Treść opublikowana przez OskiUK
-
Akcja wymiany pompowtryskiwaczy w serwisie
A niby dlaczego? 2 lata temu w Vectrze 03 wymieniali mi sprezyne od recznego w ramach akcji serwisowej, wiec nie widze nic dziwnego. Poza tym kto leci? Wklepac VIN czy copy/paste to chwila
-
Akcja wymiany pompowtryskiwaczy w serwisie
Na moj 02 AWX tez nic nie ma.
-
Nieuczciwy sprzedawca Allegro - Rozwiazane
Pomysl z sms jest dobry. Nie jestem zlosliwym ani msciwym czlowiekiem i z komentarzem sie jeszcze wstrzymalem. Wysle sms i zobaczymy jak sie ustosunkuje, czy odpowie czy zleje temat. Ciekaw jestem ilu jego klientow nieswiadomie ze skladakami jezdzi
-
Nieuczciwy sprzedawca Allegro - Rozwiazane
Taki mam zamiar, chcialem przestrzec innych. Typ nie odbiera, nie odpisuje. Na kazdej aukcji "zaufaj profesjonalistom"
-
Nieuczciwy sprzedawca Allegro - Rozwiazane
Nie wiem, nie znam numerow ale skoro przedmiot opisany jest jako Nawigacja A4 o takim a takim numerze, a w rzeczywistosci jest to co innego to chyba jest to nieuczciwe, prawda? Nie mozna opisac "A3 z panelem od A4?"
-
Nieuczciwy sprzedawca Allegro - Rozwiazane
Nie wiem czy dobry dzial, ale co tam. Ku przestrodze dla wszystkich. Uwaga na sprzedajacego ***. Zakupilem ostatnio u niego RNSE-PU, rzekomo 8E0 035 193 T (konkretnie kupila moja mama i przeslala dalej do UK). Co sie okazuje? To jakas rzeba - VCDS podaje 193G, plecy sa z A3, panel byl przekladany. Na pytania nie odpowiada, poza jednym lakonicznym "zostanie wyslane jutro". SPRAWA WYJASNIONA, TEMAT MOZNA USUNAC
-
Syrena alarmu
Po prawej, za tapicerka. Sent from my Kestrel using Tapatalk
-
Kąt synchronizacji wałka rozrządu
Bedziesz oszczedzac to sie predzej czy pozniej zemsci. Wymien caly komplet i masz problem z glowy i spokojny sen. Daj foto tych startych zabkow:) Sent from my Kestrel using Tapatalk
-
Kąt synchronizacji wałka rozrządu
Kolego, jak nastepnym razem luz sie powtorzy, moze byc za pozno. Piszesz, ze zeby na pasku poniszczone. Przemysl wymiane, powaznie. Sent from my Kestrel using Tapatalk
-
Kąt synchronizacji wałka rozrządu
Tak, jest tam napinacz. Zwichrowany bedzie powodowac to co u Ciebie. Jesli pasek ma luz i poniszczone zabki to tylko wymiana.
-
Kąt synchronizacji wałka rozrządu
Wymieniaj predko, bo pozniej beda wieksze koszta. Caly komplet. Masz przyczyne skokow kata. Sent from my Kestrel using Tapatalk
-
audi a4 b6 1.9tdi awx 131km, rosnąca temperatura wyrzucanie płynu chłodniczego
Z ciekawosci, na ktorym cylindrze puscila? Sent from my Kestrel using Tapatalk
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Tak pytam, z ciekawosci, bo z dotychczasowego doswiadczenia nie mialem problemow z zaadoptowaniem rb4 majac piny (poza VINem z dawcy). Nie madruje sie, po prostu sadzilem, ze to strzelanie do komara z armaty
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Panowie, a jaki jest sens wsady kopiowac "chinczykiem"? Nie jest bezpieczniej pin wyciagnac klonem i zaadoptowac licznik vcds? Sent from my Kestrel using Tapatalk
-
RNS-E samosciemnianie ekranu / czujnik swiatla
Jest jakby zbyt czule. Czasami mam wrazenie, ze ekran migocze w sensie sciemnia sie i rozjasnia. Niestety nigdzie nie moge znalezc sposobu na wylaczenie czujnika swiatla, oprocz wlaczonych swiatel:( Sent from my Kestrel using Tapatalk
-
RNS-E samosciemnianie ekranu / czujnik swiatla
Panowie, potrzebuje pomocy, proszę. Zainstalowalem wczoraj rnse w miejsce concerta 3. Wszystko ładnie tylko nie wiem jak wylaczyc samosciemnianie navi. Manualne ustawianie jasnosci ekranu nie działa, a każde drobne zasłonięcie/odsloniecie nawet przy kreceniu kierownica czujnika w zegarach powoduje sciemnianie/rozjasnianie ekranu, co jest denerwujace. Na wiki Ross nic nie znalazłem. Nikt, nic? Sent from my Kestrel using Tapatalk
-
Wymiana czujnika położenia pedału sprzęgła
Smiem twierdzic, ze hamulca, ale VAG prawde Ci powie;)
-
Kąt synchronizacji wałka rozrządu
Nie sadze, by zmienialo sie podczas jazdy jakos drastycznie. Ale oczywiscie warto zrobic logi.
