-
Brak wartości czujnika kąta skrętu
Witam. Orientuje się ktoś dlaczego po wymianie taśmy w vagu nie pokazuje wartości kąta skrętu ? W drugim aucie wartość pokazuje, więc z vagiem wszystko Ok, z taśmą raczej też bo to już druga i jest to samo, nie mogę przez to zrobić adaptacji esp. Pzdr
-
Wymiana obudowy Airbag kierowcy
Akurat ta środkowa poduszka którą mam zamontowaną, ma obudowę przytwierdzoną nitami, tak więc chyba nie bardzo z wymianą samej obudowy. Pozostałe dwie poduchy odpadają ponieważ nie mają wyjścia na sterowanie multi w kierownicy.
-
VCDS nie widzi RNS-E (adapter ISO)
To jest schemat radia Symphony II które miałem przed Rns-e. Pytanie który ze styków to Linia K i CAN ?
-
VCDS nie widzi RNS-E (adapter ISO)
Oprócz Kabla jakie mogą być inne przyczyny ? Spróbuje zamienić piny jak w tym temacie, ale wątpię aby podziałało z racji tego że navi mam podłączoną przez adaptery.
-
VCDS nie widzi RNS-E (adapter ISO)
Witam, chciałbym odblokować Auxa ale vcds nie widzi Rns-e . Navi podłączona za pomocą adapterów. Wcześniej było radio Sypmhony II. Pzdr
-
Wymiana obudowy Airbag kierowcy
Witam, Czy jest możliwość wymiany samej obudowy poduszki ?
-
Rns-e Brak dźwięku
A co to ma do rzeczy ?
-
Rns-e Brak dźwięku
Witam. Navi podłączyłem przez adaptery, wcześniej było radio symphony 2. Przez pierwsze 10 minut Navi działała bez zarzutów, teraz brak dźwięku i płyty z mp3 stoją w miejscu. W aucie brata ta sama navi śmiga bez zarzutów, sprawdziłem również navi brata u siebie i ta sama sytuacja, przez chwilę grało a teraz brak dźwięku. Jakie mogą być tego przyczyny ? pzdr
piorun600
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta