Treść opublikowana przez OskiUK
-
Zachowanie klimatronika na auto - czy poprawne
Panowie, jak u Was z zachowaniem klimatronika na ustawieniu na auto w upaly? U siebie zauwazylem, ze przy ustawieniu na auto na 16-18, przy temperaturze na dworze okolo 20 i nagrzanym wnetrzu auta z nawiewow leci letnie powietrze na max obrotow, dopiero po chwili, gdy kabina sie wychlodzi zaczyna leciec chlodniejsze, az w koncu zaczyna wiac zimnym przy 1-2 kreskach. Na logike to nie wali mrozem w twarz, ale niech mnie ktos upewni albo poprawi.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Rb4 mozna zrobic kabelkiem za pare zlotych I darmowym softem. Opisalem to w tym watku. Sent from my SM-G900F using Tapatalk
-
Wieje powietrzem na nogi z okolic nagrzewnicy.
Klapy pracuja jak nalezy. Zdaje sie, ze czegos brakuje, bo skupilem sie na tym i wieje z temperatura plynu chlodniczego. Im bardziej auto rozgrzane tym cieplejsze wieje, nawet z wlaczona klima. Sent from my SM-G900F using Tapatalk
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Nie ma znaczenia.
-
Wieje powietrzem na nogi z okolic nagrzewnicy.
Panowie, pytanie z cyklu czy czegos brakuje:) Niezaleznie od ustawien klimatronika wieje mi na nogi, a konkretnie ze szczeliny przy nagrzewnicy. Jedyny silniczek jaki mam po stronie kierowcy (cieplo/zimno) pracuje, na klimatroniku zero błędów. Tak jakby ktoredys bokiem uciekało powietrze. Zaznaczylem to na zdjeciu, auto to anglik. Sent from my SM-G900F using Tapatalk Nikt, nic, panowie?
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Luzik:) Dzieki mimo wszystko Sent from my SM-G900F using Tapatalk
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
To nie ta sprezarka. Ja mam taka tarczke http://www.polarbearinc.com/Webstore/images/products/HD/clutches/CA166.jpg Sent from my SM-G900F using Tapatalk
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
No wlasnie probuje dlugim, solidnym srubokretem to podwazyc z kazdej strony ale nie schodzi. Jak dobrze rozumiem ta blacha osadzona jest na wieloklinie na walku? Kurde, nie chce jej zniszczyc.
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Odgrzeje kotleta Jak zdjac ta oslone sprzegla w 6seu12c? Odkrecam srube 10tke i probuje podwazyc ta blache ale ani drgnie. Pomocy
-
Numer czesci sprezarki AWX 2002 - zamiennik
OK, znalazlem. Moze komus sie przyda 8e0 260 805m. Dzieki za pomoc;) Sent from my SM-G900F using Tapatalk
-
AVB kopci na szaro po wymianie UPG
Sprawa do zamkniecia. Wyszlo na to, ze wtrysk lal, wymienilem na uzywke i jest ok. Woda w intercoolerze byla, ale nie wiecej niz kilka kropel;)
-
Numer czesci sprezarki AWX 2002 - zamiennik
O dzieki:) Udalo mi sie znalezc jeszcze BF ale to drugie oznaczenie jest inne - u mnie 6seu12c, natomiast w powyzszych 6seu14c. Ma to znaczenie? EDIT: Wg ETKI te sprezarki sa do benzyny po 2003. Na zdjeciach tez inaczej wygladaja
-
Numer czesci sprezarki AWX 2002 - zamiennik
Panowie, poprosze o pomoc. Umarla mi sprezarka, zatarla sie i zerwalo sie sprzeglo. Szukam nowej ale problem, ze nigdzie nie moge znalezc o takim samym numerze jak moja 8E0 260 805D (6SEU12C). Moja ETKA pokazuje zamiennik 8E0 260 850AB, ale tego tez nie moge znalezc. Jakie numery jeszcze podejda, gdyz domyslam sie, ze pomiedzy D a AB jeszcze cos bedzie:) Dzieki!