-
Kąt synchronizacji wałka rozrządu
No tak, 0.6 na nowym. Przeciez napinacz tez nie jest calkiem sztywny, jak i rolka;) Tomcioidzi, -2.8 miesci sie w normie, a google twierdzi nawet, ze na takim kacie auto czuje sie lepiej.
-
Kąt synchronizacji wałka rozrządu
-2.8 ponoc zle nie jest. U mnie na rozgrzanym (>80st) waha sie pomiedzy 0 a 0.6. Strzelam. ze na skoki wartosci ma wplyw napinacz...
-
Znikajacy blyskawicznie plyn bez innych objawow. UPG?
U mnie poza znikaniem plynu, walilo cisnienie w uklad chlodzenia;) 01/10 - Auto przeszlo test bojowy. Trasa Manchester -> Liverpool -> Manchester, okolo 100km, objawy zniknely jak reka odjal. Temperatura na 90st przez caly czas, zero erupcji ze zbiorniczka nawet na goracym silniku Z nagrzewnica okazal sie tez problem, jest przytkana, na opalonym silniku moge sciagnac waz powrotny i leci z niej maly strumyczek;) Kwalifikuje sie do wymiany.
-
Znikajacy blyskawicznie plyn bez innych objawow. UPG?
No to potwierdze Wasze wypowiedzi chlopaki, niestety wychodzi na UPG. Od ostatniego postu zgubilo mi plyn dwukrotnie tego samego dnia, na trasie okolo 200km autostrada. Dwa razy uzupelnialem w odstepie 100km (koniec sierpnia), pozniej juz nic a nic. Niestety uklad sie definitywnie zapowietrza, szybciej przy jezdzie na wyzszych obrotach (choc co dziwne od ostatniego razu kilka razy juz lecialem po 200km autostrada i nic sie nie dzialo), raz chlodnica zimna przy nagrzanym silniku, raz nagrzewnica grzeje i przestaje, na zimnym trzymie cisnienie. Na dodatek podwiesilem butelke pod zbiorniczek, zalalem swiezym plynem i po doslowienie 5km spokojnej jazdy juz mam plyn w butelce, w objetosci okolo lyzeczki. Bankowo dmucha z cylindra. Jako, ze kiepsko u mnie z czasem mysle o zakupie glowicy, zrobienie jej i przelozenie uszczelki w weekend, a jesli moja bedzie ok to ja odsprzedam. Pytanko czy z AWX z passata jest identyczna? Wiem, ze silnik ten sam, no ale;) 25/09 Maly update z dzis rana. Lecialem autostrada, okolo 5 mil, nagle bang! Kontrolka plynu, temperatura na 110. Zjechalem na bok, maska w gore. Butelka pod zbiorniczkiem pusta, powoli odkrecilem korek, dopiero wtedy wywalilo plyn, okolo 2 litrow ladnie do butelki. Wniosek zatem nie wywala plynu podczas jazdy, cisnienie nie jest za wysokie. Znow zglupialem i znow zwatpilem w glowice:( 27/09 No to leci glowica jednak. Pompe musial poprzedni wlasciciel robic, bo jest nowa, a caly rozrzad w kolorze rdzy. Mam nadzieje jutro to skonczyc, jesli nic mi nie wypadnie i zdam raport;) 29/09 Czapka i uszczelka wymienione. Przestal sie grzac, zapowietrzac, jakos lepiej pracuje. Nie wnikam czy to wina uszczelki, czy samej glowicy. Na uszczelce tragedii nie bylo, no ale... Ktos jak juz wspomnialem borykal sie z tym problemem, na 100% ciekla pompa wody, no i ktos chyba pojecia nie mial co to plyn chlodzacy. Problem mam nadzieje zazegnany!
-
Syrena alarmu
Tak, mam ta stara kwadratowa. Dzieki za info, zakupie nowego typu;)
-
Syrena alarmu
Tak, mam zakodowanie pikniecie przy otwieraniu i zamykaniu, dodatkowo gdy aktywuje sie alarm migaja tylko kierunki. Myslalem o bezpieczniku, ale nie moge go znalezc, nie mam go w spisie
-
Syrena alarmu
Wiem, wiem, znalazlem watek opisujacy wymiane baterii na "paluszki". Rzecz w tym, iz ponoc padniete baterie/syrena wywala blad w komforcie. U mnie nic nie ma.