolaryzowana do (+) - Niepasujące zegary.
  13. Procedurę należy wykonać krok po kroku, bez przerywania jej. Albo klepiesz zły login albo złe kodowanie.
  14. ASO zaleca "aktualizację oprogramowania do najnowszej wersji ". W praktyce na takie usterki duży wpływ ma wilgoć w powietrzu i warunki garażowania auta. Wystarczy postawić auto na tydzień w ogrzewanym garażu i problem znika,
  15. carlos6 odpowiedział(a) na Bartek8605 temat w 2.0T
    Pisze jak byk SPRAWNOŚC KATALIZATORA ZA MAŁA. Gdzie ty tam widzisz problem z sondą ?
  16. Te panele wbrew pozorom maja ochronę komponentu na kanale 81 (opisane wyżej) Po pierwsze część musi pasować numerami do reszty nadwozia. Montowałem już panele przedlif do polifta i na odwrót. Problemem jest kompatybilność oprogramowania i inne sterowanie grzaniem szyby.
  17. Brak komuny z ABS , Bordnetz, SRS, koło kierownicy, komfort i inne mniej ważne moduły. Sprawdż styki przy klemie (+) pod maską, zajrzyj także w podłogę kierowcy. Komfort w podłodze - lubi pływać. Sprawdź bezpieczniki pod maską przy podszybiu kierowcy,
  18. 7 wygranych procesów. Dziecko zostaw klawiaturę dorosłym.
  19. Proponuję udać się do ASO na wycenę celem weryfikacji. Jak będziesz usuwał szkodę na własną rękę, musisz walczyć o kazdą złotwkę. Nie zgadzaj się na pierwszą lepszą wycenę i nie podawaj nr konta do przelewu , bo potem będziesz się z głupkami użerał poprzez składanie kolejnych reklamacji. Wystarczy że ci przeleją część kwoty i mogą cię zwodzić latami (góra trzy lata) Po tym okresie następuje przedawnienie,
  20. obejrzyhj chłodnicę spalin EGR.
  21. carlos6 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Zrób , zapodaj linka do torrenta , zdaj relację po robocie.
  22. @Langista Masło maślane Ropy to może przybywać w misce olejowej. Po usunięciu DPF ktoś źle usunał programowo, bądż w ogóle brak programu DPF OFF w ECU silnika. Roipy przybywa bo podczas wypalania w fazie wydechowej ECU silnika dotryskuje paliwo do wydechu żebt wypalić filtr. Niestety nadmiar paliwa zamiast być wypchniętym do wydechu sączy się przez pierścienie do miski oeljowej... Ot i cała tajemnica.
  23. WVWZZZ3CZ8E173675 oraz WAUZZZ4G0GN109478 Z góry dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.