-
AVB kopci na szaro po wymianie UPG
Na 4 cylindrze pil płyn, uszelka była walnieta. Przy słabej kompresji będzie tak kopcic? Pierścionki? Podmienie jutro pompki i sprawdze czy się coś zmieni. Generalnie trapi mnie pytanie dlaczego na szaro... Sent from my SM-G900F using Tapatalk
-
AVB kopci na szaro po wymianie UPG
Chlopaki pomocy. Po wymianie uszczelki pod glowica auto zaczęło kopcic na szaro/siwo. Po odpaleniu z wydechu nie leci nic, dopiero po chwili zaczyna walić na szaro, aż zostawia za sobą ogromną chmurę gryzacego, smierdzacego dymu. Nie ma znaczenia czy auto zimne czy ciepłe. Auto stało pod chmurka 2 miesiące że ściągnięta czapka, intercooler na montaż szedl z drugiej ręki i nie dam sobie ręki uciąć ale wydaje mi się, że trochę wody z niego wylecialo. Sprawdzalem VCDS pompki, na 3 cylindrze korekcja 2.99. Bipy w normie. Auto ciężko pali, potrzeba chwili by zalapalo. Synchronizację ustawilem na 0.0. Gdzie zacząć? Czy pompka może tak lac? Nie dawałoby to czarnego dymu? Sent from my SM-G900F using Tapatalk
-
Wymiana foteli przednich oraz tylnej kanapy w Audi A4 B6
Nie ma sprawy
-
Wymiana foteli przednich oraz tylnej kanapy w Audi A4 B6
Dzis wymienialem u siebie i to jednak jest spline 10 i torx 15. Sent from my SM-G900F using Tapatalk
-
Fotele z A6 C5
Dzieki Ci:) Sent from my SM-G900F using Tapatalk
-
Fotele z A6 C5
Chlopaki, jak w temacie. Czy fotele z A6 C5 podejda do B6 bez przerobek? Podziekowal z gory:) Sent from my SM-G900F using Tapatalk
-
Wymiana foteli przednich oraz tylnej kanapy w Audi A4 B6
Tam jest spline 8, pozatym torx 20 albo 25 Sent from my SM-G900F using Tapatalk
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
A co to za znaczenie ma? Szczegolnie w b6?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Poszukaj w temacie. Opisalem jak to zrobic kablem of vaga.
-
Rorzad - rolki INA/NTN / pasek bije.
Podmienilem mocowanie walka z panewkami z tego samego silnika z którego pochodzi wałek. Bicie się zmniejszyło, wiec to będą albo jak piszesz panewki pod walkiem albo owe gniazda. Walek jest prosty jak dzida, kolo osadzone na tiptop;) Myślę nad wymiana głowicy z tego avb za jakiś miesiąc, gora dwa, tam wałek chodził prosto plus gniazda pompek są w dużo lepszym stanie. Jak duże jest ryzyko, ze wałek się zwichruje przez te dwa miesiące? Sent from my SM-G900F using Tapatalk
-
Rorzad - rolki INA/NTN / pasek bije.
Nie, nie mialem. Ten walek wyciagalem dzis rano z AVB, w ktorym chodzil idealnie prosto Ale mi teraz wkreciles Chyba sie rusza, ale w takim razie gdzie bedzie problem? Panewki? Mocowanie walka? Na starym walku dzialo sie dokladnie to samo.
-
Rorzad - rolki INA/NTN / pasek bije.
Podziekowal bardzo:) I lipa. Walek wymienilem, kolo 100% proste i dalej to samo. Nie widze bicia na rolce, pompie, napinaczu. Zastanawiam sie czy oby sam pasek nie jest trefny. Na sciance widac miejscami "zbrojenia". Staralem sie nagrac filmik ale kiepsko, mozliwe, ze ktos cos dojrzy. https://www.youtube.com/watch?v=fjff77N4OTA