Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OskiUK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OskiUK

  1. OskiUK odpowiedział(a) na jamper temat w Audi A4 B6/B7
    Pewnie koledze chodzi o ASP i słaby aku. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Poszło pw Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Jesli jest ta sama czestotliwosc to bedzie dzialac.
  4. Dokładnie tak:)
  5. Bedzie problem z adaptacja immo, aczkolwiek nie jest to niemozliwe.
  6. Bez immo off zapomnij, ze uruchomisz ten licznik;)
  7. Nie da sie zmienić na długie kodowanie. W krótkim vcds Ci podpowiada co możesz zakodować, ale myśle, ze standard, czyli oska/quattro czy rodzaj skrzyni. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Odczytaj eeprom licznika, zamien zawartosci nastepujacych komorek: h324 na 40, h325 na 1F, h32C na 08 i h32D na 1C. Zapisz eeprom i masz prawidłowe wskazania.
  9. Mozna. Pozniej Ci podeśle co w eepromie zmienić. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. W żadnym noncrypto nie podaje sam PINu, trzeba z hexa wyciągać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Read eeprom encrypted Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Odczytaj normalnie eeprom i wstaw tu. Podam Ci pin. W 200 jest niekodowany Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. OskiUK odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Pewnie to kwestia interface, musialbys VCDSem sprobowac;) BTW Twoj kolor ma juz zakodowany zegar
  14. Nie da sie zakodować by pokazywał średnie spalanie, nawet gdy aktywujesz pełnego kompa bez manetki. Bedzie zasięg i tyle. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. OskiUK odpowiedział(a) na przemek9709 temat w Audi A4 B6/B7
    Tak, spotkał się. Bez podpięcia kompa wiele nie wywnioskujesz, oprócz tego, iż pewnie coś nie styka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Nie wiem jak w b7 ale prawdopodobnie mozna to wyłączyć kodowaniem modułu komfortu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Poszło na priv. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Mogę Ci sklonować licznik, ale jestem z Poznania Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Chlopaki, trafilo sie skomplikowane auto. Objawy to: na wolnych obrotach silnik po kilku minutach gasnie i trzeba dlugo krecic rozrusznikiem by znow odpalil. Po ostrej jezdzie, przy dojezdzaniu np do swiatel ten sam objaw silnik gasnie i znow trzeba go dlugo rozrusznikiem krecic. Wymienione zostaly pompa vacuum z nowa uszelka, przewody paliwowe, filtr paliwa. VCDS nie wywala zadnego bledu. Gdzie szukac przyczyny? Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Dzieki. Problem byl w samym turbo czy w sterowaniu podcisnie iem? I pytanie z innej beczki: czy fizycznie wyciety egr z chlodnica musi byc wyciety rowniez w sofcie? Probowalem flashowac ecu, ale na kazdym innym sofcie odpalal i gasl po chwili, ale to nie byla kwestia immo. Sent from my iPhone using Tapatalk Problem z niedoladowaniem rozwiazany - podeszla kolejna pompka/modul vacuum (czy jak to sie tam nazywa na podszybiu) i blad zniknal definitywnie, a co za tym to wrocila moc:) Pozostal problem z dymieniem na czarno, ale bede ladowac jak bozia przykazala egr i chlodniczke plus wymiana wezykow podcisnienia i flash ecu, zobaczymy co z tego wyniknie. Nowy update. Okazalo sie,ze soft w ecu byl tragicznie stuningowany. Po wgraniu ori flasha przestalo kopcic, ale wystapil nowy problem w postaci problemow z uruchomieniem. Auto odpala i odrazu gasnie nawet kilka razy pod rzad, czasem wskoczy na 600 obrotow na kilkanascie sekund i przy nacisnieciu gazu znow gasnie. Raz na jakis czas zapali i jak jedzie jest ok, choc jakby troche zmulony, ale znow przy zwalnianiu problem sie ponawia - gasnie i trzeba go krecic kilka dobrych razy. Co moze byc przyczyna, ze dzieje sie tak po powrocie do orisoftu? (100% odpowiedni) Winny okazuje sie egr, albo jego sterowanie. Moze ktos rzcic okiem na logi? dyn 3 http://vaglog.pl/log_259983.html dyn 11 http://vaglog.pl/log_259982.html Czy klapa gaszaca w BKD ma stany posrednie? Tj czy steruje doplywem ilosci powietrza czy tylko gasi silnik? Zastanawiam sie czy moze byc przyczyna gasniecia
  21. Panowie, potrzebna pomoc, punkt zaczepienia. Silnik w A3 8P BKD. Auto ciezko odpala (szczegolnie cieple) ciezko sie zbiera, moj AWX to przy nim rakieta, przy przespieszaniu dymi na czarno. Po przekroczeniu 110km/h wpada w tryb awaryjny i wywala blad 16619 - Boost Pressure P0235 - 000 - Regulation Range not Reached. Na postoju trzesie, dymi przy przegazowaniu. Wszystkie rury i rurki sprawdzone, ic nowy, zawor na podszybiu sprawdzony. Innych bledow na VCDS nie ma. Co wiecej po odpieciu MAFa lepiej sie zachowuje, bo z podlaczonym MAF na pedal gazu reaguje z opoznieniem, ma mniej mocy i czesto gasnie, bo nie daje sie wkrecic na obroty. MAF 100% sprawny z mojego AWXa. Poprosze o jakis punkt zaczepienia :|
  22. OskiUK odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Chlopaki, a czy cyfrowy tuner 4E0910148B z a8 podejdzie?
  23. Panowie, ktoś się orientuje co to za licznik 8e0920982N, angol rb8 to wiem, ale mono czy kolor? Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.