Treść opublikowana przez OskiUK
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
3853?
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
Edgar to daj jeszcze info, ze 4014 blokuje do sfd...
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Jest, zapraszam w Poznaniu, zrobie.
-
Concert->MMI 3g+
Radio, światłowody, antena gps, troche kabli, pinow i pewnie kilka innych pier**l Gateway może zostac
-
MMI 3G+ co daje wersja z SIM?
Nie beda, to zupelnie inna bajka. To zreszta nie sa mapy google
-
MMI 3G+ co daje wersja z SIM?
Brałem. Napisałem przeciez ze dziala kilka rzeczy na sim
-
MMI 3G+ co daje wersja z SIM?
Ja mimo roznicy w cenie bralem z sim
-
MMI 3G+ co daje wersja z SIM?
Potwierdzam, ze google earth przestalo dzialac na jednostkach sprzed 2018 czy 19. Sim jednak da Ci wyszukiwanie online w navi, pogode, ceny paliw, kilka innych pier**l i jesli dobrze poszukasz to traffic online.
-
Wymiana na MMI 3G / 3G+ Audi A4 B8 po lifcie
Tak, robilem juz swapa na 4h0...670
-
Wymiana na MMI 3G / 3G+ Audi A4 B8 po lifcie
Do c6, w miejsce 2g gdzie ori bylo basic plus.
-
kamera cofania
Da się bez problemu. Potrzebujesz m. in. sterownik kamery 8t0910441. Wszystko już było dokładnie rozpisane.
-
Wymiana na MMI 3G / 3G+ Audi A4 B8 po lifcie
4h0035648b
-
Wymiana na MMI 3G / 3G+ Audi A4 B8 po lifcie
Miał ktoś do czynienia z 3gp z końcówka 648b? W Google nic nie mogę znaleźć na temat tej jednostki.
-
Prośba o odczytanie PIN
Kabel kkl i nefmoto flasher z trybu polecen;-) odpisalem Ci na PW.
-
A3 8P ŚWIECI DEF
Albo naprawić, albo wymienić plus odkodowac immo plus przebieg. Nr licznika nie ma znaczenia bylebyl od diesla do diesla, od benzyny do benzyny.
-
Reset Modułu Komfortu
Podaj kodowanie i co masz w aucie. Może się uda przywrócić co pozmieniales Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Reset Modułu Komfortu
Nie ma czegoś takiego jak ustawienia fabryczne. Moduł kodujesz pod auto. Chcesz odesłać czy coś nakręciłeś przy kodowaniu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Reset Modułu Komfortu
Nie do końca. A w czym problem? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
RNSE 192 SW: X----
Tak to już bywa z ryżem;) Jak jesteś z okolic Poznania to mogę Ci to ogarnąć. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
RNSE 192 SW: X----
Wymus vcds downgrade firmware Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
No masz wskazówki zle zlozone. Obrotek jest za wysoko Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Viaken V-scan vag mini a odczyt PINu immo?
1. Nie 2. Tak, ale z dostępem do licznika Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
wymontowanie immo
Jak znasz pin i transponder jest prekodowany pod audi to tak.
-
1.9TDI Bipy Przekroczony zakres regulacji
Sprawdź cała wiązkę do pompek i to okrągłe gniazdo w głowicy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nieznany kominikat.
Sorry, asr (korekta w tele) ale zapomnialem ze to trojkat a nie A. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk