-
MMI wysypał się soft przy próbie spolszczenia
https://cartechnology.co.uk/showthread.php?tid=46740&page=2
-
MMI wysypał się soft przy próbie spolszczenia
Owszem znalazłem coś na zagranicznym forum, z tego co widzę to ktoś sobie z tym poradził... MMI 3G czerwony ekran Metainfo CRC błąd (cartechnology.co.uk) Tylko nie bardzo rozumiem "poprawka dla polecenia" ? PROBLEM ROZWIĄZANY ! SW K_022 mają inną poprawkę dla polecenia: Oryginał dla DF SW to: Kod: flashit -a 0x00040000 -d -f /mnt/sdcard10t11/3/MU9308/fpga/41/default/SystemFPGA.hbbin Dla K_022 SW prawa łatka to: Kod: flashit -a 0x00040000 -d -f /mnt/sdcard10t11/MU9308/fpga/41/default/SystemFPGA.hbbin
-
MMI wysypał się soft przy próbie spolszczenia
No po to są chyba fora żeby można było się czegoś tu dowiedzieć ? Ale widzę że nie ma co się łudzić że ktoś pomoże, wystarczy jakieś naprowadzenie czy coś ?
-
MMI wysypał się soft przy próbie spolszczenia
forum porównujesz do mechanika Na zagranicznych forach jest wszystko tam nie ma czegoś za kasę jak na polskich forach ! Pewnie masz trochę racji że jak ktoś zapłacił to dlaczego ma ci udostępnić za free, nie chcę tego spolszczenia chcę pomocy jak to postawić nie musi być w języku polskim...
-
MMI wysypał się soft przy próbie spolszczenia
tak domyślam się że coś było nie tak z tymi plikami, na końcu wgrywania sprawdza pewnie pliki flash crc i w połowie wywala błąd. wychodzi na to że coś mu nie pasuje z plikami ? Ten temat co podałeś to gość miał inne komunikaty... Tu był soft K0206 a ja wgrywałem spolszczenie K0253 może to też było przyczyną ? Może ktoś pomóc coś podpowiedzieć ? Na pewno idzie zrobić bo już miałem propozycje z forum że zrobi mi to zdalnie ale niestety za kasę Myślałem że forum jest po to żeby wspólnie sobie pomagać i wymieniać się informacjami ? Wystarczy jakaś podpowiedź, pewnie coś trzeba zmienić w pliku Metainfo2 ?
-
MMI wysypał się soft przy próbie spolszczenia
Witam, pomoże ktoś rozwiązać ten problem. Niestety każda inna wersja skutkuje czerwonym ekranem Metainfo CRC error... A jak wkładam te spolszczenie K0253 na którym wywaliło mmi to próbuje wgrywać a później wyskakuje czerwony ekran i błąd Flash CRC error. Z góry dzięki za pomoc...w końcu to forum to trzeba sobie pomagać tak czy nie
-
MMI wysypał się soft przy próbie spolszczenia
No właśnie nie chce, wywala czerwony ekran i MetaInfo CRC error
-
Quattro B6 obserwuje zawartość MMI wysypał się soft przy próbie spolszczenia
-
MMI wysypał się soft przy próbie spolszczenia
Witam, Czy ma ktoś namiar gdzie można pobrać soft HNav_EU_K0022 Przy próbie spolszczenia wysypał się soft, wersja jaka była w mmi to K0206. Próbowałem z softem K0031 ale nie idzie wywala błąd MetaInfo CRC error. Podobno można uruchomić wersją K0022
-
Felgi 8Jx17 ET35 do B6
Myślałem o 18" ale tam rozmiar opony musiałby być 235/40 i obawiam się że byłoby już twardo, mniej komfortowo na nierównościach ?
-
Felgi 8Jx17 ET35 do B6
To super Masz w tym rozmiarze założone u siebie ?
-
Felgi 8Jx17 ET35 do B6
Witam, Obecnie mam oryginalnie założone 7,5Jx17 ET43 235/45 i te bym sobie zostawił na zimę a na lato chciałbym założyć 8Jx17 ET35 i pytanie czy nie będą za bardzo wystawać i obcierać ? Może ma ktoś założone w takim rozmiarze, będę wdzięczny za wrzucenie fotki to bym sobie zobaczył jak to wygląda wizualnie Pozdrawiam.
-
BT nie wyświetla nazwy kontaktów w rozmowach przychodzących ?
To się tylko cieszyć Widocznie w twoim przypadku jest ok, pewnie zależy od modelu BT ? To rozwiązanie jest dla tych co mają problemy z wyświetlaniem kontaktów
-
Błąd 01435 - Brake Pressure Sensor 1 (G201)
Po błędzie wynika z tego że jest jakiś problem z czujnikiem ciśnienia hamulca Czy błąd może być spowodowany starym płynem hamulcowym ? Bo sprawdzałem jakiś czas temu i kwalifikował się już do wymiany... a z braku czasu jeszcze nie wymieniłem.
-
Kontrolka niskiego stanu oleju ?
Z tym że u mnie zapaliło się raz w trasie, a teraz jeżdżąc na miejscu po mieście już się ponownie nie zapaliło ? Dziwne...
-
Błąd 01435 - Brake Pressure Sensor 1 (G201)
Witam, Czy błąd odnosi się czujnika pedału hamulca ? 01435 - Brake Pressure Sensor 1 (G201) 35-10 - - - Intermittent W czasie jazdy zapaliły mi się kontrolki ESP i ABS po zatrzymaniu i zgaszeniu już się nie zapaliły...