Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OskiUK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OskiUK

  1. Edgar to daj jeszcze info, ze 4014 blokuje do sfd...
  2. Jest, zapraszam w Poznaniu, zrobie.
  3. Radio, światłowody, antena gps, troche kabli, pinow i pewnie kilka innych pier**l Gateway może zostac
  4. Nie beda, to zupelnie inna bajka. To zreszta nie sa mapy google
  5. Brałem. Napisałem przeciez ze dziala kilka rzeczy na sim
  6. Ja mimo roznicy w cenie bralem z sim
  7. Potwierdzam, ze google earth przestalo dzialac na jednostkach sprzed 2018 czy 19. Sim jednak da Ci wyszukiwanie online w navi, pogode, ceny paliw, kilka innych pier**l i jesli dobrze poszukasz to traffic online.
  8. Tak, robilem juz swapa na 4h0...670
  9. Do c6, w miejsce 2g gdzie ori bylo basic plus.
  10. Da się bez problemu. Potrzebujesz m. in. sterownik kamery 8t0910441. Wszystko już było dokładnie rozpisane.
  11. Miał ktoś do czynienia z 3gp z końcówka 648b? W Google nic nie mogę znaleźć na temat tej jednostki.
  12. Kabel kkl i nefmoto flasher z trybu polecen;-) odpisalem Ci na PW.
  13. Albo naprawić, albo wymienić plus odkodowac immo plus przebieg. Nr licznika nie ma znaczenia bylebyl od diesla do diesla, od benzyny do benzyny.
  14. Podaj kodowanie i co masz w aucie. Może się uda przywrócić co pozmieniales Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Nie ma czegoś takiego jak ustawienia fabryczne. Moduł kodujesz pod auto. Chcesz odesłać czy coś nakręciłeś przy kodowaniu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Nie do końca. A w czym problem? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Tak to już bywa z ryżem;) Jak jesteś z okolic Poznania to mogę Ci to ogarnąć. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Wymus vcds downgrade firmware Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. No masz wskazówki zle zlozone. Obrotek jest za wysoko Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. 1. Nie 2. Tak, ale z dostępem do licznika Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. OskiUK odpowiedział(a) na paradox2604 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak znasz pin i transponder jest prekodowany pod audi to tak.
  22. Sprawdź cała wiązkę do pompek i to okrągłe gniazdo w głowicy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. OskiUK odpowiedział(a) na jamper temat w Audi A4 B6/B7
    Sorry, asr (korekta w tele) ale zapomnialem ze to trojkat a nie A. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.