Treść opublikowana przez OskiUK
-
interfejs K+CAN Commander PIN
Tak, ale musisz sie popdpiac do auta. Z dumpa crypto nie odczytasz pinu. A co do klonow to "dzialaja" jak loteria a pozniej def/error;)
-
interfejs K+CAN Commander PIN
Wyslij mi dumpa na priv to zobqcze co da sie zrobic
-
interfejs K+CAN Commander PIN
Z tego powinienes zwyklym kklem wyciagnac pin.
-
interfejs K+CAN Commander PIN
Szafa non crypto to licznik ze wczesnych rb4, nie zaszyfrowany. Jaki masz rocznik auta?
-
interfejs K+CAN Commander PIN
Ad 1. Tylko szafy non crypto Ad 2. VDC tylko oryginal, klon nie dziala z RBx. Soft nie dziala z KKL Ad 3. Tak, ale nie dziala z KKL
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek w Audi A4 B6
Dzieki za odpowiedz. Moduly angielskie bede montowac do angola oczywiscie;)
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek w Audi A4 B6
Panowie, podepne sie. Orientuje sie ktos czy moduly 8E2959801F i analogicznie 802F (anglik) obsluguja skladanie lusterek?
-
interfejs K+CAN Commander PIN
No wiadomo, do kombajnow porownywac nie ma co. Ale do amatorskiej zabawy sie nadaje - daje rade.
-
interfejs K+CAN Commander PIN
U mnie kabel K+can nie hasa z VEP Tylko KKL. [OT] Przelamales sie co do VEP? Nie taki diablel straszny..
-
interfejs K+CAN Commander PIN
KKL + VAG eeprom programmer wyciagnie pin tylko z non-crypto, znaczy sie z dumpa mozna samemu przeliczyc. To duzo bezpieczniejsze niz K+CAN Commaner, jesli tylko odczytujesz eeprom i nie zapisujesz modyfikowanego wlasnorecznie to jest bezpieczne.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Ha, nie działa;) Myślałem, ze chodzi o wskazania prędkościomierza przy CANie. Udalo mi sie odpalic 8e0920980J z benzyny. Podmienilem tarcze na diesla, dopisalem immo i kluczyki. W dumpie odnalazlem i podmienilem bajty odpowiedzialne za obroty, wrzucilem dumpa do zegarow i dziala;) Teraz pozostaje mi rozkminic offset od grzania swiec i bedzie super;) Dla zainteresowanych: 16 bajtow od offsetu h320 odpowiada za wskazania predkosciomierza (do rozpracowania, poki co wiem, ze przy skali do 260 w angliku i kontynencie rozni sie czterema bajtami offset 324-325 oraz 32C-32D). Moze byc pomocne przy podmianie tarcz na eSke;) offset 330 wartosc hA0 to obroty benzyny, natomiast h78 to diesel offset 335 tez sa dwie rozne wartosci dla licznikow: benzyna h65, diesel h64 - nie mam pojecia od czego jeszcze, mozliwe, ze swiece, ale sprawdze jak beda z rana grzaly. Tak wyglada kwestia zabawy z obrotami Nie biore zadnej odpowiedzialnosci za uwalone liczniki, jesli chcecie skorzystac z powyzszego, aczkolwiek spedzilem w aucie cala sobote i na 5 testowych szaf wszystkie zyja;)
-
Wymiana czujnika położenia pedału sprzęgła
Bez odlaczania aku
-
Problem z tempomatem po retrofit - rozwiazane
Pod pedałem sprzęgła;)
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Ja z troche innej beczki - VIN auta WAUZZZ8E82A029645, MY 2002 angik. Oryginalne zegary to 8E0 920 950 F (diesel). Wpadly mi w lapska zegary od Cabrio 8H0 920 980JX (benzyna), w ktorych udalo mi sie przepisac immo, dopisac kluczyki i wyzerowac przebieg. Z tego co mi wiadomo cabrio b6 wychodzily od 2003, jak to zatem jest z licznikiem u mnie? Wg etki i wszystkiego powyzej, licznik z 2003 nie ma prawa dzialac poprawnie w 2002, a jednak i poziom paliwa i predkosc dziala jak nalezy (03 czyta po CAN). Czy to oznacza, ze moge teoretycznie wrzucic zegary z nowszego rocznika? Druga rzecz, czy jest ktos w stanie przerobic dumpa by wskazowki dzialaly jak w klekocie i ustawic poprawny przebieg? Tym co mam: VCDS i eeprom programmer wiecej niz zdzialam. Teraz w dumpie dojrzalem date 06.08.04
-
Golf MK4 2.3 V5 problem z paskiem lub osprzetem.
