Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z przyuczeniem licznika RB4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem z adaptacją licznika :( z 8E0 920 900 L RB4 D35 na 8E0 920 930 S RB4 D36 czyli zamienne.
Problem polega na tym iż przy adaptacji kanał 50 gdzie w oknach powinien pojawić się nr VIN pokazuje się
komunikat System Not OK :(
Dodam że czasy blokady na kanale 24 to 0.0

ef7543fb6a8e818fmed.jpg

Edytowane przez Quattro B6

Opublikowano

Ktory pin wpisujesz w tym kanale?

Opublikowano
  • Autor

Ktory pin wpisujesz w tym kanale?

Pin w kanale 50 wpisuję stary...

Opublikowano

A logujesz sie nowym? Otwierasz sterownik, 11 login, wpisujesz nowy pin, adaptacje, kanal 50, tam stary i voila!

Edytowane przez OskiUK

Opublikowano
  • Autor

A logujesz sie nowym? Otwierasz sterownik, 11 login, wpisujesz nowy pin, adaptacje, kanal 50, tam stary i voila!

dokładnie tak robię i nic tak jak opisałem wcześniej System Not OK :(

Opublikowano

Ustaw zegary w tryb 4, i uzyj starego pinu do zalogowania.

Opublikowano
  • Autor

?


Ustaw zegary w tryb 4, i uzyj starego pinu do zalogowania.

nie bardzo rozumiem co masz na myśli ?

Wkładając nowe zegary to IMMO ma automatyczny status 4.

Edytowane przez Quattro B6

Opublikowano

To sa fabrycznie nowe zegary? Zapewne nie;) Nie beda miec automatycznie trybu 4. Musisz to wymusic, np VAG eeprom programmer.

Opublikowano
  • Autor

To sa fabrycznie nowe zegary? Zapewne nie;) Nie beda miec automatycznie trybu 4. Musisz to wymusic, np VAG eeprom programmer.

A to nie jest to ?

dd1d78bad70763d7med.jpg

Opublikowano

Nie nie, zegary musisz ustawic w tryb programowania, 4ty

Opublikowano

Tak. W tym bloku co pokazałeś jest status immo. 4 czyli new

Opublikowano

Skoro to to samo, to do zegarow powinienes zalogowac sie starym pinem i ten sam pin wpisac w kanale 50.

Opublikowano
  • Autor

To sa fabrycznie nowe zegary? Zapewne nie;) Nie beda miec automatycznie trybu 4. Musisz to wymusic, np VAG eeprom programmer.

tą wersją to zrobię VAG eeprom programmer 1.18 ? Jak mam to ustawić ?

Opublikowano

Nie wiem czy ta. 1.19g dziala na 100%. Wybierz dash -> Bosch -> Audi A4 -> Set newmode.

39178d98915552f40c18a3b652910044.jpg

Moze nie przejsc za pierwszym razem i wywalic blad.

Opublikowano
  • Autor

Skoro to to samo, to do zegarow powinienes zalogowac sie starym pinem i ten sam pin wpisac w kanale 50.

czyli pin od nowych zegarów mam nie wpisywać przy logowaniu tylko swój stary pin ? Hm...

Opublikowano

Jesli Cwiara pisze, ze to to samo to sprobuj starym pinem sie zalogowac. Ja od jakiegos juz czasu robie tak jak napisalem powyzej, ale nie skojarzylem statusu z VCDS.

Nie rozumiem tylko jednego - uzywane zegary po zgaszeniu zaplonu nie utrzymaja statusu 4.

Edytowane przez OskiUK

Opublikowano
  • Autor

Tak. W tym bloku co pokazałeś jest status immo. 4 czyli new

Czyli generalnie przy tych ustawieniach powinien się przyuczyć a nie chce :(

4e451f834dd41ab8med.jpg

Opublikowano

Zrob jak Ci napisalem i daj znac co wyszlo.

Opublikowano

Skoro to to samo, to do zegarow powinienes zalogowac sie starym pinem i ten sam pin wpisac w kanale 50.

Dlaczego myślisz po wypowiedzi Cwiara że powinien się zalogować starym PINEM?

Przecież starego PINU mu nie przyjmie. Wywali odrazu błąd że nie poprawny PIN.

Jak zaloguje się nowym PINEM to licznik przechodzi w Newmode więc jest wszystko ok, tylko co innego blokuje przyuczenie...

Opublikowano

Temat przecwiczony, nie tylko przeze mnie. Jeśli ustawisz zegary VEPem w tryb 4 wtedy przyjmą stary pin. Dlatego napisałem, by ów VEPem wymusił newmode na zegarach i zalogowal się starym pinem - przejdzie.

Nie zmienilem zdania po wypowiedzi Grzeska, nie skojarzylem po prostu trybu immo z trybem newmode w zegarach. To nie do końca to samo, bo vcds przepiszesz immo w trybie 4, ale np przebiegu juz nie zmienisz. VEP to ogarnia.

Edytowane przez OskiUK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.