Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MMI wysypał się soft przy próbie spolszczenia


Quattro B6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ma ktoś namiar gdzie można pobrać soft HNav_EU_K0022

Przy próbie spolszczenia wysypał się soft, wersja jaka była w mmi to K0206.

Próbowałem z softem K0031 ale nie idzie wywala błąd MetaInfo CRC error.

Podobno można uruchomić wersją K0022

20220115_160557.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli był soft K0206 to każda wersja ruszy, nie musi być K0022, może być K0070 czy K0257.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, shaqal napisał:

Jeśli był soft K0206 to każda wersja ruszy, nie musi być K0022, może być K0070 czy K0257.

No właśnie nie chce, wywala czerwony ekran i MetaInfo CRC error

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pomoże ktoś rozwiązać ten problem. Niestety każda inna wersja skutkuje czerwonym ekranem Metainfo CRC error... A jak wkładam te spolszczenie K0253 na którym wywaliło mmi to próbuje wgrywać a później wyskakuje czerwony ekran i błąd Flash CRC error.

Z góry dzięki za pomoc...w końcu to forum to trzeba sobie pomagać tak czy nie ;)

 

20220317_110009.jpg

20220317_105750.jpg

20220317_105856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz ten sam problem, wygląda na to że Twoje pliki które wgrywałeś były uszkodzone. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak domyślam się że coś było nie tak z tymi plikami, na końcu wgrywania sprawdza pewnie pliki flash crc i w połowie wywala błąd. wychodzi na to że coś mu nie pasuje z plikami ?

Ten temat co podałeś to gość miał inne komunikaty...

Tu był soft K0206 a ja wgrywałem spolszczenie K0253 może to też było przyczyną ? Może ktoś pomóc coś podpowiedzieć ? Na pewno idzie zrobić bo już miałem propozycje z forum że zrobi mi to zdalnie ale niestety za kasę :( 

Myślałem że forum jest po to żeby wspólnie sobie pomagać i wymieniać się informacjami ? 

Wystarczy jakaś podpowiedź, pewnie coś trzeba zmienić w pliku Metainfo2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest forum, ale idąc do mechanika też przecież nie dostajesz wszystkiego za free a trzeba płacić. Niektórzy też musieli zapłacić by mieć spolszczenie oraz inne pliki, no chyba że ściągasz z chomika i zacierasz ręce że zaoszczędziłeś 100zł na kupnie czegoś a później okazuje się że to była lipa :guma: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum porównujesz do mechanika ;) Na zagranicznych forach jest wszystko tam nie ma czegoś za kasę jak na polskich forach !

Pewnie masz trochę racji że jak ktoś zapłacił to dlaczego ma ci udostępnić za free, nie chcę tego spolszczenia chcę pomocy jak to postawić nie musi być w języku polskim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrywanie softów, map oraz naprawy 5F są dla niektórych źródłem utrzymania, więc nie ma się co dziwić, że nie dostaniesz informacji za free, co masz teraz zrobić. Nie stracą tylko Ciebie jako potencjalnego klienta ale wszystkich następnych, którzy to przeczytają:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po to są chyba fora żeby można było się czegoś tu dowiedzieć ? 

Ale widzę że nie ma co się łudzić że ktoś pomoże, wystarczy jakieś naprowadzenie czy coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Quattro B6 napisał:

No po to są chyba fora żeby można było się czegoś tu dowiedzieć ? 

Ale widzę że nie ma co się łudzić że ktoś pomoże, wystarczy jakieś naprowadzenie czy coś ?

W bardzo wielu kwestiach można tu uzyskać pomoc, więc nie narzekajcie. Dodam tylko, że pomoc odbywa się tu dobrowolnie i nikt nie ma praw do  roszczeń do otrzymania odpowiedzi, tylko dlatego bo jest forum. Jeżeli ktoś pomoże to się cieszcie, jeżeli nie to nie narzekajcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli odwołujesz się do zagranicznego forum to czemu nie wpiszesz w wujka guugla błąd jaki wyskakuje Ci na mmi? Przecież ten "mm3g emApp..." to błąd i  ja po wpisaniu tego w google wyskoczyła mi lista o takim samym błędzie i można było się dowiedzieć tam co zrobić by usunąć ten błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem znalazłem coś na zagranicznym forum, z tego co widzę to ktoś sobie z tym poradził... 

MMI 3G czerwony ekran Metainfo CRC błąd (cartechnology.co.uk)

Tylko nie bardzo rozumiem "poprawka dla polecenia" ?

PROBLEM ROZWIĄZANY  !

SW K_022 mają inną poprawkę dla polecenia:

Oryginał dla DF SW to:
 

Kod:

flashit -a 0x00040000 -d -f /mnt/sdcard10t11/3/MU9308/fpga/41/default/SystemFPGA.hbbin


Dla K_022 SW prawa łatka to:
 

Kod:

flashit -a 0x00040000 -d -f /mnt/sdcard10t11/MU9308/fpga/41/default/SystemFPGA.hbbin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...