Strzal w dziesiatke Zibi Wymieniony rozrusznik i cisza jak makiem zasial, podziekowal bardzo
-
Golf MK4 2.3 V5 problem z paskiem lub osprzetem.
No tak, masz racje. Chyba za krotko sypiam lol. Nie odpalalem bez paska, nie wiem, jakos sie uparlem z tym sprzegielkiem[emoji57] [emoji85] Dzieki, niebawem sprobuje i poinformuje. Jesli to rozrusznik taniej bedzie mi go wymienic niz bawic sie w regeneracje. Uzywki od £30 z gwarancja;) No ok, zrzucilem pasek i halas pozostal, wiec pozostaje rozrusznik. Zibione - dzieki Ci wielkie:) Zamiawiam starter i czekam na dostawe.
-
Golf MK4 2.3 V5 problem z paskiem lub osprzetem.
Tak, wlasnie o ten pisk mi chodzi Doszla zatem 4ta rzecz do sprawdzenia.
-
Skoda octavia I
Silnik to zapewne ARZ, takiego szukaj na allegro. Na eBay w UK od £350 w gore plus robocizna, plyny etc. Policz czy sie kalkuluje przy max kosztach.
-
Golf MK4 2.3 V5 problem z paskiem lub osprzetem.
Panowie i Panie. Mam problem z golfem 4ka, a konkretnie z osprzetem paska. Przy 9 na 10 uruchomien silnika wydaje przez sekunde, dwie piszczacy dzwiek, ktory nie powraca az do ponownego uruchomienia silnika. Podmienialem pasek i napinacz, ale sadze, ze problem lezy w sprzegielku alternatora lub kompresora (nie wiem jak pompa wspomagania). Nie chce wymieniac wszyskiego po kolei, bo luzow na rolkach nie ma, a inaczej nie wiem jak winowajce odnalezc przy -5 Spotkal sie ktos z takim przypadkiem? Wrzucilem film na yt: https://www.youtube.com/watch?v=ho2e426_k90&feature=youtu.be Z gory dzieki!
-
RNS E Bluetooth brak komunikacji po lini K
U mnie dokladnie to samo. Jedynie z BT jest problem przez KKL, laczy sie za 2-3 razem.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
W UK nie ma zegara radiowego, zaden licznik w MPH nie ma zlacza.
-
Mapy RNS E 2015 8P0 919 884 CB
A oryginal jaki masz? Tj, ktory rok? Ja stawiam na cos z softem. Wgraj ponownie 0650 i zobacz czy oryginal pojdzie. W temacie nagrywania DVD to malo ktora nagrywarka daje rade wypalic poprawnie, niestety. W przypadku niekompatybilnej nagrywarki masz wlasnie komunikat o upgrade softu, a nie wersji map.
-
Syrena alarmu
Tak, to moze i najprawdopodobniej jest bateria.
-
Syrena alarmu
Bombel, ja Cie prosze.
-
Syrena alarmu
Jest zgrzewana, jedynie rozcinanie wchodzi w gre. Jest gdzie na angielskim forum opisanr jak to zrobic, jak znajde link to podrzuce.