-
-
Kajan zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ZAPRASZAMY KLUBOWICZÓW NA SPOT KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ JAK ZAWSZE DOTYCHCZASOWO NA PARKINGU KRYTYM NA PODPROMIU W RZESZOWIE 20.07.2020r GODZ. 20:00 - 23:00 SOBOTA LINK DO WYDARZENIA PODSYŁAM PONIŻEJ https://www.facebook.com/events/3280416618674993/
-
Galeria Spotów Rzeszowskich-Fotki i Filmiki.
MOTO-ORKIESTRA WOŚP 2020 ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA STRONY : https://www.facebook.com/Audi-A4-Klub-Polska-Podkarpacie-2045307922371123/
-
Galeria Spotów Rzeszowskich-Fotki i Filmiki.
MOTO MIKOŁAJ 2019 ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA STRONY : https://www.facebook.com/Audi-A4-Klub-Polska-Podkarpacie-2045307922371123/
-
Galeria Spotów Rzeszowskich-Fotki i Filmiki.
SPOT CHARYTATYWNY 07.12.2019 ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA STRONY : https://www.facebook.com/Audi-A4-Klub-Polska-Podkarpacie-2045307922371123/
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
-
Kajan obserwuje zawartość Photo by Roma
-
Photo by Roma obserwuje zawartość Kajan
-
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zapraszamy wszystkich klubowiczów na spota który odbędzie się 19.10.2019r . W godzinach 20:00 - 23:00 . Miejscem spotkania Hala Podpromie w Rzeszowie . Link do wydarzenia : https://www.facebook.com/events/975942386097333/?ti=cl
-
-
-
-
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zapraszamy wszystkich klubowiczów na spota który odbędzie się 21.09.2019r . W godzinach 20:00 - 23:00 . Miejscem spotkania Hala Podpromie w Rzeszowie .
-
-
-
Polecane opony letnie
ja mam uniroyal rainsport 3 i oponka jest jak najbardziej na +
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW NA SPOTA 14.04.2019 ( NIEDZIELA ) GODZ . 16:00 - 19:00 LINK DO WYDARZENIA PONIŻEJ https://www.facebook.com/events/403254863561590/
-
Wycięcie tłumika środkowego
ja u siebie wywalałem tłumik środkowy 1,8 Turbo AJL i jest delikatnie głośniejszy nic poza tym ?
-
Bukowina 2019 - podziękowania
Ja również dziękuję za super atmosferę na zlocie pozdrawiam wszystkich pasjonatów marki . Organizatorom dziękuję za całokształt . P.S podsyłam link do zdjęć na Stronę Audi A4 Klub Polska - Podkarpacie https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2291056777796235&id=2045307922371123 Do zobaczenia za rok ! ?
-
Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
Zapraszamy klubowiczów z Podkarpacia na Spota link do wydarzenia poniżej na spocie chcemy poruszyć temat Bukowiny co jak i gdzie ruszamy większą ekipą https://www.facebook.com/events/1944191415690175/
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zapraszamy wszystkich Klubowiczów na Spota 23.03.2019 r (SOBOTA) godz 19:00 - 22:00 link do wydarzenia poniżej https://www.facebook.com/events/1944191415690175/
-
Audi A4 Klub Polska - Podkarpacie - Spot 10.02.2019 r - Zdjęcia
Również pozdrawiam i zapraszam do zostawienia łapki w górę --> https://www.facebook.com/Audi-A4-Klub-Polska-Podkarpacie-2045307922371123/
-
Audi A4 Klub Polska - Podkarpacie - Spot 10.02.2019 r - Zdjęcia
Zapraszamy serdecznie do zostawienia łapki w górę ? https://www.facebook.com/Audi-A4-Klub-Polska-Podkarpacie-2045307922371123/ ?