Treść opublikowana przez OskiUK
-
Syrena alarmu
Panowie, czy jest prosty sposob na sprawdzenie syreny alarmu "na stole"? Alarm fabryczny dziala, nie wyje i nie pika przy uzbrajaniu/rozbrajaniu. Googlalem i szukalem, ale wszystkie watki sa nie do konca rozwiazane.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
w C7 nie ma pinu, bierzesz go z B5.
-
Wymiana czujnika położenia pedału sprzęgła
Ten "czujnik" z tylu to pompka sprzegla
-
Wyłamany uchwyt/rączka schowka
Otworzcie schowek, z boku klapy jest sruba trzymajaca zamek. Najlepiej opuscic caly schowek, bedzie lepsze dojscie do sruby.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Nie, nie przekladaj, tylko zrob mostek, polacz razem 15 i 16.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Dokladnie 3 piny:) Dziekuje, to bylem ja.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Przeciez pierwszy pin w niebieskiej to czujnik plynu spryskiwaczy. Sent from my HTC One X using Tapatalk
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Tak, bedzie grac. Concert II+ nie ma zmieniarki. Piny przekladac jak opisane w watku.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Tak jest, dokladnie tak.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Musisz wlasnie obsadzic 16ty i zmostkowac z 15
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Zmostkuj 15 i 16, zamien piny opisane w pierwszym poscie. Ta 4 kostka nie wiem do czego jest Moze ktos inny sie wypowie. W kazdym razie 3 wystarcza.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Tak, zmostkuj w przejsciowce juz, w kostce w radiu. Sent from my HTC One X using Tapatalk
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Zapewne w adapterze masz 4 kostki, tym sie nie kieruj. Wepnij 3 i powinno ruszyc.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
U mnie generalnie jest glosniej, ale dzwiek jest jakis przesterowany w porownaniu do symphony II. Kodowanie nic nie zmienilo.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Sprawdz bezpiecznik
-
Dziwne Zachowanie Ładowania
Podepnij miernik i wyciagaj bezpieczniki od oprzyrzadowania. Zobaczysz, czy ktorys modul Ci nie ciagnie pradu.
-
Brak wycieraczek, kierunkowskazów, problem z klaksonem itd.
Tak, podejdzie. Masz na glownej podpiety temat
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Tak zrobie:) Dzieki za pomoc. Sent from my HTC One X using Tapatalk
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Wiem, wiem, ze w kolorze bede musial zmieniac. Chodzi mi o ogarniecie jak to dobrze zrobic nim je zakupie;) Adaptacja jako tako przechodzi, auto odpala i nie ma problemow. Tylko ten nieszczesny VIN. No nic, bede kombinowac, w koncu jak uwale zegary nie bedzie tragedii;)
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Tak, dokladnie tak robie. Teraz w nowym liczniku pin jest zmieniony, immo-id tez, ale VIN nie. Z przyuczeniem klucza nie ma problemu Chcialbym to ogarnac, nim uda sie zakupic kolor, by pozniej nie bylo problemow
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
U mnie to nie dziala. Jak Ross przykazal wpisuje pin, test, save. Nastepne w polu extra pokazuje moj vin przez ulamek sekundy i nastepnie "wskakuje" vin dawcy.
-
audi a4 b6 1.9tdi awx 131km, rosnąca temperatura wyrzucanie płynu chłodniczego
Nie chce Cie smucic, ale na 99.9% to uszczelka albo glowica, mialem podobnie, z tym, ze u mnie trzymalo cisnienie w ukladzie, nawet na zimnym po nocy silniku.
-
Wariuje wskaźnik temperatury płynu chłodniczego.
Najlepiej Vagiem sprawdzic temperatury. Moze byc czujnik, moze byc wiazka, a dodatkowo pompa wody moze nie wyrabiac.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Spoko, wlasnie sie polapalem. Wlasnie dziwilo mnie, ze F to MY 2001, G to 2002 a i tak hula Skoro moj to MY 2002, wersja H to jedyna opcja dla mnie? PS. Moze warto zrobic tez tabelke dla "anglikow"? PS2. Jak to wyglada z VINem w nowym liczniku? Powinien zostac nadpisany VINem z auta przy adaptacji zegarow VCDSem?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Masz racje, namieszalem Juz prostuje. Mam diesla, licznik czerwony z koncowka 950F. Drugi licznik, rowniez czerwony ma koncowke 950G. Z tabelki (a raczej z dopiski ponizej tabelki) zrozumialem, ze liczniki zamienia sie koncowka numeru 900 (EU) na 950 (UK) czerwony oraz 930 (EU) na 980 (UK) kolor plus literki. Zrozumialem, ze np. 8E0 920 900 F to kontynentalny odpowiednik angielskiego 8E0 920 950 F. Czy nie ma to przelozenia w ten sposob?