Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OskiUK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OskiUK

  1. Tak, ale musisz sie popdpiac do auta. Z dumpa crypto nie odczytasz pinu. A co do klonow to "dzialaja" jak loteria a pozniej def/error;)
  2. Wyslij mi dumpa na priv to zobqcze co da sie zrobic
  3. Z tego powinienes zwyklym kklem wyciagnac pin.
  4. Szafa non crypto to licznik ze wczesnych rb4, nie zaszyfrowany. Jaki masz rocznik auta?
  5. Ad 1. Tylko szafy non crypto Ad 2. VDC tylko oryginal, klon nie dziala z RBx. Soft nie dziala z KKL Ad 3. Tak, ale nie dziala z KKL
  6. Dzieki za odpowiedz. Moduly angielskie bede montowac do angola oczywiscie;)
  7. Panowie, podepne sie. Orientuje sie ktos czy moduly 8E2959801F i analogicznie 802F (anglik) obsluguja skladanie lusterek?
  8. No wiadomo, do kombajnow porownywac nie ma co. Ale do amatorskiej zabawy sie nadaje - daje rade.
  9. U mnie kabel K+can nie hasa z VEP Tylko KKL. [OT] Przelamales sie co do VEP? Nie taki diablel straszny..
  10. KKL + VAG eeprom programmer wyciagnie pin tylko z non-crypto, znaczy sie z dumpa mozna samemu przeliczyc. To duzo bezpieczniejsze niz K+CAN Commaner, jesli tylko odczytujesz eeprom i nie zapisujesz modyfikowanego wlasnorecznie to jest bezpieczne.
  11. Ha, nie działa;) Myślałem, ze chodzi o wskazania prędkościomierza przy CANie. Udalo mi sie odpalic 8e0920980J z benzyny. Podmienilem tarcze na diesla, dopisalem immo i kluczyki. W dumpie odnalazlem i podmienilem bajty odpowiedzialne za obroty, wrzucilem dumpa do zegarow i dziala;) Teraz pozostaje mi rozkminic offset od grzania swiec i bedzie super;) Dla zainteresowanych: 16 bajtow od offsetu h320 odpowiada za wskazania predkosciomierza (do rozpracowania, poki co wiem, ze przy skali do 260 w angliku i kontynencie rozni sie czterema bajtami offset 324-325 oraz 32C-32D). Moze byc pomocne przy podmianie tarcz na eSke;) offset 330 wartosc hA0 to obroty benzyny, natomiast h78 to diesel offset 335 tez sa dwie rozne wartosci dla licznikow: benzyna h65, diesel h64 - nie mam pojecia od czego jeszcze, mozliwe, ze swiece, ale sprawdze jak beda z rana grzaly. Tak wyglada kwestia zabawy z obrotami Nie biore zadnej odpowiedzialnosci za uwalone liczniki, jesli chcecie skorzystac z powyzszego, aczkolwiek spedzilem w aucie cala sobote i na 5 testowych szaf wszystkie zyja;)
  12. Bez odlaczania aku
  13. Pod pedałem sprzęgła;)
  14. Ja z troche innej beczki - VIN auta WAUZZZ8E82A029645, MY 2002 angik. Oryginalne zegary to 8E0 920 950 F (diesel). Wpadly mi w lapska zegary od Cabrio 8H0 920 980JX (benzyna), w ktorych udalo mi sie przepisac immo, dopisac kluczyki i wyzerowac przebieg. Z tego co mi wiadomo cabrio b6 wychodzily od 2003, jak to zatem jest z licznikiem u mnie? Wg etki i wszystkiego powyzej, licznik z 2003 nie ma prawa dzialac poprawnie w 2002, a jednak i poziom paliwa i predkosc dziala jak nalezy (03 czyta po CAN). Czy to oznacza, ze moge teoretycznie wrzucic zegary z nowszego rocznika? Druga rzecz, czy jest ktos w stanie przerobic dumpa by wskazowki dzialaly jak w klekocie i ustawic poprawny przebieg? Tym co mam: VCDS i eeprom programmer wiecej niz zdzialam. Teraz w dumpie dojrzalem date 06.08.04
  15. Strzal w dziesiatke Zibi Wymieniony rozrusznik i cisza jak makiem zasial, podziekowal bardzo
  16. No tak, masz racje. Chyba za krotko sypiam lol. Nie odpalalem bez paska, nie wiem, jakos sie uparlem z tym sprzegielkiem[emoji57] [emoji85] Dzieki, niebawem sprobuje i poinformuje. Jesli to rozrusznik taniej bedzie mi go wymienic niz bawic sie w regeneracje. Uzywki od £30 z gwarancja;) No ok, zrzucilem pasek i halas pozostal, wiec pozostaje rozrusznik. Zibione - dzieki Ci wielkie:) Zamiawiam starter i czekam na dostawe.
  17. Tak, wlasnie o ten pisk mi chodzi Doszla zatem 4ta rzecz do sprawdzenia.
  18. Silnik to zapewne ARZ, takiego szukaj na allegro. Na eBay w UK od £350 w gore plus robocizna, plyny etc. Policz czy sie kalkuluje przy max kosztach.
  19. Panowie i Panie. Mam problem z golfem 4ka, a konkretnie z osprzetem paska. Przy 9 na 10 uruchomien silnika wydaje przez sekunde, dwie piszczacy dzwiek, ktory nie powraca az do ponownego uruchomienia silnika. Podmienialem pasek i napinacz, ale sadze, ze problem lezy w sprzegielku alternatora lub kompresora (nie wiem jak pompa wspomagania). Nie chce wymieniac wszyskiego po kolei, bo luzow na rolkach nie ma, a inaczej nie wiem jak winowajce odnalezc przy -5 Spotkal sie ktos z takim przypadkiem? Wrzucilem film na yt: https://www.youtube.com/watch?v=ho2e426_k90&feature=youtu.be Z gory dzieki!
  20. U mnie dokladnie to samo. Jedynie z BT jest problem przez KKL, laczy sie za 2-3 razem.
  21. W UK nie ma zegara radiowego, zaden licznik w MPH nie ma zlacza.
  22. A oryginal jaki masz? Tj, ktory rok? Ja stawiam na cos z softem. Wgraj ponownie 0650 i zobacz czy oryginal pojdzie. W temacie nagrywania DVD to malo ktora nagrywarka daje rade wypalic poprawnie, niestety. W przypadku niekompatybilnej nagrywarki masz wlasnie komunikat o upgrade softu, a nie wersji map.
  23. OskiUK odpowiedział(a) na OskiUK temat w Audi A4 B6/B7
    Tak, to moze i najprawdopodobniej jest bateria.
  24. OskiUK odpowiedział(a) na OskiUK temat w Audi A4 B6/B7
    Bombel, ja Cie prosze.
  25. OskiUK odpowiedział(a) na OskiUK temat w Audi A4 B6/B7
    Jest zgrzewana, jedynie rozcinanie wchodzi w gre. Jest gdzie na angielskim forum opisanr jak to zrobic, jak znajde link to podrzuce.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.